معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

TUMS

Well-known member
من اعتیادم کم شده بودا
نمیدونم چی شده دوباره داره دوز ش میره بالا .. . .

farzad.lab

مدیر بخش
به به ... جمع معتادا جمعهههههههههه :New (6): :smiliess (8):

آقا منم میخام معتاد شم :New (6):

bioshimi93

New member
همه یه مدت بدجوری موتاد میشن همش پست میزارن و 24 ساعته هستن اما بعد یه مدت میبینی نه....دیگه کمتر اهمیت میدی
نترسید معتاد نمی شید من خودمم یه زمانی بدجور معتاد بودم
بیایین به جای افراط و تفریط همیشه به طور متعادل اینجا باشیم ...نه اینکه یه مدت باشیم و یه مدت دیگه اصلا نیاییم.....

profsor

New member
اوه چقدر معتادددددددددددد 43 صفحه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منتظرم برم دانشگاه تو ترک!

biosta

Well-known member
نه دیگه معتاد نیستم ،ولی قبلا" معتاد به علوم پزشکی بودم .

واقعیت این هست که زندگی بیرون از محیط مجازیه .
میکانیزم فرار ، هر وقت که کاری کم انجام می شود یا زیاد انجام می شود بایستی پرسید چرا ؟
مثلا" همین بیش از حد بودن در هر محیط مجازی یک راه فرار هست از خود ، از بودن با دیگران ، یک راه هست برای نپذیرفتن مسئولیت در زندگی .
زیاد بودن در محیط مجازی به طوری که در زندگی اختلال ایجاد کند مشغولیت هست تا مسئولیت ، فرار از واقعیتی هست که وجود دارد .

sara77

New member
م االان تو مصرف کراکیم دیکه یه دو روز دیگه هیچی ازم نمیمونه خخخخخخخخخخ بقول خودم بعد از مرگم سر قبرم بنویسید
-
-
خیلی دلش خاست به هم همه ی جاها برسد
-
-
ولی خبر مرگش هر روز تو انجمن بود خخخخخخخخخخخخخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

8521413

New member
من یه زمانی به شدت معتاد بودم... اصلا وابستگی روحی پیدا کرده بودم به سایت... به بچه ها... به دوستایی که اینجا پیدا کرده بودم... به محیطش... بحث هاش...
اما از پارسال که ارشد قبول شدم دیگه ترک کردم... فقط روزی چند دقیقه میام اینجا که اگر کسی پیامی داده... سوالی پرسیده جوب بدم...
از معتادهای قدیمی اصلا خبر ندارم... هم دوره ای های خودم...
حدیث که دیگه استاد همه معتادها بود...
واریا
و...

mahsa.

New member
من یه زمانی به شدت معتاد بودم... اصلا وابستگی روحی پیدا کرده بودم به سایت... به بچه ها... به دوستایی که اینجا پیدا کرده بودم... به محیطش... بحث هاش...
اما از پارسال که ارشد قبول شدم دیگه ترک کردم... فقط روزی چند دقیقه میام اینجا که اگر کسی پیامی داده... سوالی پرسیده جوب بدم...
از معتادهای قدیمی اصلا خبر ندارم... هم دوره ای های خودم...
حدیث که دیگه استاد همه معتادها بود...
واریا
و...

اوناهم ترک کردن شدید...........

mahsa.

New member
دلت خوشه ها.ترک کجا بود.اونام لابد اینترنتشون تموم شده.:65d6a5d6s:

بله دوستان اگر هم ترك ميكنيد از نوع ترك 8521413باشه كه تا 5 صبح توي اين سايته:25r30wi::tonguesmiley:

با عرض سلام.بنده تمامی شایعات رو مبنی بر ترک خودم تکذیب میکنم...ما شارژ اینترنتمون تموم شده بود،خوردیم به تعطیلات و این بود یه 6 روزی نبودیم.کلا اگه دیدین من یه چند روز نیومدم سه حالت داره:1-شارژ اینترنت تموم شده 2-در تحریم به سر میبرم 3-یه اتفاقی برام افتاده...به هر حال اصلا فکر نکنین ترک کردم. تو این چند روز دیگه داشتم دیوونه میشدم:13:...اقای مهندس منم فکر کردم شما تو ترکین.ولی ظاهرا به دلیل اتمام شارژ نمیومدین...

بابا بیخیال این سایت مث آب شور واسه تشنه است.

فقط من موندم ...........

mikhak s

New member
فقط من موندم ...........

مهسا جان سایت دیگه مثل قبل نیست انقدر آدم بی منطقو بی ادب می بینی که آدم زده میشه از اومدنش. منم فقط روزی یه بار میام اونم تا چند وقت دیگه از بین میره. داری تهنا میشی ها.معتادای قدیمی همه ترک کردن تو هم باید ترک کنی

mf2009

New member
ایشا الله دیگه از اول مهر دوزش رو کم میکنم بشه روزی یه ساعت

n4zl1

New member
اعتیاد یعنی کلا من. یه روز قسم می خوری که دیگه قهری نمیای چت. فردا قبل همه تو باکس سلام میدی. دیگه ابهت واسم نمونده!!!! خخخخخ

ساحل

New member
منم به کمپ را بدین:j58r36j3gcr4suxymup
احساس میکنم که یکی دو هفته س دوز انجمنم رفته بالا، منم که مستعد اعتیاد
شمام مث من وقتی زیاد میاید نت احساس پوچی و بیهودگی می کنید؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
به قول معروف پیشگیری بهتر از درمان
هر روز یه ثانیه! دوزمو کمتر میکنم ببینم چی میشه
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
به امید ترک همه معتادا:a2d3:

بالا