نظراتتون در مورد کلید نهایی(کلیه رشته ها باذکر نام رشته)

bluerosy

New member
درسته این کارشون منصفانه نبود ولی نمی شه هم اعتراض کرد چون در دفترچه راهنما جایی که منابع رو معرفی کرده ذکر شده که صرفا راهنما هستند و سوالات به اون ها محدود نیست. ولی دو جوابه نکردن این سوال عادلانه نبود.

mohana92

New member
درسته این کارشون منصفانه نبود ولی نمی شه هم اعتراض کرد چون در دفترچه راهنما جایی که منابع رو معرفی کرده ذکر شده که صرفا راهنما هستند و سوالات به اون ها محدود نیست. ولی دو جوابه نکردن این سوال عادلانه نبود.
به هر حال اگه گایتون رو به عنوان منبع قبول دارن باید این کتابو هم در نظر بگیرن، اگه نظر طراح مهمه بگن تا ما هم خودمونو خسته نکنیم ، نه این کتابو بخونیم و نه اعتراض کنیم!

mohana92

New member
در ضمن دوست عزیز علوم پزشکی یه چیز تحلیلی نیس که تو هر کتابی یه چیزی بگه، یه چیز ثابت شده است

Fariba 90

New member
برای این نرم افزار تخمین رتبه سایت حذف شده ها رو چطور بگیریم ؟جزئ صحیح ها در نظر بگیریم یا از تعداد سوالها کم میشه؟(کاری به وزارت بهداشت ندارم چطور حساب میکنه)آخرش چیکار کنیم؟یه بار بیشتر اجازه ی ویرایش نداره:smiliess (12):

bluerosy

New member
در ضمن دوست عزیز علوم پزشکی یه چیز تحلیلی نیس که تو هر کتابی یه چیزی بگه، یه چیز ثابت شده است

در مورد این سوال توی گایتون برونشیول های بزرگ رو گفته و در گانونگ و برن متوسط رو. درسته که علوم پزشکی تحلیلی نیست ولی خیلی از این تفاوت ها در رفرنس های مختلف دیده می شه که قابل انکار نیست.

bluerosy

New member
برای این نرم افزار تخمین رتبه سایت حذف شده ها رو چطور بگیریم ؟جزئ صحیح ها در نظر بگیریم یا از تعداد سوالها کم میشه؟(کاری به وزارت بهداشت ندارم چطور حساب میکنه)آخرش چیکار کنیم؟یه بار بیشتر اجازه ی ویرایش نداره:smiliess (12):

قراره ایشالا ادمین محترم سایت تعداد سوالات رو بر حسب حذفیات تعدیدل کنن.

mohana92

New member
در مورد این سوال توی گایتون برونشیول های بزرگ رو گفته و در گانونگ و برن متوسط رو. درسته که علوم پزشکی تحلیلی نیست ولی خیلی از این تفاوت ها در رفرنس های مختلف دیده می شه که قابل انکار نیست.
خب کسی که طراح میشه باید اشراف کامل به کتب مختلف اون درس داشته باشه و از چیزای دوگانه سوال نده،انکار نمیکنم حرف شمارو ولی منظورم اینه از چیزای بدیهی سوال بدن که تمام کتابا یه چیزرو میگن،وقتی گایتون رو تنها منبع معرفی میکنن نگاهی هم بش بندازن،شاید هم...

biotechnologist

New member
بیوتک 2 سوال حذف شده،یکی از سوالای زبان هم اصلاح شده.سوالها الان دستم نیست ولی فکر نمیکنم چیز دیگه ای تغییر کرده باشه:smiliess (12):

bluerosy

New member
خب کسی که طراح میشه باید اشراف کامل به کتب مختلف اون درس داشته باشه و از چیزای دوگانه سوال نده،انکار نمیکنم حرف شمارو ولی منظورم اینه از چیزای بدیهی سوال بدن که تمام کتابا یه چیزرو میگن،وقتی گایتون رو تنها منبع معرفی میکنن نگاهی هم بش بندازن،شاید هم...

بله خوب درست می فرمایید. ما هم غیر از این نمی گیم. ولی خوب حقیقت اینه که کاری از دست ما بر نمیاد و خیلی از این طراح های محترم هم اشراف به یک کتاب هم ندارن تا چه برسه به چند کتاب با هم.

azi jooni

New member
در رشته آموزش بهداشت منم موافقم فکرکنم اساتیدش بسیار گیج تشریف دارن خدابکشدشون واسه ای کارای مزخرفشون

sunflower

New member
نه اینجوری نیست!سوال حذفی رو از جمع کل سوالات که در 3 ضرب میکنین واسه درصد گیری هم حذف کنین!
مثلا 40 سوال بوده 2 تا حذف شده بعد واسه درصد گیری تعداد سوال درست رو در 3 ضرب تقسیم بر 38 سوال ضرب در 3 کنید!
وقتی یه سوال حذف میشه در واقع از رقابت حذف مبشه ونمره امتحان به جای 120 سوال از119 سوال محاسبه میشه و فقط نمره کسی که اول درست زده و الان حذف شده رو پایین میاره ولی اگه با در صد بخوایم بگیم حذف سوال ، درصد رو بالا می بره

sunflower

New member
ما بهداشت محیطیا که حسابی شوکه شدیم درصد اکثر بچه ها افت کرد

براشون متاسفم خیلی ی ی یی

Asena90

New member
سطر اول که نوشتی میشه محاسبه درصد نه نمره .
برا محاسبه نمره اونطور که من میدونم :درصد هر درس *3*تعدادسوالات اون درس بعد تقسیم بر 100 .بعد نمره تک تک درسها جمع میشه که میشه نمره کل

ولی به نظر من نمره ی کل به این سادگی به دست نمیاد تراز وسختی سوالات هم روش تاثیر داره

parastooo

New member
سلام.واسه هماتو هم درست و حسابی درست نکردن. چند تا سوال تابلو بود که درستش نکردن.
دلم میسوزه که چرا انقدر وقت گذاشتم و اعتراض دادم
خدا ازشون نگذره با اون سوالای داغونشون که اصلا فرق خونده و نخونده معلوم نبود و با این اصلاحیه داغونترشون

mohana92

New member
ی سوال دارم. چرا ما نباید اول رتبه هامونو بگیریم بعد دانشگامونو انتخاب کنیم؟تازه از ازون بدتر اول قبول شدنو رد شدنو میزنن بعد میگن رتبت چند شده.این چ وضعیه!!!!

hi aty

New member
دارم از عصبانیت منفجر می شم 5 تا سوال اعتراض نوشتم بجز صفحه و پاراگراف... خط کتاب نوشتم که احیانا اگه وقت نداشتن که کتاب نگاه کنن جواب داشته باشن حالا فقط 1 سوال 2 جوابه کردن!!!!
اصلا مقصر خودمم که دلم خوش بود ، با خودم می گفتم وقتی جای اعتراض دادن و چند روز هم طول می کشه تا پاسخ نهایی بیاد حتما بررسی می کنن
بیشتر نگرانن که تعداد سوالات اصلاح شدشون زیاد نشه اصلا به فکر ما نیستنه:New (6):

bahar9368

New member
رشته بیوشیمی بالینی هم فقط یه سوال بیو رو حذف کردن و یه سوال زیست و شیمی رو اصلاح کردن که اگه اینم انجام نمیدادن آبرو خودشون میرفت با این کلیدایی که دادن

بالا