نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام بچه ها . جهت اطلاعتون باید بگم پیغام خصوصیتون به دستم نمیرسه :21: با اینکه ایمیلش میاد !!

donya.a

New member
سلام منم بين الملل شهيد بهشتي قبول شدم ثبت نام كردم ولي بهم نگفتن كلاسا كي حتي شماره دانشجويي هم بهم ندادن نادياك جان به شما شماره دانشجويي دادن ؟؟؟؟

nadiap

New member
سلام دنبا جان خوبی؟؟ عزیزم هنوز به منم ندادن . تماس گرفتم گفتن بعد از سفته گذاشتن و کارای حقوقیش بهتون شماره دانشجویی میدن. به احتمال زیاد 4شنبه اعلام میکنند که کی بریم برای بقیه کاراا. که همون کارای حقوقیشه.

donya.a

New member
مرسي عزيزم خوشحالم كه ي هم كلاسي پيدا كردم احتمالا كلاسا بهمن درسته؟نادياك جان شما مال تهراني؟

nadiap

New member
امیدوارم کلاسا از همین مهر باشه. چون یه ترم جلو می افتیم.
وای منم خیلیییی خوشحالممم . کلی ذوق کردم دنیا جان. عزیزم من بوشهری هستم. شما چی؟؟

nadiap

New member
اره دنیا جان با همیمم .ولی خوش به حالت . خیلی نزدیکییی . من که 1100 کیلومتر فاصله دارممم

بچه های بین الملل شهید بهشتی بهتون خوابگاه دادن مگه؟

- - - Updated - - -

کسی آدرس خوابگاههای بهشتی رو میدونه؟و اینکه کدوم بهترین خوابگاهشه؟

بچه های بین الملل شهید بهشتی بهتون خوابگاه دادن مگه؟

- - - Updated - - -

کسی آدرس خوابگاههای بهشتی رو میدونه؟و اینکه کدوم بهترین خوابگاهشه؟
رها جون شهید بهشتی کلا به ارشد و پی اچ دی ها خوابگاه نمیده . حد اقل تا اطلاع ثانوی.

من امور خوابگاهها تو ساختمون اصلی تو ولنجک رفتم و حتی با مدیر اون قسمت هم صحبت کردم .
بین الملل هم بعید میدونم بدن.
خوابگاه های خود گردان رو پیشنهاد دادن

بچه هایی که قبول شدین >>>>>توجه >>>توجه

کلاسها که شروع شد دیگه میریم تو تاپیک زیر و با هم صحبت میکنیم و همدیگه رو کمک میکنیم . در مورد مسایل دانشگاه و درسی و کتاب و هررررر چیزی ..............................

http://olumpezeshki.ir/thread9891.html

متاسفاه سیستم تربیت و آموزش خصوصا در مقاطع بالا طوریه که همه تک روی میکنن و در واقع ما یاد گرفتیم که به کسی کمک نکنیم نکنه بره بالا و من بمونم پایین . (خدارو شکر بچه های این انجمن همه خوب بودن . ولی من کلی گفتم . چیزی که میبینیم و به خصوص میشنوم از سال بالایی ها)
یکی از علل پیشرفت نکردن (بخصوص تو رشته مامایی که همه خانوم هستن ) همینه .این سیستم تو خانوما هم بیشتر دیده میشه .

من به شخصه بخاطر پیشرفت رشته م و دانشگاهم و به تبع اون پیشرفت خودم هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم برای دوستان .

پس بیاین تو تاپیکی که ایجاد کردم >>>>>> تا دستامونو بدیم به هم و با هم بالا بریم
:riz304:

آخرین ویرایش:

obstetrician88

New member
سلام به همه دوستانی که ارشد قبول شدن و در این تاپیک قعالیت میکنند..................من یه سوال از همه شما دارم و خیلی دلم میخاد بخاطر کم شدنه استرسم هم که شده به عنوان دوست و یه راهنما جوابم بدهید تا واقعا بتونم خیلی از استرس ها و ضعف ها و کم بینی هایی که در خودم میبینم با وجود اینکه درسم میخونم...با راهنمایی شما قسمت زیادش حل بشه....وبا روحیه بالاتر ادامه بدم خوندنو که شاید اگر خدا مصلحت بداند سال دیگه منم بتوان از قبول شدها باشم

سوال اولم:
آیا واقعا شما همه کتابا رو خوندید و اینکه واقعا همه چیزو جز به جز وارد هستید یا اینکه وقتی میخوندین و تست جلو خودتون میزاشتید صفحه کتابو و خطو یادتون میومد و جواب میداد؟(((((((البته این قسمت میدونم دوستانی کهخ طرح را رفته اند واقعا تجربیات فراوان زیادی دارند...نیستا....))))))

آیا وقتی ارشد را میخوانید شده که برگردید کتابای کارشناسی را مرور کنید
آیا کسایی که کتابای خاصی دست گرفتند ((مثلا فقط خلاصه کتابا))و خوندن و قبول هم شدن ...به مشکل برنمیخورند؟

آیا جز به جز به همه چیز....به کیس ها......به همه مشکلات به همه چیز واردید...شده بود با خیال راحت قسمتایی از کتابو بفرمایید ول کن نمیاد تو امتحان ..و نیومده باشه..و بعدها که ارشد هم هستین واقعا لازم نبوده باشه.......

خیلی سوالای دیگه تو ذهنم هست....امیدوارم که دوستان جواب بدهند
با احترام فراوان
برای ما هم دعا کنید

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز.
من بخاطر شرایطم خیلی وقتم کم بود . خیلی .

داخلی جراحی رو از عید شروع کردم و 50 زدم .بدترین درصدم بود . خب 2 ماه فقط خوندمش.

نواک هم فقط جلد یک رو خوندم که اصلا کاربردی نبود

بقیه درسا رو تقریبا همه جای کتاب رو خوندم .

نوزادان و جنین رو کامل خوندم .(جنین مغز رو نخحوندم فقط)

بهداشت هم فقط سوسن خانومو خوندم ولی کامل و همراه با تست . دیگه کتاب شجاعی و...رو وقت نکردم .

ویلیامز ها رو خوووب خوندم .

اگه وقت داشتم و همه رو کامل میخوندم ....رتبه م 1 میشد :smilies-azardl (181:

اینم بگم ...طرح یه جاهایی کمک میکنه . مثلامن تک تک جملات ویلیامز رو لمس میکردم ! کمک به درک ت میکنه . راحت تر جا می افته برات .

ولی یه جاهایی هم گیجم میکرد! آخه کارهای ما که طبق استاندارد ویلیامز نبودن همه شو ن....مخصوصا تو سئالات کیس ! هر پزشکی یه مدل بود...با روش ویلیامز و نواک قشنگ قاطی میکردم !

آخرین ویرایش:

obstetrician88

New member
سلام دوست عزیز.
من بخاطر شرایطم خیلی وقتم کم بود . خیلی .

داخلی جراحی رو از عید شروع کردم و 50 زدم .بدترین درصدم بود . خب 2 ماه فقط خوندمش.

نواک هم فقط جلد یک رو خوندم که اصلا کاربردی نبود

بقیه درسا رو تقریبا همه جای کتاب رو خوندم .

نوزادان و جنین رو کامل خوندم .(جنین مغز رو نخحوندم فقط)

بهداشت هم فقط سوسن خانومو خوندم ولی کامل و همراه با تست . دیگه کتاب شجاعی و...رو وقت نکردم .

ویلیامز ها رو خوووب خوندم .

اگه وقت داشتم و همه رو کامل میخوندم ....رتبه م 1 میشد :smilies-azardl (181:

اینم بگم ...طرح یه جاهایی کمک میکنه . مثلامن تک تک جملات ویلیامز رو لمس میکردم ! کمک به درک ت میکنه . راحت تر جا می افته برات .

ولی یه جاهایی هم گیجم میکرد! آخه کارهای ما که طبق استاندارد ویلیامز نبودن همه شو ن....مخصوصا تو سئالات کیس ! هر پزشکی یه مدل بود...با روش ویلیامز و نواک قشنگ قاطی میکردم !

ممنون از شما......مامان متین خانم...................
خیلی استرس میگیرم......از 8/30 صبح تقریا تا 1 ظهر میخونم....حالت یه ساعتشم فرض کنیم هیچ
از 5 عصر تا 7...از 9 شب تا 2 شب....

ولی همش احساس ترس دارم.....من هنوز فاینالم ندادم.....
و اعتماد به نفسم کامل بالا نیست.................
و بعد آخر شب که میشه میگم نه............خوب نخوندی..........از مرور میترسم...................

ولی در کل سوالای بالا که نوشتم.....برام واقعا سوال هست..و دلم میخاد ترس نداشته باشم..دوستان هم کمک کنن ممنونشون میشم.

عزیزم من متوسط روزی 3 ساعت میخوندم .

بیشترینش 6 ساعت و نیم بود و کمترینش هم 0 ساعت !

تازه متاهلم بودم تو شمال و تعطیلات و شب یلدا و عید و ...قشنگ یه هفته تعطیل !:motat:

اولین چیز اعتماد به اطلاعات و اعتماد به نفس >>> بعد خوندن با کیفیت >>>> بعد مرور و تکرار ...از برگشت به فصلهایی که خوندی نترس>>>> بعدشم تست و ارزیابی خودت

midwif.mah

New member
عزیزم من متوسط روزی 3 ساعت میخوندم .

بیشترینش 6 ساعت و نیم بود و کمترینش هم 0 ساعت !

تازه متاهلم بودم تو شمال و تعطیلات و شب یلدا و عید و ...قشنگ یه هفته تعطیل !:motat:

اولین چیز اعتماد به اطلاعات و اعتماد به نفس >>> بعد خوندن با کیفیت >>>> بعد مرور و تکرار ...از برگشت به فصلهایی که خوندی نترس>>>> بعدشم تست و ارزیابی خودت

عزیزم شما سال اولتون بود که کنکور دادید؟کدوم دانشگاه میخوندی؟الان کجا قبول شدی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا