مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

afzalnia

New member
بدبخت شدم رفت!!!!یه هفته ست هیچی نخوندم...طرحم شروع شده همه برنامه هام بهم ریخته..:sadsmiley: چیکارکنم؟؟؟؟؟ از سر کار میام خیلی خستم:sadsmiley::sad:

Immunity

Well-known member
گزارش من
دوساعت نیم زبان...یفصل قندها بیو...یه ساعت ونیم ژنتیک ملکولی

biologisst

New member
امروز ساعت می گرفتم ولی وسطش که درس نمیخوندم از دستم در می رفت چقدر خوندم!
حدود 3 ساعت مولکولی و یه ساعتم درس این ترم فیزیولوزی خوندم. ایشالا فردا بیشتر تلاش میکنم.:smiliess (3):

Immunity

Well-known member
امروز ساعت می گرفتم ولی وسطش که درس نمیخوندم از دستم در می رفت چقدر خوندم!
حدود 3 ساعت مولکولی و یه ساعتم درس این ترم فیزیولوزی خوندم. ایشالا فردا بیشتر تلاش میکنم.:smiliess (3):

فیزیو 3؟؟نسبتا درس راحتیه

Sahar_az

New member
به به همه فعال شدن:a2d3:
من دیروز نتونستم بیام نت ولی خب امروز گزارشش رو می دم
ایمنی نمی دونم چند ساعت شد ولی فصل مهاجرت لکوسیت ها رو کامل تموم کردم با اون کموکاینای بد قلقش برا حفظ:shocked:
یک ساعت زیست خوندم و زبان هم نخوندم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

امروز هم تا الان 4 ساعت و نیم ایمنی خوندم و الان استراحتم و بعدم زیست و زبان و اگه وقت شد یه کم بیو می خوام بخونم
البته کارای آخر هفته هم داریم:riz303: بعید می دونم برسم

elle

New member
سلام دوستان خسته نباشید

من 6 ساعت مطالعه داشتم، الانم دیگه نمیتونم بخونم باید برم بیرون

منتظر گزارشاتون هستم، موفق باشید

raven

Member
ببخشید ولی 2 سال هست گه گنکور علوم پایه پزشکی مدرس با بهداشت ادغام شده و همزما برگزار میشه این مال زمانی بود که زیر نظر وزارت علوم بود

الان منابع هم یکی هست:smilies:
mersiiiiiiiiiiiiiiiiii aziiiiiiiiiiiiiiize delaaaam kheiiiiii mamnun <3 <3
:-*

eeeeeeehsan

New member
سلام فراوون خدمت انشاالله ایمونولوژیست های آینده،
بنده با افتخار از امروز شروع کردم واسه ارشد خوندن و با افتخاری دیگر نیم ساعت فقط ابوالعباس خوندم، :smilies-azardl (113
میدونم زود شروع کردم ولی چیکار کنیم دیگه، خرخونیم از بس! :smiliess (3):

biologisst

New member
سلام من کماکان دارم درس میخونم...
فقط یه چیزی...
شما میکروب از روی چی میخونین؟
من جاورتز دارم وقت نکردم نگاهش کنم الان دیدیم 47 تا فصل داره یعنی نابود کننده هست......ب نظرتون از روی جاورتز میرسم بخونم یا که برم سراغ یه کتاب دیگه؟:wacsmiley:

eeeeeeehsan

New member
فقط یه چیزی...
من جاورتز دارم وقت نکردم نگاهش کنم الان دیدیم 47 تا فصل داره یعنی نابود کننده هست......ب نظرتون از روی جاورتز میرسم بخونم یا که برم سراغ یه کتاب دیگه؟:wacsmiley:

من باکتری برای کنکور بهم پیشنهاد شده، خیلی سبکتر و راحتتره تا کتابای سنگینی مثل جاوتز و اینا..

Immunity

Well-known member
فقط یه چیزی...

من باکتری برای کنکور بهم پیشنهاد شده، خیلی سبکتر و راحتتره تا کتابای سنگینی مثل جاوتز و اینا..
راستشوبخای مشکل من و تموم بچهای ایمنی همین درس میکروبه!!!!!!نمدونیم چکارشم کنیم شده دردسر...دوستان اگه نظری دارن بگن

Immunity

Well-known member
سلام فراوون خدمت انشاالله ایمونولوژیست های آینده،
بنده با افتخار از امروز شروع کردم واسه ارشد خوندن و با افتخاری دیگر نیم ساعت فقط ابوالعباس خوندم، :smilies-azardl (113
میدونم زود شروع کردم ولی چیکار کنیم دیگه، خرخونیم از بس! :smiliess (3):

دیر نشده هنووووو.....فقط پیوسته بخون موفق میشی حتماااا

Soroush Star

New member
سلام به همه ایمنولوژیست های حال و آینده ... :ad54ad:

3 روز هست که بزرگترین تصمیم زندگیم ( البته تا این لحظه ) در مورد تحصیل رو گرفتم و اون تغییر گرایش از کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی به دکترای ایمنی شناسی پزشکی هست .

میدونم کار آسونی جلوم نیست ولی با تلاش خودم و لطف خدا به این موهبت میرسم .

کنکور دوره دکترا در آبان 94 یعنی 24 ماه دیگه دارم و واسه شروع دیر نیست ...

فردا قراره سری کتابهای ایمنی شناسی و ژنتیک مولکولی و بیوشیمی عمومی تهیه کنم و Start بزنم .

تمامی مطالب دوستان عزیز ایمنی شناس در تاپیکهای مختلفو خوندم خیلی کمکم کرد ممنون

به این نتیجه رسیدم که واسه ایمنی ، کتاب ابوالعباس ترجمه استاد برجسته دانشگاه علوم پزشکی مشهد ( دکتر فرید حسینی ) رو تهیه کنم .

از تمامی دوستان نهایت همیاری رو انتظار داریم و مطمئناً با تلاش مستمر و حمایت همدیگه حتماً نتیجه مثبت خواهیم داشت

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا