نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

obstetrician88

New member
تشکر مامان متین....انشاا..همیشه موفق باشین.............تا میتونم تلاشم را میکنم............بقیه را میسپارم به خدا...دلم میخاد سره کار هم برم.......ولی فعلا مدرکم دستم نیست.................از خدا میخام نظم در زندگیم برقرار کنه که به همه کارهام بتونم برسم...و به آرزوهام.....
تا هرجا لازم باشه از تلاشم کم نمیکنم.....از خدا میخام کمکم کنه.........
بازم ممنونم از ظما
سربلند باشید

عزیزم شما سال اولتون بود که کنکور دادید؟کدوم دانشگاه میخوندی؟الان کجا قبول شدی؟

عزیزم من 86 فارغ شدم. همون سال و سال بعدش نخونده امتحان دادم . یعنی جدی نه ..... سرسری !

بعدش ازدواج و بچه و طرح >>> از تیر که طرحم تموم شد خوندم تا آخر اردیبهشت که وقت داشتیم (چون امتحانمون خرداد بود. نه تیر)

آخرین ویرایش:
بچه ها یکی از دوستان بین الملل ایران قبول شده

بچه ها >>> کلا بیاین بگین شما هم کلاساتون یک هفته در میونه؟

مخصوصا بین الملل ایران؟

jiju

New member
سلام دوستان !
نه های ما هرهفته س وفقط نوزادان یه هفته در میونه!
انتخاب گرایش شما کی هست؟

midwife92

New member
تشکر مامان متین....انشاا..همیشه موفق باشین.............تا میتونم تلاشم را میکنم............بقیه را میسپارم به خدا...دلم میخاد سره کار هم برم.......ولی فعلا مدرکم دستم نیست.................از خدا میخام نظم در زندگیم برقرار کنه که به همه کارهام بتونم برسم...و به آرزوهام.....
تا هرجا لازم باشه از تلاشم کم نمیکنم.....از خدا میخام کمکم کنه.........
بازم ممنونم از ظما
سربلند باشید

من نوزادان و جنین رو خلاصه خوندم. چند فصل اول نواک رو اصلا نخوندم. به نطر من چیزی که خیلی موثره زبان هستش. چون خیلی از بچه ها با زبان مشکل دارن. مهم نیست چند ساعت در روز درس بخونی.مهم اینه که توی اون ساعاتا تمام تمرکزت روی درس باشه.
من وقتی تستهای بارداری رو میزدم خیلی وقتا نامید میشدم... ولی باز خودم رو جمع و جور میکردم.

obstetrician88

New member
من نوزادان و جنین رو خلاصه خوندم. چند فصل اول نواک رو اصلا نخوندم. به نطر من چیزی که خیلی موثره زبان هستش. چون خیلی از بچه ها با زبان مشکل دارن. مهم نیست چند ساعت در روز درس بخونی.مهم اینه که توی اون ساعاتا تمام تمرکزت روی درس باشه.
من وقتی تستهای بارداری رو میزدم خیلی وقتا نامید میشدم... ولی باز خودم رو جمع و جور میکردم.

ممنونم دوست خوبم..لطف کردین

samie

New member
بچه ها یکی از دوستان بین الملل ایران قبول شده

بچه ها >>> کلا بیاین بگین شما هم کلاساتون یک هفته در میونه؟

مخصوصا بین الملل ایران؟

من بین الملل تبریز قبول شدم
از هفته دیگه کلاسام شروع میشه و فقط چهارشنبه و پنج شنبه است.
کارآموزی فیزیوپات هم داریم که نمی دونم کی شروع میشه!
بچه ها کسی نیست که تبریز قبول شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

سلام . کارآموزی ما (شهید بهشتی) نوزادان هست و سه روز در هفته . ولی نگفتن از کی شروع میشه . حدس میزنم 8 هفته آخر باشه .

کلاسامون از شنبه تا چهار شنبه ...از صبح تا غروبه .

عوضش یه هفته در میون .:motat:

بچه ها من خیلی به پیغام خصوصی و پاسخ دادن و ...وارد نیستم . :smiliess (12):

بچه هایی که پیغام داده بودن کلی اینجا جوابشونو میدم :
یه خانومی از وبلاگم گفته بود>>>> خواهش میکنم عزیزم . بعضی غذاهام که دستورش کامل و با عکس نیست (مثل همون قزل آلا ) مال 4-5 سال پیشه . جدیدا هر چی درست میکنم مرحله به مرحله غعکس میگیرم و حتمن ماهی قزل و ...هم درست خواهم کرد و عکس خواهم گرفت ...ولی خب...تفریحی دیگه ! به خودم فشار نمیارم که زودتر هر دستوری رو بزارم . چون وقت هم ندارم . آشپزی روزمره مه .

خانومی که در مورد نحوه زبان خوندن راهنمایی خواستن >>>> بیا وبلاگم ایمیلتو بزار شماره بدم . صحبت کنبم .

خانومی هم که سوال کرده بود کجا قبول شدم و ... >>>> 86 فارغ شدم .الان بهشتی قبول شدم .

donya.a

New member
بچه ها ببخشيد اين سوالو تو اين تايپك وارد ميكنم نميدونستم كجا بايد وارد ميكردم من مدل لباس نامزدي ميخوام اگه سايت مدل خوب دارين بهم ميگين ممنونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا