مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

12500

Member
آقا کسی از نحوه ثبتنام دانشگاه علوم پزشکی تهران اطلاعی داره؟ فقط غیرحضوریه یا حضوری هم باس بریم؟

راستی ثبت نامش شروع شده؟ تو سایت چیزی نزده هنوز!
منم همین سوالو دارم.. قسمت معاونت اموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران اطلاعیه نداده..باید چیکار کنیم کسی اطلاعی داره؟

mahsast

New member
منم همین سوالو دارم.. قسمت معاونت اموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران اطلاعیه نداده..باید چیکار کنیم کسی اطلاعی داره؟

ثبت نام اصلی اینترنتی هست ولی قبلش یه گزینش داره که باید حضوری برید... پارسال اینطوری بود..اطلاعیه ثبت نام رو بعدا میزنه:rolleyessmileyanim:
البته این گزینش رو فقط ع پ تهران داره..نمیدونم چرا بقیه دانشگاها غیرحضوریه!!!

hamoon

New member
من کارای فارغ التحصیلی رو خیلی وقت پیش انجام دادم. اونموقع تنها چیزی که بهم دادن برگه "گواهی نامه موقت پایان تحصیلات" بود.
الان تو مدارکی که دانشگاه اعلام کرده باید آماده کنید "برگه تسویه حساب صندوق رفاه" هم بود.
به شما این برگه رو دادن؟

12500

Member
ثبت نام اصلی اینترنتی هست ولی قبلش یه گزینش داره که باید حضوری برید... پارسال اینطوری بود..اطلاعیه ثبت نام رو بعدا میزنه:rolleyessmileyanim:

این گزینش دیگه چی هست؟؟قبل از ثبت نام اینترنتی هس؟

arezou.mehrabi

New member
من کارای فارغ التحصیلی رو خیلی وقت پیش انجام دادم. اونموقع تنها چیزی که بهم دادن برگه "گواهی نامه موقت پایان تحصیلات" بود.
الان تو مدارکی که دانشگاه اعلام کرده باید آماده کنید "برگه تسویه حساب صندوق رفاه" هم بود.
به شما این برگه رو دادن؟

وضعیت من برعکس شماست به من فقط برگه تسویه دادن

sara77

New member
به شما این برگه رو دادن؟

ینی واسه ثبت نام باید تسویه کنیم؟؟؟وامی رو که گرفتیم بعدا نمیشه بدیم ؟؟؟

monavvar

New member
بچه هااااااا یه سوال کسی ارشد دانشگاه تهران بوده پرستار؟
کوی هم ب پرستارای ارشد تعلق مبگیره یا همه رو میفرسته گلستانای ابادش؟
دانشگاه ایران هم ی چیزی تو مایه های بررسی روانی دانشجو داش!!! نکنه همونه ؟!

:':':

New member
ینی واسه ثبت نام باید تسویه کنیم؟؟؟وامی رو که گرفتیم بعدا نمیشه بدیم ؟؟؟

اگه اقساط وامت شروع شده تا الان چقد شده باید بپردازی و مابقی رو منتقل کنی به بعد از ارشد اگه هنوز شروع نشده همه رو منتقل میکنی

Eminem

New member

تو این اطلاعیه سنجش تاریخ ثبت نامو نگفته! یعنی ما باید چندم بریم؟؟

mahsarasouli90

New member
دوستان من از بافت روزانه تبریز دراومدم ولی از اناتومی بهذاشت درنیومدم بااینکه مجاز شده بودم
الان ب من میگن دوترم بافت رو بخون اناتومی رو هم بده اگه قبول نشی بافت رو ازدست میدی
بعدش میگن انصراف از دانشگاه جریمه نقدی نزدیک ۲میلیون داره
الان واقعا بلاتکلیفم برم بافت یا بشینم پشت کنکور واسه اناتومی
این جریمه راسته؟؟؟

RBC!

New member
مهسا، شما اگه آناتومی دوست داشتید باید اونو انتخاب می کردید.
نمیشد که شما رو تو ۲ تا رشته قبول کنند.
به ترتیب اولویت هاتون نگاه کردن و ولین جای خالی قبول شدید.

اگه برای ادامه تحصیل بافت جزو رشته های مجاز هست، به نظرم همین و الان برید.

khorsand

New member

این گزینش رو حتما باید خودمون بریم؟؟
خب این الان چ فایده ای داره که ثبت نام غیر حضوری باشه وقتی بالاخره مجبورمون میکنن پاشیم تا تهران بیایم؟!

سلام بچه ها.من زنگ زدم اداره ثبت نام دانشگاه تهران گفتند هرچی باشه تو سایت میزنیم.اصلا حضوری و تلفنی همکاری نمیکنند.

- - - Updated - - -

راستی کسی از شما هست تهرانی باشه و دانشگاه تهران قبول شده باشه؟

alitaghipor71

New member
سلام
ثبت نام اینترنتی شهید بهشتی زده چهاردهم از طریق سایت گلستان ولی خبری نیست و تو قسمت ورود سایت بارگزاری نمیشه.دوستانی که بهشتی قبول شدن یه کمکی کنن.واسه شما هم همینجوریه

zahra b

New member
واسه منم همیجوریه باز نمیشه،فردا هم وقت هست نگران نباشید

آخرین ویرایش:
بالا