نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

darya63

New member
وای نادیا خیلی ناراحت شدم :(
حیف ...متاسفم برا سیستم ارزیابی کشورمون

parnia

New member
- - - Updated - - -

کارنامه هارو گذاشتن...انگار یکبار دیگه رو زخم دلم نمک پاشیدن.....

نمره من 213 و رتبم 171

نمره اخربن فرد قبولی 216

یعنی دوسال تلاش و باز هم لب مرز افتادن...تکمیل ظرفیتم فقط به درد خودشون میخوره.....بیزار شدم دیگه ازین رشته و ازین کنکور..................

آخرین ویرایش:

naboonid

New member
سلام

من تصمیم جدی گرفتم در ارشد امسال جزو نفرات برتر کنکور باشم با توکل به خدا درصدای امسالمو می خوام به رتبه دانشگاه های تهران برسونم . درصد و نمره ی امسالم این بود البته من هیچ رفرنس جدیدی نداشتم وهمگی قدیمی بود و مایلز هم نخونده بودم : جنین:52 بارداری41 بهداشت:44 داخلی:52 نوزادان:50 زبان:24 رتبه:433 نمره:183
به نظر شما دوستان می تونم یه کم اعتما د به نفسم کمه از 9 مهر شروع می کنم ولی نمی تونم ساعت های طولانی بخونم:smiliess (11):

shivap

New member
bacheha daghooonam shadiid na ba estedade bedoone azmoon ghabool shodam na azmoon ,nakhonde boodam am be ghaboolii ba estedadam khili omid dashtam
rotbam 225 shod :(((:)smiliess (2): kash mishood beram man az koonkoor khili zakhm khordam to dabirestanam :(((( fek mikradam miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam man nemitonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

shivap

New member
- - - Updated - - -

کارنامه هارو گذاشتن...انگار یکبار دیگه رو زخم دلم نمک پاشیدن.....

نمره من 213 و رتبم 171

نمره اخربن فرد قبولی 216

یعنی دوسال تلاش و باز هم لب مرز افتادن...تکمیل ظرفیتم فقط به درد خودشون میخوره.....بیزار شدم دیگه ازین رشته و ازین کنکور..................

elahiii man fadat sham :((( chi begam behet???? mese inke ma haghemoonoo nemitoniim be rahatii begirim:(((hame migan ye hekmatiye ama man khaste shoodam az sheniidane in harfff :(

سلااااام

واای من که با کلید نهایی حساب کردم نمره م یا 271 میشد....یا 273 (قشنگ علامت زده بودم تو دفترچه م و شک ندارم ) شاید بد پر کرده باشه م چند تا خونه رو.....

نتیچه من :

رتیه :11
نمره 268

نادیا جووون ...وااااقعا من دارم حرص میخوررررم....:smiliess (2):

10 نمره بالاتر از آخربن فرد قبولی هستی آخه .....چرا نباید قبول میشدی....؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خدا بهت صبر بدددده

ایشالا تو ازمون دکترا چبران بشه !:a2d3:

parnia

New member
elahiii man fadat sham :((( chi begam behet???? mese inke ma haghemoonoo nemitoniim be rahatii begirim:(((hame migan ye hekmatiye ama man khaste shoodam az sheniidane in harfff :(

مرسی از همدردیت عزیزم.....من همه تلاشمو کرده بودم....پارسال 9 نمره اختلاف ...امسال 3 نمره....حیف که سال بعدی دیگه برا مامایی وجود نداره....دیگه عمر با ارزشمو واسه این رشته که رقابتش میلیمتریه نمیذارم....:bunnyearsmiley:

sss

New member
واقعا قبولی ارشد مامایی خیلی سختهٰ امسال نمره آخرین فرد قبولی مامایی 216 بود در حالیکه در آموزش بهداشت نمره آخرین نفر 105 بود

zhakemi88

New member
سلام عزیزم
منکه با نفر آخر 11 نمره اختلافم بود و افتادم ولی خداییش با کلید نهایی درصدامو چک کردم دو تا از درسام درصدام بدجور اومده بودن پایین
من 99.99 درصد مطمینم که درصدامو درست حساب کردم
تازه نکته جالب تر میدونید چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما حدودا 2 ماه و 26 روز منتظر جواب کنکور بودیم حالا اگه اعتراضم بکنیم (((((((((((2ماه و 13 روز تقریبا برابر با زمان اعلام نتایج))))))))))))باید منتظر ج اعتراض باشیم
سلااااام

واای من که با کلید نهایی حساب کردم نمره م یا 271 میشد....یا 273 (قشنگ علامت زده بودم تو دفترچه م و شک ندارم ) شاید بد پر کرده باشه م چند تا خونه رو.....

نتیچه من :

رتیه :11
نمره 268

درسا

New member
دوستان عزیزی که بین الملی قبول شدید میشه لطفا درصداتونو بگید؟[بارداری 48 داخلی 79 نوزادان 64 داخلی 58 جنین شناسی 63 .نمرم 210 و انتخابام اول مشهد و بعدش تهران بود.بین الملل بهشتی قبول شدم که متاسفانه برای 7ساعت ناخیر برای مراجعه ثبت نامم نکردن و هر چی پیگیر شدم بجایی نرسیدم. بعدش برای بین الملل ایران بهم زنگ زدن بیا برای مصاحبه. رفتم قبولم شدم .

midwif.mah

New member
سلام به همه همکارای عزیزم.یه خواهشی از بچه هایی که تهران(تهران،بهشتی،مدرس)قبول شدن دارم.امکانش هست از دانشگاه پرس وجو بشید که ایا امسال تهران مشاوره میزاره یا نه؟اخه من میخواستم انتخابم رو بکنم وشروع یه خوندن کنم.اما گزینه ام فقط تهرانه.واگه امسال مشاوره رو تهران نزاره مجبورم واسه خود گرایش مامایی اقدام کنم وبخونم.ممنون میشم اینو زودتر جوابشو بزارید....

سلام به همه همکارای عزیزم.یه خواهشی از بچه هایی که تهران(تهران،بهشتی،مدرس)قبول شدن دارم.امکانش هست از دانشگاه پرس وجو بشید که ایا امسال تهران مشاوره میزاره یا نه؟اخه من میخواستم انتخابم رو بکنم وشروع یه خوندن کنم.اما گزینه ام فقط تهرانه.واگه امسال مشاوره رو تهران نزاره مجبورم واسه خود گرایش مامایی اقدام کنم وبخونم.ممنون میشم اینو زودتر جوابشو بزارید....

عزیزم. من سوال میکنم ....ولی کار اینا حساب کتاب نداره هاااااا.....!!!:ph34r-smiley:

midwif.mah

New member
ممنونم همکار خوبم.چون فقط من میتونم تهران رو انتخاب کنم.گزینه هام محدودن.اول میخواستم مشاوره بخونم که میگفتن بازار کارش بهتره.اگه تهران نذاره مجبورم مامایی بخونم.خسته شدم از بس همه گفتن بیا وتغییر رشته بده بانکداری وحسابداری واین مزخرفات بخونی بازارش خیلی بهتره از این.دلم از این رشته آبرو برمون واقعا گرفته.داداشم که گیر داده بیا از اول بشین بخون ودندانپزشکی قبول شو.....باورت میشه؟من که واقعا میخوام بخونم اما با ارشدش ایا وضع بهتر میشه یا نه اینو دقیقا نمیدونم؟

midwif.mah

New member
دوستان عزیزی که بین الملی قبول شدید میشه لطفا درصداتونو بگید؟[بارداری 48 داخلی 79 نوزادان 64 داخلی 58 جنین شناسی 63 .نمرم 210 و انتخابام اول مشهد و بعدش تهران بود.بین الملل بهشتی قبول شدم که متاسفانه برای 7ساعت ناخیر برای مراجعه ثبت نامم نکردن و هر چی پیگیر شدم بجایی نرسیدم. بعدش برای بین الملل ایران بهم زنگ زدن بیا برای مصاحبه. رفتم قبولم شدم .

سلام همکار عزیز.این واحد بین الملل بهشتی وایران کجان؟تو تهرانن؟چقدر هزینه میدید؟

درسا

New member
سلام همکار عزیز.این واحد بین الملل بهشتی وایران کجان؟تو تهرانن؟چقدر هزینه میدید؟
سلام .کلاساش تهرانه. بین الملل بهشتی 19 نفر گرفت که از اسامی که اعلام کرد هر کی زودتر رسید ثبت نامش کردن حتی نگاه نکردن نمره علمیت چنده.کلاساش از بهمن شروع میشه .شهریشم هر ترم 6تا5 تومن در نظر بگیر و اما پردیس بین الملل دانشگاه ایران کارش درسته.اولا نمره علمی بچه ها رو از سنجش گرفته بود بعدش تماس گرفتن برای مصاحبه بیاین و بعد انجام مصاحبه 2نفر از سهمیه ازاد و 1 نفر از سهمیه رزمندگان رو معرفی کردن . حالا کلاساش شروع شده ما دو نفریم که با بچه های ایران میشینیم.شنبه تا دوشنبه کلاساشه .شهریشم متعاقبا اعلام میشه

بین الملل شهید بهشتی کلاساشون از مهر شروع شده . یه هفته در میونه . یه هفته ما....یه هفته بین الملل ها

midwif.mah

New member
واقعا برای این کشور متاسفم!!!
کلا کشور...پرور و ...!!!اصلا نمیدونم چی باید بگم.به لیسانس که گند زدن...حالا ارشد ودکترا رو هم پولی کنن ببینیم.بعد دکترا پول .... هاشون رو از کجا میخوان تامین کنن.واقعا اونایی که موقعیتش رو دارن واز خارج بورس میگیرن ومیرن کار خوبی میکنند.دانشگاه های سراسری که بین الملل زده ازاد هم که بانکه پوله.علمی کاربردی که قربونش برم.حالا هم که ارشد و دکترا.شما ها با رتبه وتلاشی که کردید یه پولی هم باید بهتون میدادند نه اینکه جیبتون رو خالی کنن.از یه طرف سهمیه ها رو کم میکنن تا ظرفیت پولیشون رو ببرن بالا.میدونن هم که مردم مجبورن.....خلاصه خدا از این همه بی لیاقتی مدیریتی نگذره ونمیگذره!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا