مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TUMS

Well-known member
برای همراهی و راهنمایی هایی که تو این مدت داشتین ممنون.
موفق و پیروز باشید.
ممنونم نازنین
فقط وظیفه بوده امیدوارم یاد بگیریم به جای اینکه مانع پیشرفت هم بشیم به هم کمک کنیم تا با هم پیشرفت کنیم ....

من موافق کم شدن ظرفیت پذیرش هستم وقتی کار نیست افزایش ظرفیت = بیکاری بیشتر
من حاضرم قبول نشم !! ولی اونایی که قبول میشن امنیت شغلی و کاری داشته باشن

بچه های ایمنی رو خیلی دوست دارم.
در پناه حق و موفق باشی imunoo جان.
ممنونم
شما هم در پناه حق باشین

dr.leader

New member
imunoo عزیز امیدوارم در هر جا که هستی همیشه سرفراز و موفق باشی . خوشحالم که در این سایت با افراد بزرگی چون شما بودم چون شما در راه کمک به دیگران قدم های بزرگی برداشتی .
این که نیت و انگیزه ات اینقدر خالصانه و نوع دوستانه است به یقین در اینده از تو دانشمند بزرگی خواهد ساخت . استاد علم و اخلاق ...
یا حق

TUMS

Well-known member
imunoo عزیز امیدوارم در هر جا که هستی همیشه سرفراز و موفق باشی . خوشحالم که در این سایت با افراد بزرگی چون شما بودم چون شما در راه کمک به دیگران قدم های بزرگی برداشتی .
این که نیت و انگیزه ات اینقدر خالصانه و نوع دوستانه است به یقین در اینده از تو دانشمند بزرگی خواهد ساخت . استاد علم و اخلاق ...
یا حق

وای دکتر خیلی ممنونم از محبتت :rose::rose:
دکتر جان از شما یاد گرفتم میبینم چه جوری دارین به بچه هایی که میخوان بیان پزشکی کمک میکنی
امیدوارم توی تمام مراحل زندگیت موفق باشی و زندگیت سرشار از شادی باشه

PMN

New member
بچه ها این کاراموزی خیلی ادمو خسته میکنه :smiliess (9): دیگه حال درس خوندن نمیمونه :wacsmiley:

TUMS

Well-known member
وای ایمونو داری میری؟؟
بودی که!!
دلمون واست تنگ میشه
:wacsmiley:
منم دلم واسه شما و اینجا تنگ میشه
ان شاا... که خبر قبولیتون را بشنوم...

بچه ها این کاراموزی خیلی ادمو خسته میکنه :smiliess (9): دیگه حال درس خوندن نمیمونه :wacsmiley:
نه اینجوری نگین خدایی
منم کارآموز بودم میومدم خوابگاه ناهار و بعدش خواب
بعدش بلند میشدم میخوندم
اتفاقآ روزای جمعه ساعت مطالعه ام از روزهای عای که کارآموز بودم کمتر میشد
کارآموزی را به عنوان تایم استراحت نگاه کنید بعدش بگید استراحت تموم شد باید بخونید
هدف و برنامه خیلی مهمه
یه زمان را واسه خودتون اختصاص بدین و هر کاری که دوس دارین انجام بدین به عنوان زمان تشویق!! من بعدظهر 5 شنبه بود میرفتم خرید قدم زدن شبش هم فیلم نگاه میکردم و پیش بچه ها بودم ینی از ظهر پنج شنبه تا صبح جمعه زمان رفرش من بود فقط درس نمی خوندم !!

Sahar_az

New member
سلام دوستان وضع درس خوندن که راضی کننده نیس دانشگاه نمیذاره چکار کنیم ای خدای من!:65d6a5d6s:
اصلا خوب نیست
افتضاح
باز من خونه بودم خوب می خوندم ولی خوابگاه!!!
اونم با این برنامه های مزخرفشون!!!! ترم 7 هنوز باید داشته باشیم اخه؟؟؟؟؟؟؟و کنارشم کارورزی؟؟؟؟
چرا این مسئولا انقد بی فکرن؟؟!!
تازه یه سمیناری هم این وسط هست هی سنگ می اندازه:((((

biotech92

New member
سلام بچه ها.می خواستم ببینم کسی بودجه بندی سوالات وزارت علوم(1206) رو داره که هر سال تو هردرس هر مبحث چندتا تست اومده؟
(من یه مقداری سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.به همه سوالاتم دسترسی ندارم که خودم در بیارم....)

آخرین ویرایش:

nastaran8

New member
سلام بچه ها.می خواستم ببینم کسی بودجه بندی سوالات وزارت علوم(1206) رو داره که هر سال تو هردرس هر مبحث چندتا تست اومده؟
(من یه مقداری سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.به همه سوالاتم دسترسی ندارم که خودم در بیارم....)

از من میشنوین به اینا اعتماد نکنین اصلا معلوم نمیشه چطوری سوال طرح میکنن...

biologisst

New member
شاید باین خاطره درس خوندنا بصورت لاک پشتی پیش میره....دیگ اعصابی واسه گزارش نمیمونه!!!!
واقعا گل گفتی...
منم که همش یا کــلا س دانشگاهی هستم یا در حال رفرش جسمی و روحی !!!
باید واقعا از یه جایی شروع کرد نمیشه دست رو دست گذاشت. من به نوبه ی خود از فردا میام گزارش میدم ;)

آخرین ویرایش:

nastaran8

New member
دوستان عزیزم از اینکه تصمیم گرفتین گزارش مطالعه بدین خوشحالم و ازتون تشکر میکنم راستش این باعث میشه کمتر تنبلی کنیم. منم دیروز 4ساعت مولکولی
2 ساعت زبان خوندم :-( منم تنبلی کردم اصلا حوصله درس نداشتم

PMN

New member
منم دلم واسه شما و اینجا تنگ میشه
ان شاا... که خبر قبولیتون را بشنوم...

نه اینجوری نگین خدایی
منم کارآموز بودم میومدم خوابگاه ناهار و بعدش خواب
بعدش بلند میشدم میخوندم
اتفاقآ روزای جمعه ساعت مطالعه ام از روزهای عای که کارآموز بودم کمتر میشد
کارآموزی را به عنوان تایم استراحت نگاه کنید بعدش بگید استراحت تموم شد باید بخونید
هدف و برنامه خیلی مهمه
یه زمان را واسه خودتون اختصاص بدین و هر کاری که دوس دارین انجام بدین به عنوان زمان تشویق!! من بعدظهر 5 شنبه بود میرفتم خرید قدم زدن شبش هم فیلم نگاه میکردم و پیش بچه ها بودم ینی از ظهر پنج شنبه تا صبح جمعه زمان رفرش من بود فقط درس نمی خوندم !!
مرسی ایمونو که امید میدی! از راهنماییت استفاده میکنم :a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا