نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام حالتون خوبه ؟
کسی تکمیل ظرفیت قبول شده ؟ اگه قبول شدین رتبتون چند بوده و کجا قبول شدین دوستان؟

Ani

New member
سلام به همگی.اهالی سم شهرضا.لطفا یکی بهم کمک کنه.کلاسا تشکیل میشه؟من میخوام بیام ولی با بچه کوچیک و کارمند بودن خیلی سخته .یکی بهم خبر بده اگه حتما تشکیل میشه بیام.

mikhak s

New member
سلام به همگی.اهالی سم شهرضا.لطفا یکی بهم کمک کنه.کلاسا تشکیل میشه؟من میخوام بیام ولی با بچه کوچیک و کارمند بودن خیلی سخته .یکی بهم خبر بده اگه حتما تشکیل میشه بیام.

سلام خانمی بله کلاسا تشکیل شده .

shapur68

New member
از همین تریبون اعلام می کنم که اصلنم از دانشگاه شهرضا خوشم نیمد به چند دلیل: اولا استادا هر کدومشون الانه دو هفته اس میان سر و میگن چرا ویدئوپروژکتور ندارین ومثل دبیرستان برامون املا میگن ما هم می نویسیم مسوولین محترم لابد خیلی گرفتارن و اصن به این چیزا فکر نمی کنن یا شایدم اهمیتی براشون نداره دوما حراست ما رو بچه دبیرستانی فرض کرده ومثل بچه ها بامون برخورد میکنن سوما وضعیت صنفی خوبی نداره مثل وضعیت آمد و شد و ... در کل با جایی که کارشناسی بودم زمین تا آسمون فرق داره خوبه دوساله زود تموم میشه و الا من که اینجا دووم نمیارم:13:

shapur68

New member
اینم از درصدای من
بیوشیمی 15
شیمی 25
زیست 52
دارو62
سم 85
زبان 10
نمره 148
رتبه 54

لبخند

New member
سلام به بچه های شهرضا :bunnyearsmiley:میشه بگید بالاترین رتبه ی کلاستون که اونجا قبول شده چنده؟؟ممنون میشم

pichak

New member
سلام دوستان میشه بگید برا سم چی خوندید ؟ واینکه از کجا کتابشا تهیه کنم؟ لطفا اوناییکه درصد سمشون بالا بوده کمک کنن...

mikhak s

New member
از همین تریبون اعلام می کنم که اصلنم از دانشگاه شهرضا خوشم نیمد به چند دلیل: اولا استادا هر کدومشون الانه دو هفته اس میان سر و میگن چرا ویدئوپروژکتور ندارین ومثل دبیرستان برامون املا میگن ما هم می نویسیم مسوولین محترم لابد خیلی گرفتارن و اصن به این چیزا فکر نمی کنن یا شایدم اهمیتی براشون نداره دوما حراست ما رو بچه دبیرستانی فرض کرده ومثل بچه ها بامون برخورد میکنن سوما وضعیت صنفی خوبی نداره مثل وضعیت آمد و شد و ... در کل با جایی که کارشناسی بودم زمین تا آسمون فرق داره خوبه دوساله زود تموم میشه و الا من که اینجا دووم نمیارم

ا ا ا توكه گفتي خوشت اومده از دانشگاه:21:

تو باز شكايت كردي؟:25r30wi: مواظب خودت باش ها:j58r36j3gcr4suxymup

ولي هر چي گفت راست بود:sad:

mikhak s

New member
سلام دوستان میشه بگید برا سم چی خوندید ؟ واینکه از کجا کتابشا تهیه کنم؟ لطفا اوناییکه درصد سمشون بالا بوده کمک کنن...

همون كتابايي كه سازمان سنجش معرفي كرده .(تو سايت سنجش بهتر توضيح داده) همه كتابفروشي ها دارن.

:tonguesmiley:

shapur68

New member

ا ا ا توكه گفتي خوشت اومده از دانشگاه:21:

تو باز شكايت كردي؟:25r30wi: مواظب خودت باش ها:j58r36j3gcr4suxymup

ولي هر چي گفت راست بود:sad:

خب حالا حرفامو پس می گیرم بعدشم پس کو دموکراسی؟؟؟ آزادی بیان؟؟؟ یعنی نمی تونیم در مورد یونیمون صحبت کنیم!!! تو که خودت داری صحه رو حرفای من میذاری پس تو هم مواظب خودت باش

shapur68

New member
سلام به بچه های شهرضا :bunnyearsmiley:میشه بگید بالاترین رتبه ی کلاستون که اونجا قبول شده چنده؟؟ممنون میشم

فک کنم لبخند خودم باشم کلا وزارت بهداشنیا 7یا 8 نفر بیشتر نیسیم اگه غیر از اینه بچه ها لطفا بگین

Ani

New member
فکر میکنم من نفر اخر وزارت بهداشتم چون رتبه وزارت بهداشتم 132 ودرصدام بیوشیمی 38 شیمی 6.6 زیست 28 دارو 0 سم 13.3 وزبان 40 بودن.امتحان دانشگاه ازاد رتبه ام 67 ودرصدام بیوشیمی 63 شیمی 8 زیست 28 وزبان 38 بود .هردو امتحان شهرضا قبول شدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا