معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

reza.n

New member
اه اه اه، آخه چرا به من بیچاره تهمت می زنی... من یک ماه بود که ترک کرده بودم (البته اینترنتم تموم شده بود...) الان دوباره تازه برگشتم...

ولی خداروشکر مثل اینکه حدیث خانم و واریا ترک کردن... اگر خودم نتونستم ترک کنم ولی لااقل موجب ترک چندنفر شدم...
دلت خوشه ها.ترک کجا بود.اونام لابد اینترنتشون تموم شده.:65d6a5d6s:

8521413

New member
یادمه حدیث از همه معتاد تر بود... یه جورایی این بحث رو باهم راه انداختیم... بعدش کم کم تصمیم گرفتیم ترک کنیم... حدیث با اراده بود و موفق شد... من بی اراده بودم و .......
البته واریا رو نمی دونم... مدتی ازش خبری نیست... نمی دونم ترک کرده... معلوم نیست کجاست... البته دوستان توجه کنن... مخصوصا دوستانی که خیلی میان اینجا... اگر خواستین ترک کنین... ترک کنین... اما دیگه کلا بیخیال سایت نشین ... دلمون واستون تنگ میشه... مثل همین حدیث و واریا ... سایت رو اونها می گردوندن... بدون اونها سایت صفا نداره...

mikhak s

New member
یادمه حدیث از همه معتاد تر بود... یه جورایی این بحث رو باهم راه انداختیم... بعدش کم کم تصمیم گرفتیم ترک کنیم... حدیث با اراده بود و موفق شد... من بی اراده بودم و .......
البته واریا رو نمی دونم... مدتی ازش خبری نیست... نمی دونم ترک کرده... معلوم نیست کجاست... البته دوستان توجه کنن... مخصوصا دوستانی که خیلی میان اینجا... اگر خواستین ترک کنین... ترک کنین... اما دیگه کلا بیخیال سایت نشین ... دلمون واستون تنگ میشه... مثل همین حدیث و واریا ... سایت رو اونها می گردوندن... بدون اونها سایت صفا نداره...

بله دوستان اگر هم ترك ميكنيد از نوع ترك 8521413باشه كه تا 5 صبح توي اين سايته:25r30wi::tonguesmiley:

8521413

New member
ترک کردن خیلی هم کار راحتیه... من خودم تا حالا هزار بار ترک کردم!!!

biotechnologist

New member
من... هستم، یک مسافر.از دیروز تا الان پاک بودم.:whistle: راستی بچه ها من دو سال تو بخش مسمومیت کار کردم.چند تا مریض ترک اعتیاد هم داشتم.واسه ترک رو من حساب کنید.:smilies-azardl (113

waria

New member
با عرض سلام.بنده تمامی شایعات رو مبنی بر ترک خودم تکذیب میکنم...ما شارژ اینترنتمون تموم شده بود،خوردیم به تعطیلات و این بود یه 6 روزی نبودیم.کلا اگه دیدین من یه چند روز نیومدم سه حالت داره:1-شارژ اینترنت تموم شده 2-در تحریم به سر میبرم 3-یه اتفاقی برام افتاده...به هر حال اصلا فکر نکنین ترک کردم. تو این چند روز دیگه داشتم دیوونه میشدم:13:...اقای مهندس منم فکر کردم شما تو ترکین.ولی ظاهرا به دلیل اتمام شارژ نمیومدین...

آخرین ویرایش:

reza.n

New member
با عرض سلام.بنده تمامی شایعات رو مبنی بر ترک خودم تکذیب میکنم...ما شارژ اینترنتمون تموم شده بود،خوردیم به تعطیلات و این بود یه یه 6 روزی نبودیم.کلا اگه دیدین من یه چند روز نیومدم سه حالت داره:1-شارژ اینترنت تموم شده 2-در تحریم به سر میبرم 3-یه اتفاقی برام افتاده...به هر حال اصلا فکر نکنین ترک کردم. تو این چند روز دیگه داشتم دیوونه میشدم:13:...اقای مهندس منم فکر کردم شما تو ترکین.ولی ظاهرا به دلیل اتمام شارژ نمیومدین...
حال کردین.دیدین درست گفتم.قدرت پیشگویی رو دارین:smilies:

نازی

New member
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف این همه معتاد پزشک داریم منم به جمع خودتون میپذیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ad54ad:

mahsa.

New member
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف این همه معتاد پزشک داریم منم به جمع خودتون میپذیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ad54ad:
با حضور معتادین شش دانگ من کاره ای نیستم ولی به جمع ما خوش آمدی.

roj

New member
ولی بچه ها عجب جاییه واسه وزن کم کردن.منکه یکم اضافه وزن داشتم

اینجا حل شد(جای چن وعده میان غذاییمو گرفت)

roj

New member
درضمن حدیث من پشت سرم(اواتار) چنتا درخت هست شمازحمت نکشین
چنتام اضافه هست یه سری از بچه هارو بفرست پیش من

8521413

New member
درضمن حدیث من پشت سرم(اواتار) چنتا درخت هست شمازحمت نکشین
چنتام اضافه هست یه سری از بچه هارو بفرست پیش من

اووووووووووووووووووووو... معلومه رفتی از اوله بحث رو خوندیها... من کلا جریان درخت رو یادم رفته بود... تازه بعد از جریان درخت جریان برج هم مطرح شد... طرفای شما برجی چیزی هست بیاییم خودمونو ببندیم...

8521413

New member
با عرض سلام.بنده تمامی شایعات رو مبنی بر ترک خودم تکذیب میکنم...ما شارژ اینترنتمون تموم شده بود،خوردیم به تعطیلات و این بود یه 6 روزی نبودیم.کلا اگه دیدین من یه چند روز نیومدم سه حالت داره:1-شارژ اینترنت تموم شده 2-در تحریم به سر میبرم 3-یه اتفاقی برام افتاده...به هر حال اصلا فکر نکنین ترک کردم. تو این چند روز دیگه داشتم دیوونه میشدم:13:...اقای مهندس منم فکر کردم شما تو ترکین.ولی ظاهرا به دلیل اتمام شارژ نمیومدین...

مورد اول و دوم خوبه... اما خدا نکنه مورد سوم اتفاق بیوفته... اینترنت دوباره وصل میشه.... تحریم هم که خودتون میدونین باعث پیشرفت میشه... فقط خدا نکنه اتفاقی واستون بیوفته... اونوفت دیگه این سایت رو باید گل گرفت...

roj

New member
اووووووووووووووووووووو... معلومه رفتی از اوله بحث رو خوندیها... من کلا جریان درخت رو یادم رفته بود... تازه بعد از جریان درخت جریان برج هم مطرح شد... طرفای شما برجی چیزی هست بیاییم خودمونو ببندیم...

اره من همیشه اول واخرای تایپکهارو نگا میکنم.درضمن فک کنم همون درخت بهتر باشه
چون کلی تو مصرف طناب صرفه جویی میشه

mikhak s

New member
ولی بچه ها عجب جاییه واسه وزن کم کردن.منکه یکم اضافه وزن داشتم

اینجا حل شد(جای چن وعده میان غذاییمو گرفت)

اين چه كاريه آخه؟ نكن اين كارو با خودت*، معتاد ضعيفو لاغر زياد دوام نمياره ها گفته باشم، :1dco2x0p1lilzhfpg1tديگه ادامه نده از همين الان هر وقت نشستي پاي كامپيوترت يه خورده پسته بادوم هم بخور كه قوت داشته باشي. براي ادامه دادن :4d564ad6::smilies-azardl (113

mahsa.

New member
میخک من دیشب تا یک ونیم شب اینجابودم بنظرت حالم داره بدتر میشه؟

آخرین ویرایش:

roj

New member
اين چه كاريه آخه؟ نكن اين كارو با خودت*، معتاد ضعيفو لاغر زياد دوام نمياره ها گفته باشم، :1dco2x0p1lilzhfpg1tديگه ادامه نده از همين الان هر وقت نشستي پاي كامپيوترت يه خورده پسته بادوم هم بخور كه قوت داشته باشي. براي ادامه دادن :4d564ad6::smilies-azardl (113

مرسی از توصیه ت میخک.راستش داشتم کم کم به مرز100 کیلو میرسیدم.اعتیادش ادم رو
خوش فرم میکنه(البته با اندکی شکسته نفسی:p)

بالا