معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

waria

New member
من یکشنبه و سه شنبه دو تا امتحان سخت دارم که تقریبا میشه گفت هیچی نخوندم.موندم چرا روم کم نمیشه برم سر درسم؟دریغ از یه ذره استرس:smiliess (7):...بااین وضع فکر کنم اصن یادم بره برم امتحان بدم:sdasdasd:

mahsa.

New member
من یکشنبه و سه شنبه دو تا امتحان سخت دارم که تقریبا میشه گفت هیچی نخوندم.موندم چرا روم کم نمیشه برم سر درسم؟دریغ از یه ذره استرس:smiliess (7):...بااین وضع فکر کنم اصن یادم بره برم امتحان بدم:sdasdasd:
چه امتحانی؟

waria

New member
به نظرت توو شهریور چه امتحانی میدن؟:whistle::25r30wi:
وای نگو اقا رضا.این چند روز تعطیلی خونه مامان بزرگم بودیم.داییه مامانمم بود.من داشتم درس میخوندم.بعد داییم اومده میگه مدرسه تجدید اوردی تابستون داری درس میخونی؟میگم دایییییی دانشجوهم من.ترم تابستون ور داشتم.میگه راست میگی؟ من فکر کردم 12 -13 سالته:New (6)::13:
ببخشید اسپم شد...

reza.n

New member
:25r30wi:حق مطلب و دایی جان ادا کردن.من دیگه چیزی نمیگم.:whistle:

hurrem sultan

New member
وای نگو اقا رضا.این چند روز تعطیلی خونه مامان بزرگم بودیم.داییه مامانمم بود.من داشتم درس میخوندم.بعد داییم اومده میگه مدرسه تجدید اوردی تابستون داری درس میخونی؟میگم دایییییی دانشجوهم من.ترم تابستون ور داشتم.میگه راست میگی؟ من فکر کردم 12 -13 سالته:New (6)::13:
ببخشید اسپم شد...
میگم چند روز غیبت داشتی بچه ها گفتن داری ترک میکنی.

reza.n

New member
ببخشید من اسپم میکنم.ولی اینجا داره یه بارون خوشگلی میباره.جای همتون خالی.:heart:

nafiss

New member
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
نمی شه ازش دور بود ، من وقتی درس می خونم،همش وسوسه می شم بیان ببینم چه خبره !!!!
با خودم می گم فقط 10 دقیقه میام و بعدش می رم، دیگه می شینم سر درس!!!!

اما بر عکسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس دیگه دلم نمیاد پاشم می گم بابا حالا از فردا می خونم ، دیگه کم میام!!!!!!

ای علوم پزشکی جونای مردمو معتاد کردی رفت ..............:p7977cujr38iyymsu8:

mikhak s

New member
میخک من دیشب تا یک ونیم شب اینجابودم بنظرت حالم داره بدتر میشه؟

مهسا جان اين تازه اولشه ، ميبينم روزي رو كه ،بياي بگي ميخك من تا 5صبح اينجا بودم بنظرت ميتونم ترك كنم ؟:motat: اونوقته كه من ميگم متاسفم كاري از دستم بر نمياد :pو تازه شدي مثل خودم :smilies-azardl (113

mikhak s

New member
مرسی از توصیه ت میخک.راستش داشتم کم کم به مرز100 کیلو میرسیدم.اعتیادش ادم رو
خوش فرم میکنه(البته با اندکی شکسته نفسی:p)

خوش فرم ميكنه؟؟!! به نظرت عينك ته استكاني بزنيو استخوناي پهلوت بزنن بيرونو انگشتات از بس تايپ كردي صاف بشن اين ميشه خوش فرمي؟ نكن آقا جان با خودت اينكارو نكن، بزار قوت داشته باشي تا ديرتر اينا پيش بيان:whistle:

waria

New member
من سه شنبه امتحانام تموم میشه..وباید جدی شروع کنم برا ارشد بخونم که خیلی عقبم...قول میدم دوز مصرفیمو کم کنمو کمتر بیام اینجا...:rolleyessmileyanim:

mahsa.

New member
من سه شنبه امتحانام تموم میشه..وباید جدی شروع کنم برا ارشد بخونم که خیلی عقبم...قول میدم دوز مصرفیمو کم کنمو کمتر بیام اینجا...:rolleyessmileyanim:
نگو دلمون میگیره از خوابت بزن واسه درس از سایت نه بی تو دلمون میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!1

بالا