نظراتتون در مورد کلید نهایی(کلیه رشته ها باذکر نام رشته)

parsa90

New member
فکر میکنم حافظ قرن ها پیش این وضعیت وزارت بهداشت رو میدونسته واینو گفته:

دل شکسته حافظ به گور خواهد برد
چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

اوضاع هیچوقت عوض نخواهد شد......................

economic

New member
رشته اقتصاد بهداشت 3 تا رو حذف کردن ک من یکیشو با توجه ب کلیدی قبلی درس ج داده بودم الان ک حذف میشه درصدم میاد پایین
2 تاشم ج نداده بودم
ولی اونیکه ج داده بودم خیلی واضح بود نمیدونم چرا حذف شده

shiva3322

New member
نه اینجوری نیست!سوال حذفی رو از جمع کل سوالات که در 3 ضرب میکنین واسه درصد گیری هم حذف کنین!
مثلا 40 سوال بوده 2 تا حذف شده بعد واسه درصد گیری تعداد سوال درست رو در 3 ضرب تقسیم بر 38 سوال ضرب در 3 کنید!

والا من اومدم اون سوالیو که حذف شده بود رو از کل سوالای اون درس کم کردم با اون حساب باید درصد اون درس بیشتر می شد اما هیچ تغییری نکرد درصدم البته تو تخمین رتبه.فکر کنم جور دیگه ای محاسبه میکنن.

aaaa

New member
slm bacheha,vaghean bara in tarahaye besyar ba savad motasefam,che vaze soal eslah kardane.tu reshteye hemato daghoon bood.yeki az soalaye imono ke vazehan too abas k reference boodo eslah nakardan.khoda nagzare azashoon.heyfe un vakhti k gozashtimo bishtar az baghie khoondim,javabemoono injoori dadan.
زفزنس برای هماتو رویت بود!

aaaa

New member
وقتی وزارت سرسری و با کوته فکری کاریو انجام میده نتیجش میشه این!بی عدالتی و حق خوری را وزارت با معنی واقعه کلمه واسه دانشجو صرف کردن !
سوالات همه بچه ها صبح پنج شنبه( بیوشیمی و زیست و ایمنی) یکی بود و منی که هماتو دادم و زیست ضریبش یک بود با کسی که ضریبش سه بود سوالامون تو یه سطح بود!
سوالات زیست و بیو هیچ فرقی با هم نداشتن و طرفی که سوال انتخاب کرده بود اصلا تو باغ نبود و هر چی تو ذهن پوسیدشون بودن سوال طرح کردن و اصلا نگاهی به رفرنس نکردن!
سوالات اختصاصی همه گرایش ها، آسیون اسون بود این یعنی ضربه به کسانی که خونده بودن! به عبارت دیگر برتری و شایستگی علمی واسه دانشجوی این مملکت ملاک نیست!
سوال زیست دود سیگار و ارتباطش با سرطان را همه رشته ها بهش اعتراض داشتن چون در رفرنس ها (لودیش و مجد) نبود ولی همین جوری از کنارش رد شدن
یک ماه امتحانو انداختن جلو و ضربشو ما دانشجوی بدبخت دیدیم... اینم از شانس ما بود.
در آخر هم کلید نهایی که ... واقعا متاسفم و حق را به همه بچه های ارشد که امسال شرکت کرده بودم می دم. موفق باشین

bluerosy

New member
اما من اینکارو کردم درصدم باید بیشتر میشد هیچ تغییری نکرد

اگر اون سوالو توی محاسبه قبلی غلط زده بودید یا نزده گذاشته بودید باید درصد یک مقدار کم بالا بیاد. اگر درست زده بودید نه و شایدم کم بشه. نمی دونم چطور شده مال شما که عوض نشده. اگر تعداد صحیح درستاتونو بدید براتون حساب می کنم.

f-mk

New member
ما سه تا سوال توو رشتمون حذف شده که من دوتاشو با منبع درست زده بودم.ولی با این نامردی که سوالارو حذف کردن درصد رغیبام که این سوالارو غلط زده بودن و حالا براشون حذف شده میاد بالا.
ای خدااااااااااااااااااااااااااا

heliia

New member
واقعا من به عقل اینا شک کردم به خاطر اینکه درسوال زبان صبح پنج شنبه سوال 152 گفته ظهور tele -monitoringبه خاطر هدف آموزشی بوده وجوابی که هدفش برای درمان بیماران بوده روغلط درنظر گرفته .بااین جواب وزارت بهداشت میشه نتیجه گرفت که حتما هدف پزشک ها هم درمان مردم نبوده وهدف آموزشی بوده واقعا باید تمشک طلایی بدترین ومسخره ترین لطیفه جهان روبهش بدن ماچه بدبختیم بااین طراح های سوال .روی پت ومت روروسفید کردن

heliia

New member
بچه ها به نظرتون سوال های زبان روازطریق خبر 20:30پیگیری کنیم نتیجه میگیریم؟

pianopiano

New member
سلام به همه ی دوستان گلم مخصوصا بجه های تغذیه. من امسال سال اول کنکور ارشد تغذیه بودم. تو تخمین رتبه 12شده رتبم. سوالم از بچه هایی هستش که سال دوم یا سوم کنکورشونه و تخمین رتبه سال های قبل رو تجربه کردن. این رتبه فعلی دقتش چقدره؟ یعنی به دو یا 3 برابرش می شه امید داشت؟ سال های قبل چطور بوده؟

bluerosy

New member
سلام به همه ی دوستان گلم مخصوصا بجه های تغذیه. من امسال سال اول کنکور ارشد تغذیه بودم. تو تخمین رتبه 12شده رتبم. سوالم از بچه هایی هستش که سال دوم یا سوم کنکورشونه و تخمین رتبه سال های قبل رو تجربه کردن. این رتبه فعلی دقتش چقدره؟ یعنی به دو یا 3 برابرش می شه امید داشت؟ سال های قبل چطور بوده؟

سلام. منم سال اولی بود که جدی خوندم. ولی پارسال تخمین رتبه تغذیه 1.5 تا دو برابر بوده. ولی تعداد شرکت کننده ها خیلی بیشتر بود. شاید با این تعداد کم امسال 3 برابر یا بیشتر بشه. نمی دونم. شایدم تعداد تا شهریور بیشتر بشه.

بالا