نظراتتون در مورد کلید نهایی(کلیه رشته ها باذکر نام رشته)

hakimbashi

New member
سلام...قارچ شناسی افتضاح بود امسال...کلی غلط داره که زیر بار نمیرن........
من متن کتاب رو با صفحه فرستادم قبول نکردن...
ولی اینقدر غلط داشت که 3 تا حذف شد....یه سوال دو گزینه درست داشت....زبان هم که یه جواب رو تصحیح کردن...

bluerosy

New member
سلام اقا امین بلد نیستی
نمره چطور حساب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تعداد سوالات درست رو در سه ضرب کن و تعداد سوالات غلط رو ازش کم کن و نتیجه را بر تعداد کل سوالات ضرب در سه تقسیم کن.
برای میانگین کل باید بدون توجه به ضریب دروس تعداد کل سوالات درست کلیه درس ها را با هم جمع کنی، در سه ضرب کنی و تعداد کل غلط ها را از او کم کنی و نتیجه رو بر تعداد کل سوالات آزمون ضرب در سه تقسیم کنی.

bahar9368

New member
تعداد سوالات درست رو در سه ضرب کن و تعداد سوالات غلط رو ازش کم کن و نتیجه را بر تعداد کل سوالات ضرب در سه تقسیم کن.
برای میانگین کل باید بدون توجه به ضریب دروس تعداد کل سوالات درست کلیه درس ها را با هم جمع کنی، در سه ضرب کنی و تعداد کل غلط ها را از او کم کنی و نتیجه رو بر تعداد کل سوالات آزمون ضرب در سه تقسیم کنی.

سطر اول که نوشتی میشه محاسبه درصد نه نمره .
برا محاسبه نمره اونطور که من میدونم :درصد هر درس *3*تعدادسوالات اون درس بعد تقسیم بر 100 .بعد نمره تک تک درسها جمع میشه که میشه نمره کل

nutgirl92

New member
فرمول میانگین کل:

تعداد کل سوالات درست ضرب در 3
منهای تعداد غلط ها

پاسخ فعلی ضرب در 100

حاصل تقسیم بر 480

با سپاس از نوتر عزیز(چون این فرمول رو ایشون به هممون معرفی کردند)

bluerosy

New member
تکتا جان اون چیزی که بهار گفت محاسبه نمره است و چیزی که من و بقیه دوستان گفتیم محاسبه درصد هر درس و درصد کل (میانگین کل) است.

red nazi

New member
slm bacheha,vaghean bara in tarahaye besyar ba savad motasefam,che vaze soal eslah kardane.tu reshteye hemato daghoon bood.yeki az soalaye imono ke vazehan too abas k reference boodo eslah nakardan.khoda nagzare azashoon.heyfe un vakhti k gozashtimo bishtar az baghie khoondim,javabemoono injoori dadan.

mohana92

New member
من تغذیه بودم،واسه سنجش پزشکی متاسفم که یه سوال واضح از فیزیولوژی رو تصحیح نکردن،نمیدونم کجای کتاب گایتون نوشته بیشترین مقاومت مجاری هوایی تو برونشیول های متوسطه!!اگه طراح روانی قصد داره از رفرنسی دیگه سوال بده به سازمان اطلاع بده تا ما به مغزمون شک نکنیم.شورشو درآوردن.الکی میزنن اعتراض!!!بعدش فقط نظر طراح خنگ مهمه!

nutgirl92

New member
من امروز زنگ زدم سنا
با مشاورشون صحبت کردم ...
گفتم تخمین رتبه جقدر اطمینان داره؟ پارسال یکی از دوستای من با درصدهای نسبتا خوب ... تو تخمین رتبه رتش میشد 7 -8 ! ولی امسال با درصد های پایین تر از پارسال اون رتبه رو میاره ...

آقاهه گفت که ... بخاطر کاهش میانگین هستش ...

بعدشم ... از این 60 نفری که تغذیه شرکت کردند تو تخمین رتبه ... 30 نفرشون کم کم ... رتبشون زیر 50 خواهد بود ... چون اکثرا افراد قوی هستن !

نمیدونم دیگه ... مغز من که کار نمیکنه !

flor

New member
من امروز زنگ زدم سنا
با مشاورشون صحبت کردم ...
گفتم تخمین رتبه جقدر اطمینان داره؟ پارسال یکی از دوستای من با درصدهای نسبتا خوب ... تو تخمین رتبه رتش میشد 7 -8 ! ولی امسال با درصد های پایین تر از پارسال اون رتبه رو میاره ...

آقاهه گفت که ... بخاطر کاهش میانگین هستش ...

بعدشم ... از این 60 نفری که تغذیه شرکت کردند تو تخمین رتبه ... 30 نفرشون کم کم ... رتبشون زیر 50 خواهد بود ... چون اکثرا افراد قوی هستن !

نمیدونم دیگه ... مغز من که کار نمیکنه !

یعنی چی؟تو وضعیتت چه طوره؟

flor

New member
یعنی افرادی که الان تو تخمین رتبه هستن افراد قوی ازمونن؟

flor

New member
خدارو شکر.تو چند شدی با رتبه ی پارسالت امسال باید زیر 50 بشی

hehehe

New member
من تغذیه بودم،واسه سنجش پزشکی متاسفم که یه سوال واضح از فیزیولوژی رو تصحیح نکردن،نمیدونم کجای کتاب گایتون نوشته بیشترین مقاومت مجاری هوایی تو برونشیول های متوسطه!!اگه طراح روانی قصد داره از رفرنسی دیگه سوال بده به سازمان اطلاع بده تا ما به مغزمون شک نکنیم.شورشو درآوردن.الکی میزنن اعتراض!!!بعدش فقط نظر طراح خنگ مهمه!

گایتون فقط فقط برونشیول های بزرگو گفته خدا از طراح سوال نگذره :sadsmiley:

nutgirl92

New member
گایتون فقط فقط برونشیول های بزرگو گفته خدا از طراح سوال نگذره :sadsmiley:

واقعا خدا نگذره !
میدونی تو لزگی یه جا هست که عنوانش اینه : منبع ذکر نشده اما مورد نظر طراحان !
از همون میشه فهمید که به ما منابع رو ناقص میگن

hehehe

New member
واقعا خدا نگذره !
میدونی تو لزگی یه جا هست که عنوانش اینه : منبع ذکر نشده اما مورد نظر طراحان !
از همون میشه فهمید که به ما منابع رو ناقص میگن

یه چیزی میگی ها آبجی آخه این طراح منبع میدونه چیه باور کن تو عمرش 2 جلد گایتونو یه جا ندیده

بالا