منابع ارشد تغذیه + تصاویر کتابها

نوتر

New member
سلام دوستان تغذیه ای و غیر تغذیه ای که میخوان ارشد تغذیه شرکت کنند.
در طی درخواست های مکرر دوستان کوشای من تو پیام خصوصی مبنی بر معرفی منابع ارشد تغذیه، فکر کردم تاپیکی تحت این عنوان با معرفی کامل این کتابها بتونه برای این دوستان مفید واقع بشه.

هدف از ایجاد تاپیک:

1- جلوگیری از تکرار مکررات در هر پیام خصوصی
2- پاسخ عادلانه و یکسان به دوستان( منبع خاصی رو از قلم نندازم برای دوستان)
3- با نزدیک شدن به ماه مهر یقینا دوستایی که خواستار گرفتن منابع از این سایت هستند بیشتر خواهند شد. منم تاپیک رو ایجاد کردم تا بتونم کمکی به این عزیزان کرده باشم.

البته مجوز گذاشتن تصاویر رو قبلا از مدیریت محترم کل سایت گرفتم.

لطفا از گذاشتن اسپم خوداری کنید. دوستان خوبم تاپیک فقط معرفی و سوال و جواب در مورد منابع ارشد تغذیه هست.

ضمنا این تاپیک صرفا نظر من هست در مورد منابع ارشد تغذیه.

پست های این تاپیک در زمینه معرفی رفرنس های درس تغذیه برای آزمون ارشد تغذیه حذف شده است

بقیه منابع کامل معرفی شده اند

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
تغذیه:
همونطور که میدونید درس تغذیه 3 تا رفرنس داره.

کراوس
مدرن
هیومن

از کتاب هیومن خیلی وقته سوال نمیدن. اگه خونده نشه هم هیچ ایرادی نداره.

قسمت تغذیه اساسی بیشتر از مدرن و رژیم درمانی و قسمت متفرقه مثل ارزیابی بالینی و ... از کرواس بیشتر سوال میدن.

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
کتاب تست برای درس تغذیه

این کتاب پاسخ های تشریحی خیلی خوبی داره. تفاوت دو کتاب کراوس 2008 و 2012 رو کامل گفته.

نوتر

New member

این کتاب بخش تغذیه اساسی و تغذیه در دوران رو شامل میشه.

رتبات برتر معمولا برای اینکه سوالی رو ازاین قسمت نزده باقی نذارن این کتاب رو هم مطالعه میکنند.

نوتر

New member
بیوشیمی:

جلد اول کتاب هارپر+ بخش غشا از جلد دوم

البته من تصویر جلد دوم رو گذاشتم.

گفتنی هست در برخی کتابها هر دو جلد روی یک کتابند. یعنی هارپر رو یک جلد کردند.

نوتر

New member

من این کتابو خیلی دوسش دارم نمیدونم چرا

آخرین ویرایش:

نوتر

New member

نورآذریان و جعفرنژاد

نورآذریان و جعفرنژاد به تنهایی هیچ گاه پاسخ گو نخواهند بود!!!!!!!=== پاسخ فراوانترین سوال دوستان

فکر میانبر زدن را از ذهنتون دور کنید

به نظرم جعفرنژاد به هیچ عنوان کامل نیست. سوال بیوشیمی سخت باشه حتی نمیشه با اون 50% هم زد.

نوتر

New member
کتاب بیوشیمی برای کنکور پاسالار برای ارشد و دکترای تغذیه کافی نیست.

اما کتاب مکمل خوبیه.

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
فیزویولوژی

متن کامل گایتون

به هیچ عنوان از کتاب چکیده نخونید.

کتاب چکیده برای سالها پیش خوب بود نه الان.

اساتید فیزیولوژی: متن چکیده بسیار ضعیف هست.

