نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

..RANA..

New member
قابل توجه پذیرفته شدگان سم شناسی واحد علوم داروئی:
به اطلاع كليه پذيرفته شدگان ورودي 92 مقطع كارشناسي ارشد ميرساند بر اساس رتبه و نمره كسب شده پذيرفته شده در آزمون ، اسامي پذيرفته شدگان بجهت شروع ترم مهر يا بهمن سال 92 از طريق سايت اعلام خواهد شد. خواهشمند است از مراجعه حضوري جهت تغيير زمان ورودي جدا خودداري نموده و در زمان مقرر اعلام شده از طريق سايت ، انتخاب واحد نموده و طبق برنامه هفتگي در كلاسهاي درس شركت نمائيد.
لازم به ذكر است شروع به تحصيل دانشجويان كارشناسي ارشد پذيرفته شده در سال 91 كه با تاخير در سال 92 ثبت نام نموده اند از مهر ماه 92 خواهد بود.
يادآوري ميشود دروس كمبود و جبراني و محل تشكيل كلاس آنها به تفكيك رشته در سايت واحد اعلام شده است و دانشجويان محترم ميتوانند طبق جدول فوق ابتدا وارد قسمت اتوماسيون آموزش شده و طبق راهنماي اعلام شده ثبت نام عمل نموده، ابتدا دروس دروس كمبود و جبراني را انتخاب نمائيد و سپس در صورت باقيمانده سقف واحد (12 واحد) ، از ساير واحدهاي اصلي و تخصصي خود انتخاب نمايند. زمان شروع كلاسهاي وروديهاي مهر از تاريخ 30/6/92 خواهد بود.
کدوم جدول ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

..RANA..

New member
سلام بچه ها.... من پذیرفته وزارت بهداشت تو علوم دارویی تهرانم . به من شماره دانشجویی ندادن . چیکار کنم ؟؟ انتخاب واحد چطوری کنم ؟ یکی راهنماییم کنه ....

sanaz d

New member
سلام بچه ها.... من پذیرفته وزارت بهداشت تو علوم دارویی تهرانم . به من شماره دانشجویی ندادن . چیکار کنم ؟؟ انتخاب واحد چطوری کنم ؟ یکی راهنماییم کنه ....

رعنا جون من اون موقعی که ثبت نام کردم دو هفته بعدش وقتی کارت دانشجویی بهم دادن یا برگه انتخاب واحدم شماره دانشجویی بهم دادن

shapur68

New member
واااااااااااااای چقد خسه کننده س این روزا کاش هرچی زوتر برنامه مونو بدن ببینیم چه روزایی داریم

shapur68

New member
بچه ها خبر خوش
دانشگاه شهرضا برنامه مونو زد
اول برید تو پروفایلتون...........گزینه ی گزارشها را بزنید..........بعد نیمسال92-93 ،گزینه ی مشاهده بزنید تا برنامه تون بیاد
به سلامتی سم شناسان عزیز

sanaz d

New member
ssssss.JPGبچه ها این همون عکس جلد روی کتاب اقای قادری هستش که بر سم شناسی نوشتن تا یه ماه دیگه چاپ میشه میتونه کمکتون کنه

parisakh

New member
شما بیوشیمی بالیثنی کدوم دانشگاه اوردین؟ و اینکه مگه رتبها اومده؟

بیوشیمی بالینی کاشان قبول شدم رتبه های بهداشت نیامده ولی دانشگاه ازاد رتبه مشخصه و سم شناسی دانشگاه ازاد از طریق خود دانشگاه ازاد قبول شدم و ازطریق ازمون بهداشت فقط بیوشیمی بالینی شرکت کردم :bunnyearsmiley:

noorolhoda

New member
دوستان سم شناسی علوم دارویی:فکر کنم این اطلاعیه مربوط به انتخاب واحد ماست.فقط فایل ضمیمه هنوز پیوست نشده باید منتظر باشیم.
قابل توجه دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد (ورودي مهر92)
يكشنبه ، 31 شهریور 1392 ، 11:38
با سلام و عرض تبريك خدمت پذيرفته‌شدگان مقطع كارشناسي ارشد سال 92
جهت انجام انتخاب واحد اينترنتي نيمسال اول سال تحصيلي 93-92 به موارد زير توجه فرماييد: 1- ابتدا با مراجعه به فايل پيوست، دروسي را كه به صورت جبراني و كمبود مقابل نام شما نوشته شده است را يادداشت نماييد.
2- با استفاده از شماره دانشجويي به عنوان نام كاربري و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور وارد اتوماسيون آموزش شويد.
3- ابتدا دروس جبراني و كمبود را انتخاب نموده و سپس تا سقف 12 واحد مابقي دروس را طبق چارت درسي از دروس اصلي و تخصصي انتخاب نماييد.
4- به زبانه پرداخت شهريه رفته و باقيمانده شهريه (شهريه متغيير) را با استفاده از كارت هاي عضو سيستم شتاب پرداخت نماييد.
5- در صورت بروز هر گونه مشكل در فرايند انتخاب واحد با شماره 5-22640051 داخلي (260) تماس بگيريد.
6- دانشجوياني كه دروس پيشنياز تعيين شده را در مقاطع تحصيلي گذشته خود گذرانده اند و ريز نمرات خود را به آموزش ارائه نداده اند، جهت اصلاح دروس جبراني و كمبود خود مي‌توانند با در دست داشتن ريز نمرات كارشناسي از تاريخ 3 تا 10 مهر به آموزش دانشكده مراجعه نمايند. 7 – سايت انتخاب واحد از ساعت 8:30 روزسه شنبه 2/7/92 باز خواهد بود.
8- شروع كلاس‌ها از روز چهارشنبه مورخ 3/7/92 مي‌باشد.
آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 31 شهریور 1392 ، 11:54

