معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

mikhak s

New member
اون میگه مسافر.... شما میگی خوش اومدی؟؟؟؟؟؟؟:5::5:

یکی در رو باز کنه من تو باغ نیستم.........

چرا عوضش کردی جناب خیلی خوب بود ک؟؟؟؟؟؟؟؟........

عزيزم توي كمپاي ترك اعتياد كسايي كه معتادن خودشونو اينطوري معرفي ميكنن و بقيه هم طوري كه من جواب مهرانو دادم بهش خوش آمد ميگن:smiliess (3):

antenyus

Active member
عزيزم توي كمپاي ترك اعتياد كسايي كه معتادن خودشونو اينطوري معرفي ميكنن و بقيه هم طوري كه من جواب مهرانو دادم بهش خوش آمد ميگن:smiliess (3):

اووووووووه ممنون ک روشنمان کردی..........

چی باکلاسن..... هوس کردم ترک کنم......

این جوری درسته الان.... اهوم اوهوم ....... سلام دوستان آنتنیوس ام یک مسافر.......... :thumbsupsmileyanim:

mikhak s

New member
اووووووووه ممنون ک روشنمان کردی..........

چی باکلاسن..... هوس کردم ترک کنم......

این جوری درسته الان.... اهوم اوهوم ....... سلام دوستان آنتنیوس ام یک مسافر.......... :thumbsupsmileyanim:

:25r30wi::25r30wi:

سلام آنتنيوس خوش آمدي:bunnyearsmiley:

bacillus.bs

New member
این جا تا حالا کسی هم ترک کردههههههههههههه
592019_twzonesmiley.gif

AWWA

New member
سلام چه خبره اینجااااااااااااا

خسته شدم. همه 39 صفحه رو خوندم. من قبلا" خواهر کوچیکترمو دعوا می کردم که کم تو اینترنت ول بگرد حالا برعکس شده. اون میاد سرزنشم می کنه.راست گفتنا از هرچی بدت بیاد سرت میاد. منم فقط به این سایت اعتیاد دارم بقیشو تفریحی میرم.از وقتی اومدم اینجا ظرف شستن و غذا پختن و درس خوندنو فراموش کردم.

sokot

New member
بشه ها منم معتاد شودم.
فقط یه مثقال علوم بلام کافیه تا آخر روز نعشه بشم:motat:

foroozan

New member
سلام چه خبره اینجااااااااااااا

خسته شدم. همه 39 صفحه رو خوندم. من قبلا" خواهر کوچیکترمو دعوا می کردم که کم تو اینترنت ول بگرد حالا برعکس شده. اون میاد سرزنشم می کنه.راست گفتنا از هرچی بدت بیاد سرت میاد. منم فقط به این سایت اعتیاد دارم بقیشو تفریحی میرم.از وقتی اومدم اینجا ظرف شستن و غذا پختن و درس خوندنو فراموش کردم.

واااااااااای دقیقاااااااا حرف دل منو زدی

فک میکردم فقط من اینجورم!

foroozan

New member
بچه ها من واقعا نگران کنکورمم میترسم اینجا اومدنم اونم هر دقیقه وساعت اخر واسم مشکل ساز شه خدایی نکرده........

ketabsabz

Well-known member
لطف کنید خودتون اسم منو هم به جمع این معتادا اضافه کنید البته کار من هنوز به تزریق نرسیده هنوز در حد سیگار و مختصر تریاکه،ولی خیلی زود دارم پیشرفت میکنم اصلا نمیدونم چه خاصیتی داره که آدم جذبش میشه البته میدونم ها ولی نمیگم خودتون دیگه میدونید:5: :1dco2x0p1lilzhfpg1t :shocked:

بالا