نوتر

New member
دوستانی که تایم اضافی دارند میتونند از این کتاب ها استفاده کنند

نوتر

New member
و کتاب 500 تست که خود کتاب رو نداشتم فقط کپیشو داشتم

همگی موفق و موید باشید:riz304::riz304:

دختر شرقی

New member
ممنون نوتر...خیلی کمک کردی...:rose:
من همه ی این کتاب ها رو دارم ... نمیدونم وقت میشه همه رو بخونم یا نه ....
اما بیوشیمی آی کیو بی من فرق داره ... فکر کنم کتاب شما قدیمی باشه...:rolleyessmileyanim:

نوتر

New member
ممنون نوتر...خیلی کمک کردی...:rose:
من همه ی این کتاب ها رو دارم ... نمیدونم وقت میشه همه رو بخونم یا نه ....
اما بیوشیمی آی کیو بی من فرق داره ... فکر کنم کتاب شما قدیمی باشه...:rolleyessmileyanim:

ان شاالله که وقت میکنید. بله کتاب من قدیمیه. جلد کتابای جدید سبز با رگه هایی از رنگ مشکی هست.

mino90

New member
سلام ، نوتر عزیز ممنون از معرفی کتابها واقعا کامل و جامع بود فقط یه نکته اینکه جدیدا دو کتاب تست جدید در مورد درس تغذیه دیدم که جوابهای تشریحی دقیقی داشت متاسفانه اسم آنها را دقیقا یادم نیست ولی به محض اینکه مشخصاتشون را پیدا کردم توی این تاپیک میگذارم

kuchulu

New member
بسیار ممنون از شما دوست عزیز. خیلی لطف میکنی که حواست به ما هم هست.:riz304:اگرچه این روزا انگیزم کمی ضعیف شده از بس که دیدم بچه های تغذیه نظرشون اینه که ما بچه های دیگه تو این رشته حرفی برای گفتن نداریم :sad:

- - - Updated - - -

سلام دوستان تغذیه ای و غیر تغذیه ای که میخوان ارشد تغذیه شرکت کنند.
در طی درخواست های مکرر دوستان کوشای من تو پیام خصوصی مبنی بر معرفی منابع ارشد تغذیه، فکر کردم تاپیکی تحت این عنوان با معرفی کامل این کتابها بتونه برای این دوستان مفید واقع بشه.

هدف از ایجاد تاپیک:

1- جلوگیری از تکرار مکررات در هر پیام خصوصی
2- پاسخ عادلانه و یکسان به دوستان( منبع خاصی رو از قلم نندازم برای دوستان)
3- با نزدیک شدن به ماه مهر یقینا دوستایی که خواستار گرفتن منابع از این سایت هستند بیشتر خواهند شد. منم تاپیک رو ایجاد کردم تا بتونم کمکی به این عزیزان کرده باشم.

البته مجوز گذاشتن تصاویر رو قبلا از مدیریت محترم کل سایت گرفتم.

لطفا از گذاشتن اسپم خوداری کنید. دوستان خوبم تاپیک فقط معرفی و سوال و جواب در مورد منابع ارشد تغذیه هست.

ضمنا این تاپیک صرفا نظر من هست در مورد منابع ارشد تغذیه.

بسیار ممنون از شما دوست عزیز. خیلی لطف میکنی که حواست به ما هم هست.اگرچه این روزا انگیزم کمی ضعیف شده از بس که دیدم بچه های تغذیه نظرشون اینه که ما بچه های دیگه تو این رشته حرفی برای گفتن نداریم

نوتر

New member
سلام ، نوتر عزیز ممنون از معرفی کتابها واقعا کامل و جامع بود فقط یه نکته اینکه جدیدا دو کتاب تست جدید در مورد درس تغذیه دیدم که جوابهای تشریحی دقیقی داشت متاسفانه اسم آنها را دقیقا یادم نیست ولی به محض اینکه مشخصاتشون را پیدا کردم توی این تاپیک میگذارم

سلام مینو جان. ممنون میشم اگه اسم کتابارو برامون بگی:riz304:

بالا