razyehnazary

New member
با سلام من امسال در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کردم . در فرم اولیه ی ثبت نام گزینه ای بود که نوشته بود متقاضی شرکت در ازمون دانشگاه ازاد هستید ؟ ولی من گزینه ی خیر را انتخاب کردم . اما الان ک دولتی قبول نشدم واقعا پشیمونم . من متقاضی رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی هستم و در دانشگاه ازاد تنها واحد علوم دارویی تهران این رشته رو داره . این واحد دانشگاهی هم 20 نفر ثبت نام کرده و ظرفیت کلی را 30 نفر اعلام کرده بود. می خواستم بدونم ایا امکانش هست ک در تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت کنم؟؟ ایا اصلا تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد؟؟ چون شنیدم ظرفیت را کم کرده اند. ایا اگر ب دانشگاه علوم دارویی مراجعه حضوری داشته باشم نمی تونن برام کاری انجام بدن؟؟ ایا راهی نداره؟؟ اصلا تکمیل ظرفیت این دانشگاه چطوره ؟؟؟ لطفا قبل از اینکه دیر بشه بهم جواب بدید. تلفن دانشگاه هم اصلا جوابگو نیست .
شاید شما ها بهتر بتونین کمکم کنید.ممنونم

لبخند

New member
با سلام من امسال در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کردم . در فرم اولیه ی ثبت نام گزینه ای بود که نوشته بود متقاضی شرکت در ازمون دانشگاه ازاد هستید ؟ ولی من گزینه ی خیر را انتخاب کردم . اما الان ک دولتی قبول نشدم واقعا پشیمونم . من متقاضی رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی هستم و در دانشگاه ازاد تنها واحد علوم دارویی تهران این رشته رو داره . این واحد دانشگاهی هم 20 نفر ثبت نام کرده و ظرفیت کلی را 30 نفر اعلام کرده بود. می خواستم بدونم ایا امکانش هست ک در تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت کنم؟؟ ایا اصلا تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد؟؟ چون شنیدم ظرفیت را کم کرده اند. ایا اگر ب دانشگاه علوم دارویی مراجعه حضوری داشته باشم نمی تونن برام کاری انجام بدن؟؟ ایا راهی نداره؟؟ اصلا تکمیل ظرفیت این دانشگاه چطوره ؟؟؟ لطفا قبل از اینکه دیر بشه بهم جواب بدید. تلفن دانشگاه هم اصلا جوابگو نیست .
شاید شما ها بهتر بتونین کمکم کنید.ممنونم

اگه زدی خیر دیگه فایده نداره

shapur68

New member
ای بابا از دست این دانشگاه شهرضا تو برنامه زده 12:30-15 روش های تجزیه دستگاه نظری اونوقت استاد شیمی تجزیه میاد سرکلاس:shocked: بعدشم کلی تهدید که اگه این درسو نخونید میفتید این که هیچی استاد داروشناسی خانم دکتر فرخ پور چقد سر دیر اومدن گیر میده ولی در کل خوشم اومد از دانشگاه فقط راش خیلی دور برام

لبخند

New member
ممنون شما میدونید تکمیل ظرفیت این دانشگاه چطوریه؟؟

منم مثل شما آزاد رو انتخلب نکردم.تکمیل ظرفیتش نیاز به ثبت نام نداره اگه انتخابش کرده بودی مثلا8ام که نتایح تکمیل ظرفیت می اومد میتونستی بری ببینی اسمت واسه آزاد دراومده یا نه همین

mikhak s

New member
ای بابا از دست این دانشگاه شهرضا تو برنامه زده 12:30-15 روش های تجزیه دستگاه نظری اونوقت استاد شیمی تجزیه میاد سرکلاس:shocked: بعدشم کلی تهدید که اگه این درسو نخونید میفتید این که هیچی استاد داروشناسی خانم دکتر فرخ پور چقد سر دیر اومدن گیر میده ولی در کل خوشم اومد از دانشگاه فقط راش خیلی دور برام

نیومده شاکی شدی که:25r30wi::tsimuzpzwoap1t9y3o7

لبخند

New member
سلام بچه ها کارنامه ها اومده...برید نگاه کنید بیاین درصدا و نمره و رتبه اتونو بگید..........من تکمیل ظرفیت هم قبول نشدم...
من رتبه ام 58و نمره ام 145 شده..نمره آخرین فرد قبولی هم 149هست
درصدام:
بیوشیمی:33.33
زیست و شیمی :37.78
قطب سم شناسی:84.44
داروشناسی:20
زبان:نزدم

karshenasgh

New member
سلام بچه ها کارنامه ها اومده...برید نگاه کنید بیاین درصدا و نمره و رتبه اتونو بگید..........من تکمیل ظرفیت هم قبول نشدم...
من رتبه ام 58و نمره ام 145 شده..نمره آخرین فرد قبولی هم 149هست
درصدام:
بیوشیمی:33.33
زیست و شیمی :37.78
قطب سم شناسی:84.44
داروشناسی:20
زبان:نزدم

به من که کارنامه نمیده و میگه شما واجد شرایط نمی باشید؟؟!! چرا؟؟؟ :sadsmiley:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا