معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

waria

New member
اگه اینترنت داشتین و نیومدین حسابه:New (6):....یکی نیس به خودم بگه:whistle::p

شفيع

New member
عكس خوشكليه حالا نميدونم دختره يا پسر من از دختر كوچلوها خوشم مياد

TUMS

Well-known member
سلام
من شاید و به احتمال زیاد دیگه اینجا نیام
آخه از 15 کلاسامون شرو میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همتون بچه های بسیار خوبی بودین
امیدوارم اگه حرفی زدم که کسی ناراحت شده
ببخشید دیگه جوونی هست و . ... . . .
بای همگی:riz513:
موفق باشید

waria

New member
ایمونو خب میتونین کمتر بیاین اینجا....نه که اصلا نیاین.:idea_majidonline:

biotechnologist

New member
ای بابا ایمونو.شما هم که چند وقت یکبار هی مارو تهدید به رفتن میکنید!حالا چه عجله ای؟تشریف داشته باشید.حداقل 5شنبه جمعه بیاید دور هم باشیم.:rose: تازه ما هم داریم درس میخونیم.ولی اینجام میایم.انگار چیه!:smilies-azardl (181

TUMS

Well-known member
:28:
:28:
:smilies-azardl (113
میخوام ترک کنما اما نمیشه ولی باشه تا جمعه میام

carry-on._1.jpeg

varia

Well-known member
بچه ها نمیدونم شوخی میکنید یا جدی هستید!! خوب اینجا یه جو دوستانه ای شکل گرفته که باهم داریم تبادل نظر و احساس میکنیم مثله بقیه فضاهای دوستانه ای که داشتیم،همون طور که آدم از بحث با دوست همصحبتش خیلی کم خسته میشه اینجا هم همچین جوی داره. حالا چرا به خودتون تلقین می کنید؟؟! مطمئن باشید اگه صحنه اصلی زندگیتون تغییر کنه دیگه علوم پزشکی دات کام رو فراموش میکنید! این حرفارو به خود تلقین کردن احساساتتونو و روانتونو اذیت میکنه. شاد باشید و خرسند.

دریا...

New member
مطمئن باشید اگه صحنه اصلی زندگیتون تغییر کنه دیگه علوم پزشکی دات کام رو فراموش میکنید!

دیدید خیلی از دوستای واقعی آدم هم اینجوری اند.....تا صحنه اصلی زندگیشون تغییر میکنه آدم و فراموش میکنن حتی اگه صمیمی ترین دوست آدم باشه

آخرین ویرایش:

leyla-h

New member
منم معتاد شدم اونم با دز بالا فکر کنم دیگه امیدی به نجاتم نباشه، بچه ها پروپوزالم رو هواست ولی من همچنان بیشتر به این فکر میکنم که تو سایت چه خبره!!!!!........ کمکککککککککککک

varia

Well-known member
البته من سعی میکنم دوستام رو فراموش نکنم ولی آره حرف دریا رو کامل قبول دارم!!

دریا...

New member
البته من سعی میکنم دوستام رو فراموش نکنم ولی آره حرف دریا رو کامل قبول دارم!!

آره منم همیشه سعی میکنم دوستانمو فراموش نکنم حتی اونایی که فراموشم کردن! ولی خیلی برام پیش اومده که دوستایی که میگفتن ما از اینجور دوستا نیستیم که با یه اتفاق فراموش کنیم.... ولی خیلی زود با یه تغییری که در زندگیشون رخ داده همه دوستارو فراموش کردن....البته خوب مطمئنا محبتشون کم نمیشه، فقط آدم یه کم سرش شلوغ میشه که دیگه برای خیلی از کارا فرصت نداره...
البته دوستایی هم دارم که از دوران بچگی و ابتدایی هنوز بهترین دوستام هستن با اینکه ازشون دورم....

antenyus

Active member
سلام دوستان
مهرانم یک مسافر!!!!!!!!!

مسافر !!! چرا؟؟؟؟؟؟؟ .......:smilies:
به کجا چنین شتابان.........

اااوووففففففف حاجی این عکسش( آواتارتو میگم) چه خوشگله این یکیو نداشتم!!!!!!!!!.....:13:
با اجازه کپی شد........:smiliess (4):

antenyus

Active member
سلام مهران به جمع ما خوش آمدي:bunnyearsmiley:

اون میگه مسافر.... شما میگی خوش اومدی؟؟؟؟؟؟؟:5::5:

یکی در رو باز کنه من تو باغ نیستم.........

چرا عوضش کردی جناب خیلی خوب بود ک؟؟؟؟؟؟؟؟........

آخرین ویرایش:
بالا