میزان شهریه دانشگاه آزاد ؟

soso26

New member
شما با هرمدرکی که داری میتونی ارشد تو رشته دیگه بجزرشته کارشناسیت شرکت کنی فقط ازمونه بهداشته که محدودیت داری و باید لیسانس روانشناسی داشته باشی

آخرین ویرایش:
سلام
هلنا جان و سوسو مرسي از جواب دادنتون واقعا مرسي
نميدونم چرا از بچه ها بچه هايي ك ازاد ميخونن رو دست پايين ميگيرن شماها ميخاي بخونيد بخونيد بهترين جا قبول شيد كسي بخيل نيس
وا.. ما ك ازاد قوب ل شديم سوالاي ميكروبش خيلي تخصوصيتر از وزارت علوم بود
درضم نمره هم بكسي نميدن مگه اينكه طرف پارتي داشته باشه اينو گفتم چون خيلي ميگن تو ازاد نمره الكي ميدن
پايان نامه هاشم خيلي سخت ميگيرن

biosta

Well-known member
لینک دانلود دفترچه رو اگر دارید بگذارید .تشکر فراوان .

ninol

New member
من خودم دانشجوی ازادم خیلی هم راضیم اکثر استادای ازاد تو سراسری هم درس می دن اگرم بحث پولشه که بین الملل وزارت بهداشت 2 برابر ازاد شهریه می گیره چرا اینو نمیگید؟اگه ازاد معتبر نبود نمیومدن ازمونشو با سراسری یکی کنند لطفا کمی منصفانه قضاوت کنید دوستان

helena

New member
اسپم ندین لطفا.قرار نیست که تا چیزی دیدین گارد بگیرین.من با باسیل حرف زدم نه کسه دیگه.هر کی دوست داره میره ازاد
هر کی هم نه میره سرارسری.دوستای منم با درصدای منفی توی تکمیل ظرفیت دوم دقت کنین دوم دانشگاه ازاد قبول شدن رفتن
خیلی خوشحالن که مثلا ارشد رفتن........................

بهتره ب من و دوستات که پول داشتن و ازاد رفتن حسادت نکنی چون هرکسی اینو میدونه ک ارشد ازاد با کارشناسیاش خیلی فرق داره هم درصداشون وهم پذیرششون

درضمن بهتره یادتون بمونه ک حرفای هر کس شخصیت وطرز فکر همون نفر را نشون میده

sefidrooze

New member
شما هنوز اتیشتون خاموش نشده خواهر؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه دانشگاه ازاد خوبه...........

bacillus.bs

New member
عزیزم لطفا درباره ی ارزش مدرک دانشگاه ازاد جوسازی بد نکن.....من خودم ازادم و واقعا راضیم استادا و رفرنسهامون همونهایی ست ک تو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ک دان تیپ یکه هست.شهریه مونم یکوهفتصدوپنجاهه که هرکسی چون نمیتونه بره اینجور ارزش مدرکش را کم کرده.مدرک ما تو کل دنیا معتبره و ما با مدرک ازاد راحت میتونیم در خارج از کشور کار کنیم درصورتیکه مدرک دولتیها برای خروج از کشور باید کلی هزینه برای رهایی مدرک بپردازن ک ما قبلش پرداختیم.
رشته های ارشد علوم پزشکی هم از طریق دانشگاه ازاد و هم از طریق وزارت بهداشت دانشجو پذیرش میکنن و هرکدوم چند نفر سهمیه برای پذیرش دارن
امروز برای سرکار رفتن پارتی اینا مهمه و گرنه کسی نگاه به مدرک ازاد یا روزانه یا شبانه نمیکنه.من اینو برای طرح رفتن به چشم خودم دیدم ک شبانه ها را جاهای خوب و روزانه ها را تو روستاها فرستادن
چي بگم ،، جديدا همه چيز بر عكس شده،من اگر خودم هم دانشگاه ازاد برم اينو قبول دارم كه ارزش مدرك وزارت بهداشت نسبت به بقيه ي دانشگاه ها بالاترهههههه،اين حرف من نيست،حرف كسايي هست كه تمام اين مراحل را طي كردند ،و مدارك بالايي دارند
در ضمن براي خارج از كشور معتبر بودن دانشگاه و اين كه رتبه ي چندمو توي جهان داره مهمه
اونجا ديگه خبري از پارتي نيست ،تا الان بعضي از بچه ها مي گفتند كه مي خواند دانشگاه تهران قبول بشند براي اين كه گرفتن بورسيه براشون راحت تر باشه ولي حرف شما دقيقا برعكسه
اين حرفتونم كاملا اشتباهه و درست نيست،چون هر كسي نمي تونه بره دانشگاه ازاد حسودي مي كنند ،الان اكثر بچه ها كار مي كنند خانواده هاشونم اگر نتونند خودشون مي تونند شهريشونو پرداخت كنند
بهتره واقع بين باشيم

آخرین ویرایش:

soso26

New member
اصلا بیخیال شیم قرار نیست با حرفامون همدیگرو ناراحت کنیم.مهم رسیدن به هدفمونه حالا یا ازاد یا سراسری یا بهداشت

bacillus.bs

New member
سوسو باهات كاملا موافقممممممممم
85501_connie_mini_girl-003.gif

zanbagh

New member
فقط كه پولش نيست ارزش مدرركشم هست
البته نه اين كه بي ارزش باشه هاااا به كسي بر نخورهههه خواهشا
ولي رشته هاي ازاد مثل وزارت علوم هست بستگي به علاقه داره
وزرات بهداشت تخصصي تر هست
همه رشته های علوم که بد نیستن مثلا همین رشته من شاید ارشدش بیشتر از دکتراش پذیرش داشته باشه اما دکترا فقط 2 نفروبرمیداره اونم آموزش محور

bacillus.bs

New member
من كه منظورم نبود بدههههه گفتم كه بستگي به علاقه دارههههه
بهداشت كه سلولي نداره ولي علوم داره
گرايش هاش با هم فرق ميكنه

s861276

New member
عزیزم لطفا درباره ی ارزش مدرک دانشگاه ازاد جوسازی بد نکن.....من خودم ازادم و واقعا راضیم استادا و رفرنسهامون همونهایی ست ک تو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ک دان تیپ یکه هست.شهریه مونم یکوهفتصدوپنجاهه که هرکسی چون نمیتونه بره اینجور ارزش مدرکش را کم کرده.مدرک ما تو کل دنیا معتبره و ما با مدرک ازاد راحت میتونیم در خارج از کشور کار کنیم درصورتیکه مدرک دولتیها برای خروج از کشور باید کلی هزینه برای رهایی مدرک بپردازن ک ما قبلش پرداختیم.
رشته های ارشد علوم پزشکی هم از طریق دانشگاه ازاد و هم از طریق وزارت بهداشت دانشجو پذیرش میکنن و هرکدوم چند نفر سهمیه برای پذیرش دارن
امروز برای سرکار رفتن پارتی اینا مهمه و گرنه کسی نگاه به مدرک ازاد یا روزانه یا شبانه نمیکنه.من اینو برای طرح رفتن به چشم خودم دیدم ک شبانه ها را جاهای خوب و روزانه ها را تو روستاها فرستادن
البته یکی از راه های آزاد کردن مدرک تصفیه حسابه
یه راه بی خرجش اینه که بری اداره کار درخواست کار بدی همون جا هم بگی من کار نمیخوام اومدم مدرکم رو آزاد کنم بعد از 6 ماه مدرکت آزاد میشه
یکی از دوستام همین کارو کرد الان رفته هلند داره دکتری میخونه

آخرین ویرایش:

s861276

New member
اصلا بیخیال شیم قرار نیست با حرفامون همدیگرو ناراحت کنیم.مهم رسیدن به هدفمونه حالا یا ازاد یا سراسری یا بهداشت
آفرین راست میگی بالاخره هر کس یه هدفی داره
ایشالا که همگی به هدفمون برسیم :thanks::thanks:

mandana99

New member

دقیقا همینطوره...سایر جوسازی ها بخاطر هزینه بالاهایش و سختی امتحاناتش هست که هرکسی واردش نمیتونه بشود....چون برعکس غیرپولی ها طمع پول باعث سختگیری شده و نمره ها الکی داده نمیشود و این دانشجو است که تلاش خودش را میکند که بخواند.همیشه این واقعیتیه که در دولتی ها اعم از بهداشت-و سراسری ها با دانشجوها راه میاند تا زودتر فارغ التحصیل و خروجی داشته باشند و جا برای group بعدی باز بشه اما در دانشگاه آزادها برعکسه!!در برخی از واحدهای آزاد این خود دانشجو است که جور استاد و نقش دانشجو را میکشد و دنبال مطلب است....اینکه آدم استادش مطالب را انتقال بده کجا و اینکه دانشجو 24 ساعته دنبال مطلب و یادگیری باشد کجا....بنابراین فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد معمولا دانشجویان مستعد و علم غنی تر دارند.

ولی این حرفهایی که گفتم برای افرادیه که ندانسته یا دانسته سعی در بی ارزش ساختن ارزشهایی میکنند که دانشجویان برای بدست آوردن علم از دل و جان مایه گذاشتند...بچه ها هیچوقت پیش یکی که با سعی خودش پیش رفته نگید تو که نمیدونی سختی یعنی چی.نوع مدارک فرقی ندارند و الان ادغام مدارک هم صورت گرفته است و مدارک آزادها هم سرتاسری شده اند و بهداشت هم واحدهای بین الملل و آزاد دارد...الان دو ساله خودم برای دکترای تخصص دانشگاه آزاد شرکت نمیکنم.واقعیتش بگم هزینه اش زیاده و با احتساب اینکه میتوانم از اینور هزینه کنم تا از سرتاسری و بهداشت قبول بشوم تا متقبل طمع برخی واحدهای دانشگاه آزاد برای کسب پول بیشتر نشوم

آخرین ویرایش:
سلام مثلا رشته زیست شناسی سلولی شهریه ثابت یک میلیون و بیست هزار تومان با واحداش ترمی 2 میلیون میگیره دانشگاه ازاد فقط علوم تحقیقات تهران مثلا شهرهای دیگه اصلا دانشگاه ازمایشگاه نداره باید بری بیرون برای کار پایان نامه و اونجا هم خیلی پول بدی کلاس درسشم خیلی شلوغه حدود 25 نفر توی یک کلاس و لی در سراسری نهایتا 10 نفر بشه توی داشگاه سراسری استاد تمام بهت درس میده ولی در ازاد دانشجوی دکتری یا استاد یار بهت درس میده
بالاخره به نظر من فقططططططططططط سراسری با احترام به تمام نظرات

بالا