معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

Artmis.a

New member
راه حل من اینه که به ادمین بگیم برامون محدودیت زمانی بذاره... مثلاً هرکی روزی بیشتر از 3 ساعت نتونه وارد سایت بشه و بعد 3 ساعت خود به خود مهلت استفاده از سایت براش تموم بشه و دیگه نتونه وارد بشه...

موافقم:bunnyearsmiley:

ولی اگه زمانشو خودمون کم کنیم خیلی بهتره تا اینکه با زور دیگران:black_eyed::(40)::thanks:

Artmis.a

New member
من برگشتم ...
بابا اول خودت خداحافظی کردی، بعدش من... حالا هم اومدم یه بست بکشم برم...

یه لحظه اومدم یه چیزی بگم برم

بابا ما که هر موقع اومدیم یه سر بزنیم دیدیم شما آن هستی!!!!!!!!!!!!!
eek.gif

مطمئنی میخوای ترک کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz481:

مارو ترک دادی خودت ترک نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shocked::riz277:

mahsa.

New member
تاشما هستین من عمرا معتاد باشم فقط میام ببینم شما چیکار میکنین؟

mikhak s

New member
تاشما هستین من عمرا معتاد باشم فقط میام ببینم شما چیکار میکنین؟

مهسا جان همين سر زدنت و كنجكاويت كه بقيه بچه چي ميگن خودش يه نوع اعتياده خودت خبر نداري:smiliess (3): به جمع ما خوش آمدييييييي:ad54ad:

faridehmk

New member
همش تقصير اين تخمين رتبست، وگرنه ما نميدونستيم علوم پزشكي دات كام چي هست اصلا....:21:
از وقتي اومديم تو تخمين رتبه گرفتار شديم، من خودم دقه يبار ميرفتم رتبه چك ميكردم از وقتي هم كه برداشتنش اوضاع بدتر شد اومديم ديديم عجب جمعيتي اينجا درحال تبادل اطلاعات هستن:smiliess (15):

mahsa.

New member
نگو این یعنی اعتیاد من معتاد شدم نهههههههههههههههههههههه

8521413

New member
من می خواهم یخ چیز باورنکردی رو بگم... دیشب اونقدر توی این سایت پرسه زدم... بس که بیکار بودم... ساعت حدودای 5 یا 6 صبح بود... پایین صفحه رو چک کردم... دیدم تنها کاربر فعال سایت هستم... عکسش هم موجوده... نمیدونین چه حالی داره توی این سایت به این عظمت، تنها کاربر فعال باشی...

nafiss

New member
:riz481:
منممممممممممممممممم معتاد شدممممممممممممممممممممممممم امیدی نیست دیگه................

reza.n

New member
آقا این شف ترک اعتیاد کجاش!!(با حال خراب خماری بخونین):sad:

jirjirak

New member
من عضو جدیدم ولی خودم میدونم دارم معتاد میشم ! :) ناراحتم نیستم :)

pariya

New member
فک کنم منممممممم دارم معتاد مییییییییشم خخخخخخخخخخخ:smiliess (11):

mikhak s

New member
نگو این یعنی اعتیاد من معتاد شدم نهههههههههههههههههههههه

بله متاسفانه و نميتوني كاريش كني چون خماري بد درديه:1dco2x0p1lilzhfpg1t من امتحان كردم ترك نكردم هيچي بدتر هم شد:motat:

تازه 8521413 هم مثلا جز كسايي بود كه تو تركه ميتوني تو صفحه هاي قبلي ببيني، ولي حالا ببين آقا تا 5 صبح اينجا بودن:whistle: وضعش از هممون وخيم تره فكر كنم:p

8521413

New member
بله متاسفانه و نميتوني كاريش كني چون خماري بد درديه:1dco2x0p1lilzhfpg1t من امتحان كردم ترك نكردم هيچي بدتر هم شد:motat:

تازه 8521413 هم مثلا جز كسايي بود كه تو تركه ميتوني تو صفحه هاي قبلي ببيني، ولي حالا ببين آقا تا 5 صبح اينجا بودن:whistle: وضعش از هممون وخيم تره فكر كنم:p

اه اه اه، آخه چرا به من بیچاره تهمت می زنی... من یک ماه بود که ترک کرده بودم (البته اینترنتم تموم شده بود...) الان دوباره تازه برگشتم...

ولی خداروشکر مثل اینکه حدیث خانم و واریا ترک کردن... اگر خودم نتونستم ترک کنم ولی لااقل موجب ترک چندنفر شدم...

mikhak s

New member
اه اه اه، آخه چرا به من بیچاره تهمت می زنی... من یک ماه بود که ترک کرده بودم (البته اینترنتم تموم شده بود...) الان دوباره تازه برگشتم...

ولی خداروشکر مثل اینکه حدیث خانم و واریا ترک کردن... اگر خودم نتونستم ترک کنم ولی لااقل موجب ترک چندنفر شدم...

واي خوبه اينترنتت قطع بوده يه توفيق اجباري داشتين،* چطوري باعث ترك چند نفر شدي؟:smiliess (11):

بالا