مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

raven

Member
bebakhshid yek soal dashtam immuno baraye tarbiat modares manabe esh fargh dare ba behdasht?? akhe yeki az ostad hamun migoft tarbiat vase oloome age fargh dare lotf mikonid manabe o begid?
vase celluli che ketabio moarefi mikonid ?mahdavi kafie ??

sa@@ra

New member
bebakhshid yek soal dashtam immuno baraye tarbiat modares manabe esh fargh dare ba behdasht?? akhe yeki az ostad hamun migoft tarbiat vase oloome age fargh dare lotf mikonid manabe o begid?
vase celluli che ketabio moarefi mikonid ?mahdavi kafie ??

ببخشید ولی 2 سال هست گه گنکور علوم پایه پزشکی مدرس با بهداشت ادغام شده و همزما برگزار میشه این مال زمانی بود که زیر نظر وزارت علوم بود

الان منابع هم یکی هست:smilies:

Immunity

Well-known member
ببخشید ولی 2 سال هست گه گنکور علوم پایه پزشکی مدرس با بهداشت ادغام شده و همزما برگزار میشه این مال زمانی بود که زیر نظر وزارت علوم بود

الان منابع هم یکی هست:smilies:
دقیقا...تازه جدیدا هم بخش پزشکی مدرس هم تاسیس شده(یعنی درحال تکمیل رشتهاس):smiliess (4):

آسمون

New member
من اومدم خب امروز درکل:
3.5س ایمنی
2س میکروب
2س زبان
نیم س زیست
خداروشکرراضیم.امروزرفتم کتابخونه فقط3س تونسم بخونم بعدش دپرس برگشتم.اماچن ساعت بعدانقداسترس کنکورگرفتم که دوباره شروع کردم به خوندن:-d

آخرین ویرایش:

shona

New member
در کمال تاسف باید این خبر ناگوارو بدم که دارم از خستگی افقی میشم، فک نکنم مخم بکشه چیزی بخونم ! :smiliess (2)::smiliess (2):

Avid.93

New member
بچه ها یه سوال دارم اگه میشه خیلی خیلی زود جوابمو بدید لطفا...:33:
کدوم ترجمه عباس بهتره از بین اینا: میر احمدی-فرید حسینی-احمد مسعود...؟؟؟:smilies-azardl (181
و اینکه آیا ترجمه خ.ل.ی.لی خوب است؟؟؟؟؟:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
سخت نگیرین بچه ها.مخصوصا علوماکه پایه ایمنی داشتن کم وبیش.من مال خلی لی رودارم وراضیم ازش

Avid.93

New member
آسمون جون آخه میخوام یه ترجمه روونتر باشه...از یه سری بچه های انجمن شنیدم فرید حسینی خیلی خوبه، بچه های ارشد دانشگاهمون هم میگن ترجمه میراحمدیان...! من واقعا گیج شدم خب...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Sahar_az

New member
من امروز 3 ساعت و نیم ایمنی خوندم و زیست البته زیست یه کم
می خواستم باز هم بخونم ولی خب به دلایلی نشد
فردا هم کامل تعطیلم و می خوام کامل بخونم:thumbsupsmileyanim:

biologisst

New member
آسمون جون آخه میخوام یه ترجمه روونتر باشه...از یه سری بچه های انجمن شنیدم فرید حسینی خیلی خوبه، بچه های ارشد دانشگاهمون هم میگن ترجمه میراحمدیان...! من واقعا گیج شدم خب...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ترجمه ی روون میخوای فرید حسینی از همه روون تر و درست تره...میراحمدیان هم خوبه اگر بخوای بخونی......تفاوت ها خیلی خیلی جزئی هست.......وسواس بخرج نده زودتر شروع کن.

elle

New member
سلام دوستان
منم از فردا جمعه میام گزارش میذارم

ایشالا که پراز انرژی + باشیم

golabatun

New member
در کمال تاسف باید این خبر ناگوارو بدم که دارم از خستگی افقی میشم، فک نکنم مخم بکشه چیزی بخونم ! :smiliess (2)::smiliess (2):

همه مث همیم.یه بار خیلی میخونیمو یه بارم ناامید یا بی حوصله یا تنبل میشیم...
مهم اینه که ساعتایی که جو می گیرتمون و خیلی میخونیم از ساعتای ناامیدی بیشتر باشه

:riz277:

golabatun

New member
من 3 ساعت ملکولی خوندم تا الان که ظهره
دیگه عصر پنج شنبه و خوش گذرونی
:smilies-azardl (113
شایدم این جو بیا سراغم کلا بمونم خونه بترکونم :smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا