نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

samirakhanom

New member
بچه ها میشه لگفا به من بگین برای زیست شناسی و سم شناسی و داروشناسی چی خوندین اخه مینئم چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sanaz d

New member
سلام بچه ها یه کتابی اقای امیر قادری نوشتن بنام درسنامه سم شناسی که درمورد زیست و شیمی بیوشیمی و دارو هستش ایشون سال پیش با رتبه 12 سمشناسی مشهد قبول شدن که این کتابو نوشتن اگه چاپ شد برین ببینیدش فکر میکنم کمک بزرگی میکنه بهتون تا قبول شین اگه خواستین ایمیلشونم بهتون میدم ازش کمک بگیرین

Ani

New member
سلام بچه ها من دارم امشب را میفتم بیام اصفهان .کسی رفت ثبت نام؟

baharran

New member
بچه ها رفتید ثبتنام؟؟؟؟
چه واحدایی بهتون دادن میشه بگید لطفا؟؟

fomiii

New member
سلام..من شهرضا ثبت نام کردم.
واحد ها مشخص نشد..یکم خودشون وارد صفحه آموزشیمون میکنن.

yaas91

New member

من ثبت نام کردم ولی هنوز انتخاب واحد نکردم گفتن اول مهر

شما هم علوم دارویی قبول شدین؟ من هم ثبت نام کردم ولی کفتن واسه انتخاب واحد تو سایت میزنیم. ولی خبری نیست. برام مهمه که بدونم کلاسهام جه روزایی میشه.

mikhak s

New member
شما هم علوم دارویی قبول شدین؟ من هم ثبت نام کردم ولی کفتن واسه انتخاب واحد تو سایت میزنیم. ولی خبری نیست. برام مهمه که بدونم کلاسهام جه روزایی میشه.

نه عزیزم من شهرضا قبول شدم. احتمالا شنبه یکشنبه مشخص میشه.

Ani

New member
فقط امروز وقت داره.من شهرضا قبول شدم وثبت نام کردم

eroooor

New member

به منم همینو گفتن،اما فعلن که اطلاعیه ای نزده،منم می خواام بدونم برنامه چطور میشه...

sanaz d

New member
بچه ها ایمیل اقای قادری این هست gaderiam@yahoo.com
هرکی سوال داره میتونه ازش بپرسه ایشون پارسال رتبه 12اوردن مشهد قبول شدن

noorolhoda

New member
قابل توجه پذیرفته شدگان سم شناسی واحد علوم داروئی:
به اطلاع كليه پذيرفته شدگان ورودي 92 مقطع كارشناسي ارشد ميرساند بر اساس رتبه و نمره كسب شده پذيرفته شده در آزمون ، اسامي پذيرفته شدگان بجهت شروع ترم مهر يا بهمن سال 92 از طريق سايت اعلام خواهد شد. خواهشمند است از مراجعه حضوري جهت تغيير زمان ورودي جدا خودداري نموده و در زمان مقرر اعلام شده از طريق سايت ، انتخاب واحد نموده و طبق برنامه هفتگي در كلاسهاي درس شركت نمائيد.
لازم به ذكر است شروع به تحصيل دانشجويان كارشناسي ارشد پذيرفته شده در سال 91 كه با تاخير در سال 92 ثبت نام نموده اند از مهر ماه 92 خواهد بود.
يادآوري ميشود دروس كمبود و جبراني و محل تشكيل كلاس آنها به تفكيك رشته در سايت واحد اعلام شده است و دانشجويان محترم ميتوانند طبق جدول فوق ابتدا وارد قسمت اتوماسيون آموزش شده و طبق راهنماي اعلام شده ثبت نام عمل نموده، ابتدا دروس دروس كمبود و جبراني را انتخاب نمائيد و سپس در صورت باقيمانده سقف واحد (12 واحد) ، از ساير واحدهاي اصلي و تخصصي خود انتخاب نمايند. زمان شروع كلاسهاي وروديهاي مهر از تاريخ 30/6/92 خواهد بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا