نتایج کارشناسی ارشد اعلام شد

yaas91

New member
سلام
مگه دانشگاه آزاد هم قبوليها رو به علوم پزشكي ميده اعلام كنه؟؟؟؟ اين امتحان علوم پزشكي چجوريه كه تو انتخاب رشته مون دانشگاه آزاد رو هم ميتونستيم انتخاب كنيم. ؟ من قبول نشدم. يعني منتظر اعلام نتايج آزاد نباشم يعني آزاد هم قبول نشدم؟؟؟ چجوريه؟ يكي واسم توضيح بده تو رو خدااااااااااااااااااااا.

bacteriologist

New member
بچه ها فقط میخوم اینو بگم که زندگی هم شکست داره هم پیروزی یه روز لبخنده یه روز اشک من اصلا ناراحت نیستم چون 3 تا امتحان دادم به خودمم گفته بودم هر جا قسمت شد الان که بهداشت نشد ناشکری نمیکنم من زحمتمو کشیدم قسمتم شاید دانشگاه دیگس..مهم هدفتونه بچه ها...غصه نخورید اگر قبول نشدید....همتون جنگیدید...دنیا دو روزه

Hamidvet

New member
... بچه های عزیز ، داداش و آبجی های خودم که قبول شدند ...
اصلا مهم نیست کجا قبول شده باشید، کدوم شهر باشید، چقدر مسیر رو باس طی کنید ...
شبانه باشید یا روزانه، دامپزشکی باشید، علوم باشید یا پزشکی ...
مهم اینه با "علاقه" بسمت اون رشته برید ، با تمام وجود لمسش کنید، ابعاد جدیدی از اون رو برای جهان باز کنید ...
همه تلاشتون رو برای این چیزا بذارید ... و البته
از اونی که به شما انگیزه داده تشکر کنید، شکرگذارش باشید و ...
در آغوشش بگیرید ...

... خدایا شکرت ...[/size][/b]

yaas91

New member
چرا هيچكس جوابمو نميده؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

مگه دانشگاه آزاد هم قبوليها رو به علوم پزشكي ميده اعلام كنه؟؟؟؟ اين امتحان علوم پزشكي چجوريه كه تو انتخاب رشته مون دانشگاه آزاد رو هم ميتونستيم انتخاب كنيم. ؟ من قبول نشدم. يعني منتظر اعلام نتايج آزاد نباشم يعني آزاد هم قبول نشدم؟؟؟ چجوريه؟ يكي واسم توضيح بده تو رو خدااااااااااااااااااااا.

lale120

New member
من اصفهان قبول شدم.بهرامیان تبریک میگم شهیدبهشتی قبول شدی

لبخند

New member
مینویسه مردود

نه بابا امسال اینجوری شده مینویسه پذیرفته نشده اید من که خودم نتونستم ببینم آخرش.دوستام دیدن بهم گفتن الان 2ساعته فقط دارم اشک میریزم اصلا باورم نمیشه خیلی تلاش کردم خیلی .نمیدونم چه حکمتی بود که هیچی قبول نشدم آخه قربونت برم خدا این چه جور حکمتیه که من ازش سر در نمیارم نه خودم نه دوستام نه خونوادم هیچکس انتظارشو نداشت که قبول نشم

jeghele68

New member
خداجون ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووون

کاشان قبول شدم
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ALI_A

New member
بچه ها کسی بین الملل هماتو رو انتخاب کرده بود و الان مجاز شده؟ اصلا بین الملل رو الان اعلام کرده سازمان سنجش؟

kahkeshan

New member
به همه بچه هایی که قبول شدن تبریک میگم ,ایشالا قبولی دکترا واسه همتون
من که درعین ناباوری بهداشت رو قبول نشدم باید راضی شم به قبولی علوم
باز هم خداروشکر

..RANA..

New member
منم تهران قبول شدم..... تبریک به همه ی بچه ها و دوستام و دوستان و هممممممممممممممممممممه :thanks:

نوتر

New member
دوستانی که قبول نشدن اول به اونا:
ایشالله سال دیگه با نیروی مضاعف میرن برای رتبه برتر کشوری. امیدوارم بزودی این نتیجه رو فراموش کنند و برگردند سراغ درسشون.

دوستایی که قبول شدن:
تبریکات فراوان. امیدوارم که تو دوره ی ارشد هم مثل دوره ی کارشناسی و قبول شدن تو ارشد موفق باشید.

اما خواهش مخصوص من از دوستایی که قبول شدن:
هیچ وقت بچه های کارشناسی رو تنها نذارید. نه فقط تو این سایت هم تو دنیای مجازی و هم تو دنیای واقعی. همیشه این یادتون باشه که شما هم تا قبل ساعت 2 ظهر 6 شهریور عین اونا بودین. هیچ وقت و هیچ زمان از کمک کردن بشون دریغ نکنید.

همونطور که میدونید زکات علم به نشر آن است.

امیدوارم همیشه موفق باشید:riz304:

saharandishe

New member
دوستانی که قبول نشدن اول به اونا:
ایشالله سال دیگه با نیروی مضاعف میرن برای رتبه برتر کشوری. امیدوارم بزودی این نتیجه رو فراموش کنند و برگردند سراغ درسشون.

دوستایی که قبول شدن:
تبریکات فراوان. امیدوارم که تو دوره ی ارشد هم مثل دوره ی کارشناسی و قبول شدن تو ارشد موفق باشید.

اما خواهش مخصوص من از دوستایی که قبول شدن:
هیچ وقت بچه های کارشناسی رو تنها نذارید. نه فقط تو این سایت هم تو دنیای مجازی و هم تو دنیای واقعی. همیشه این یادتون باشه که شما هم تا قبل ساعت 2 ظهر 6 شهریور عین اونا بودین. هیچ وقت و هیچ زمان از کمک کردن بشون دریغ نکنید.

همونطور که میدونید زکات علم به نشر آن است.

امیدوارم همیشه موفق باشید:riz304:

صحبت به جاییی بوددوستان به این منظورمیتونندبه این تاپیک سری بزنند:http://olumpezeshki.ir/thread9758.html

mino90

New member
سلام به همه دوستای خوبم که قبول شدن تبریک میگم امیدوارم موفق باشید:4d564ad6::4d564ad6:،کسانی هم که قبول نشدید اصلا امیدتون را از دست ندید... توکل و تلاش تنها راه موفقیت توی کنکوره:smilies-azardl (181

بالا