نظراتتون در مورد کلید نهایی(کلیه رشته ها باذکر نام رشته)

mexin

Well-known member
اپیدمیولوژی هم 3 تا سوال ما رو که تو کلید اولیه صحیح زده بودم الان زده غلط! بی مغزهای انگل! واقعا مسخره ست!

zahra2013

New member
تکتا جان من نمی دونم چرا با همه دعوا دارید؟!!!!!!
من طبق چیزایی که شنیده و خونده بودم جواب اون دوست عزیز رو دادم.
شما مجبور نیستید قبول کنید کارشناس خوب

مامایی ها.....چرا سوال داخلی جراحی که درست بووووود....چرا غلطش کردن؟ آخه مگه کسی اعتراض کرده بود؟ بطور واضح غلطه ....12 درصد....واااای:smiliess (2):

shekoofeh

New member
امار زيستي هم اون سوالايي كه غلط بوده حذف نشده و سوالايي كه تو كليد اوليه پاسخش صحيح بوده تغيير كرده

neshat25

New member
تخمین رتبه

حالا کی مجددا میتونیم تخمین رتبه جدبد انجام بدیم؟

mheibati

New member
خسته نباشید، خودتون رو ناراحت نکنید،همه چی تموم شد دعا کنید که نتیجه ی مناسبی در تاریخ 92/6/6 بگیرید.

Fariba 90

New member
برای رشته فیزیک پزشکی 14 تا رو حذف کردن فیزیک و ریاضیش خوب بود ولی واقعا بعضی از حذفیات هسته ای به جا نبود یه سوال هسته ای هم که دقیقا جواب درستش تو کتاب بود کلیدش اصلاح نشد.زدن چشم هسته ای رو کور کردن!حالا برای تخمین رتبه سایت حذف شده ها رو چطوری درنظر بگیریم ؟یعنی حذفیات رو برای همه شرکت کنندگان صحیح در نظر میگیرن یا از تعداد سوالهای درس کم میشه؟ :smiliess (11):

bioelectric

New member
دوستان میدونید که نحوه رتبه بندی تو کنکور وزارت بهداشت براساس نمره هست؛ در مورد سوالاتی که حذف شده ، سالهای گذشته به 2 طریق باش برخورد شده ،یا اینکه نمرشو به همه دادن یا کلا حذف کردندو نمرش رو به هیچ کس ندادند،که این دو طریق هیچ فرقی برا ما داوطلبها نداره،چون اگه نمرش رو به همه بدند که وقتی به ما نمره اضافه بشه به رقیبهامون هم همون نمره اضافه میشه و اگر حذف بشه برا رقیبامون هم حذف میشه. پس حذف سوال فقط وقتی تو رتبه افراد تاثیر میذاره که اون تست را زده باشند،که البته وقتی رتبه اونا تغییرکنه،کلا رتبه بندی همه تغییر میکنه.

laeya

New member
براي رشته فيزيولوژي يك سؤال رو حذف كردن و براي يك سوال هم دو گزيبه درست اعلام كردن. به بقيه سؤالات رسيدگي نشده. بعضي سؤالات جوابشون تو منبع اعلام شده نيست و جواب بعضي سؤالات تو كليد اوليه غلط بود ولي درستشون نكردن.

nutgirl92

New member
سوال 32 تغذیه رو هم اصلاح نکردند ...

من بهتون گفته بودم طراح سوال واسه اینکه خودشو بدنام نکنه هم نمیاد تعداد زیاد سوال رو دو جوابه کنه !!

تغذیه فقط 37 اصلاح شد و سوال 60 حذف شد !!

bioelectric

New member
تو رشته مهندسی بیوالکتریک از 6 تا سوالی که بهش اعتراض داشتیم:
4 تاش حذف شد:50-68-70-98
یکی از جوابها تغییر کرد:73
یکی از هم جوابها هم متاسفانه همون جواب قبلیه24.(شاید ما اشتبه حساب کردیم و حق با طراح باشه!)

تقریبا میشه گفت به همه اعتراضات رسیدگی شده بود

mina khanoom

New member
برای رشته روانشناسی هم یه سوال رو که مطمئنم تو کلید نهایی جواب غلط دادن و یه چند تا سوال هم فکر میکنم اصلا به خودشون زحمت بررسی ندادن. واقعا که....

بالا