میزان شهریه دانشگاه آزاد ؟

mehrshad

New member
ولی خب با همون شهریه دانشگاه ازاد میشه خارج از کشور تحصیل کرد مثل ارمنستان .اینجوریاس دیگه:tonguesmiley:

bacteriologist

New member
در حال حاضر ازاد از سراسری بهتره.....خودتونم میدونید...چرا اینم نمیگید که خود بهداشت واحد بین الملل داره!!!!!!!!!!!!!!!!!توی رده بندی ازاد از خیلی دانشگاها بالاتره مثلا تربیت مدرس.....یه چرندی بقیه میگن شما هم ادامش میدید....

bacteriologist

New member
دوست عزیزی که میگی ازاد چند رشته ی ساده داره !!!!رشته ی سادرو چی تعریف میکنی شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DNA

New member
در حال حاضر ازاد از سراسری بهتره.....خودتونم میدونید...چرا اینم نمیگید که خود بهداشت واحد بین الملل داره!!!!!!!!!!!!!!!!!توی رده بندی ازاد از خیلی دانشگاها بالاتره مثلا تربیت مدرس.....یه چرندی بقیه میگن شما هم ادامش میدید....

عزیزم .یه خورده به اعصابت مسلط باش .کلمه آخرت که گفتی زیاد قشنگ نبود.

ما باید به هم درست زندگی کردن رو یاد بدیم ..

نارون

Member
دوستان سلام
توروخدا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه پارسال تو تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد قبول شدم ولی ثبت نام نکردم
حالا میتونم برای مهر ثبت نام کنم یا نه امیدی به قبولی سراسری ندارم
:p7977cujr38iyymsu8: یکی جواب منو بده!!!!!!

آخرین ویرایش:

helena

New member
فقط كه پولش نيست ارزش مدرركشم هست
البته نه اين كه بي ارزش باشه هاااا به كسي بر نخورهههه خواهشا
ولي رشته هاي ازاد مثل وزارت علوم هست بستگي به علاقه داره
وزرات بهداشت تخصصي تر هست[/QUOT
عزیزم رشته های ارشد علوم پزشکی که دانشگاه ازاد داره همه شون جزو وزارت بهداشتن و من که سم شناسی ازاد شهرضا میخونم اساتیدمون از دانشگاه علوم پزشکی اصفهانن که دان اصفهان دومین دانسشگاه علوم پزشکی کشوره.پس ما نه مدرگمون با بقیه فرق میکنه و تازه بهترین استید و بهترین رفرنسها را داریم.فقط تفاوتمون اینه پول میپردازیم.امیدوارم این سوتفاهم برای همه برطرف شه و اگرم جای شکی میمونه میتونین خودتون درباره اساتیدش پیگیری کنین.
دانشگاه ازاد اهر را نمیدونم ولی احتمالا اونم به پشتوانه ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اومده.من خودم که کرمانیم دانشگاه ازاد کرمان که داروسازی هم داره الان سه ساله دنباله که مجوز رشته ی سم شناسی را بگیره ولی بهش نمیدن،هرچند که دانشگاه علوم پزشکی کرمان تیپ یکه.
اینها همه جو سازی کسانی بوده که از ابتدا توان پرداخت هزینه ی دانشگاه ازاد را نداشتن و اینجور بد در جامعه جو سازی کردن وگرنه اگر مدرک دان ازاد بی ارزش بود،وزارت بهداشت هیچوقت مجوز تاسیس رشته هایش را به دان آزاد نمیداد.

Mohammad gh

New member

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ازاد از سراسری بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازاد از تربیت مدرس بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا شما حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا