مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

shs

New member
تارا این وصیتت از اون وصیت های تاریخیه.........
کاش من هم میتونستم برم کتابخونه بخونم

ولي مهم نيست هرجا باشه تو پستو ، تو ايوون ، تو آشپز خونه ، تو حياط ، تو پشت بووم ، تو راه پله ، تو انباري ، وسط شلوغي مهموني ، هرجا ... فقط بخونيد

بچه ها بخونيد بخونيد تا مي تونيد بخونيد ، كتابا و جزوه ها تو نو قورت بديد خواهش مي كنم ما هممون بايد قبول بشيم ok ?

من كه يكي از پاگردهاي راه پله مونو دارم آماده ميكنم واسه خوندن علي الخصوص تو عيد نميدونيد چه جاي گرم و نرمي واسه خودم آماده كردم !! ميزمو نديدين عين ميز و دفتر دستكهاي دونگ ايي !

واي خدا جونم يعني ميشه قبول شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
1391.12.17

6 ساعت و 10 دقیقه میکروب + 50 دقیقه زبان = جمع کل 7 ساعت
:thanks::thanks::thanks:

شما برای دیگران درس نمیخوانید اگر واقعا از حاصل کار خودتان راضی هستید کافی است
کاظم قلم چی

BBT

New member
خدا قوت بچه ها
موفقیت تک تک تون رو آرزو میکنم
واقعا آدم شما رو میبینه کلی انرژی میگیره این جمع رو حفظ کنید تا کنکور مطمعنم نتایج خوبی ازش حاصل میشه

pary

New member
2 تا سوال

1-وقتی یک مطلب را میخونید بعد تست میزنید همه ی تستها براتون اشناست؟!

من تستها را که میخونم اکثرا جدید به نظر میرسن و باید مثل خوندن جزوه ها یکی یکی تستها را همراه با جوابشون بخونم

2-توی منابع دفترچه بیوشیمی بالینی برای بیوشیمی نوشته ساختمان و متابولیسم خوب این یعنی قسمتهای بیولوژی مولکولی -بیوشیمی بالینی یا اب و تکنیکهاو محاسبات بیوشیمی حذف هستش؟

pary

New member
یک چیزی بگم بخندید مثلا من الان دارم درس میخونم
پسرم برای اینکه توجه منو به خودش جلب کنه توپشو محکم میکوبه به من بعد واسه خودش میخنده
دوباره میره برش میداره و همیــــنطور ....
اینم درس خوندن من :smilies:

nori

New member
سلام بر همه رفقا!!
من اومدم؛ خونی تکونی امشب یعنی شب شنبه به مراحل نهایی خودش رسید و جزییاتش فقط مونده، خریدا هم تمام شد! قرار بود بریم شهرستان که افتاد ایام عیــــــــــد. پس از فردا صبح شنبه شروع می کنم:smilies-azardl (181 با امید خدا. ساعت 11 شب هم درخدمت دوستان هستم.با گزارش.:ahi5slcgm04mi8jqqkl
فعلا یاعلی!!:rose:

nori

New member
2 تا سوال

من تستها را که میخونم اکثرا جدید به نظر میرسن و باید مثل خوندن جزوه ها یکی یکی تستها را همراه با جوابشون بخونم

2-توی منابع دفترچه بیوشیمی بالینی برای بیوشیمی نوشته ساختمان و متابولیسم خوب این یعنی قسمتهای بیولوژی مولکولی -بیوشیمی بالینی یا اب و تکنیکهاو محاسبات بیوشیمی حذف هستش؟

اول ســـــــــــــــــلام
سوال 1: به نظرم طبیعیه. ولی پیشنهاد میکنم تست را بعد از خواندن دور 2 هر مطلببی بزنی نه بعد از اولین خواندن.
سوال 2: نه فکر نمیکنم. خ خ خ سوال دیدیم از این قسمت ها. مسلماً برای هر رشته ای هم حذف باشه برای رشته شما که خود بیوشیمی هستید حذف نیست.

mohammad63

Well-known member
سلام .....

خوبید بجه ها ؟ خدا قوت.....
من دیروز درس خوندم 6 ساعت
ولی اخر شب تصمیم گرفتم کتاب زبانم رو بذارم پشت در خونه پیک بهداشت ببردش.

ولی ناگاه این بیت اومد تو نظرم:

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

خدا جزای خیر بده شاعرش رو.

آمین

پس 1 2 3

دیگه تنبلی بسه

یا علی مددی

دوستان به نظر من همه ضریبها رو باید بخونیم. اینکه زبانو کنار بذاریم و یه ضریب دیگه رو خوب بخونیم. اصلا منطقی نیست.
باید هر درسو به تناسی ضریبی که داره مطالعه کرد...
البته این عقیده شخصی منه و دوستان بهتر میدونند.
موفق باشید

mohammad63

Well-known member
1391.12.17

6 ساعت و 10 دقیقه میکروب + 50 دقیقه زبان = جمع کل 7 ساعت
:thanks::thanks::thanks:

شما برای دیگران درس نمیخوانید اگر واقعا از حاصل کار خودتان راضی هستید کافی است
کاظم قلم چی

خسته نباشی تارای عزیز
واقعا عالیه ولی ابجی بقیه درسا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad63

Well-known member

ولي مهم نيست هرجا باشه تو پستو ، تو ايوون ، تو آشپز خونه ، تو حياط ، تو پشت بووم ، تو راه پله ، تو انباري ، وسط شلوغي مهموني ، هرجا ... فقط بخونيد

بچه ها بخونيد بخونيد تا مي تونيد بخونيد ، كتابا و جزوه ها تو نو قورت بديد خواهش مي كنم ما هممون بايد قبول بشيم ok ?

من كه يكي از پاگردهاي راه پله مونو دارم آماده ميكنم واسه خوندن علي الخصوص تو عيد نميدونيد چه جاي گرم و نرمي واسه خودم آماده كردم !! ميزمو نديدين عين ميز و دفتر دستكهاي دونگ ايي !

واي خدا جونم يعني ميشه قبول شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که دیگه فوق العاده هست. اوج تاش و کوششه. قبول شدن با این شرایط چه لذتی داره.... نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادت باشه خداوند وعده داده که بعد از هر سختی آسایش هست.... به امید رسیدن همه ما به ساحل آرامش

mohammad63

Well-known member
خدا قوت بچه ها
موفقیت تک تک تون رو آرزو میکنم
واقعا آدم شما رو میبینه کلی انرژی میگیره این جمع رو حفظ کنید تا کنکور مطمعنم نتایج خوبی ازش حاصل میشه

مرسی دوست عزیز
امیدوارم شما هم طبق برنامه ریزیتون تا الان پیش رفته باشید و به قول تارا و به گفته آقا کاظم قلم چی از خودتون راضی باشید

mohammad63

Well-known member
2 تا سوال

پری خانوم :
1- نه من فعلا اینکارو نمیکنم البته یه اشنایی مختصری با تستهای دارم. در ضمن منظوت ا جدید بودن تست یعنی چی؟؟؟
2- ساختمان و متابولیسم به اضافه اب و غشا.یعنی سالهای قبل هم از اینها سوال اومد.حالا غشا و اب که زیاد نیست اونها رو هم بخون

mohammad63

Well-known member
یک چیزی بگم بخندید مثلا من الان دارم درس میخونم
پسرم برای اینکه توجه منو به خودش جلب کنه توپشو محکم میکوبه به من بعد واسه خودش میخنده
دوباره میره برش میداره و همیــــنطور ....
اینم درس خوندن من :smilies:

اگه قبول شدین کنار مدرک شما حتما یه مدرک هم گل پسرتون میدن چون قبولیتون با همکاری اون بوده دیگه
خدا براتون نگهش داره

mohammad63

Well-known member
سلام بر همه رفقا!!
من اومدم؛ خونی تکونی امشب یعنی شب شنبه به مراحل نهایی خودش رسید و جزییاتش فقط مونده، خریدا هم تمام شد! قرار بود بریم شهرستان که افتاد ایام عیــــــــــد. پس از فردا صبح شنبه شروع می کنم:smilies-azardl (181 با امید خدا. ساعت 11 شب هم درخدمت دوستان هستم.با گزارش.:ahi5slcgm04mi8jqqkl
فعلا یاعلی!!:rose:

نوری عجب پروژه ای شده این خونه تونی عید...............................

mohammad63

Well-known member
خوب دوستان
من هم خوبم هوا هم خوبه
اوضاع و احوال کلا خوبه
استاد حلت میگه اگه 40 روز پشت سر هم وقتی کسی ازت میپرسه بگین عالیم حتی اگه خوب نباشین این تلقینی میشه و شما پر میشین از انرژی مثبت
من خوبم هوا هم هم خوبه
همه چی هم ارومه. مشکلات هم حل میشه. پس من چقدر خوشبختم
انشالا که همه مون خوب باشیم و خوشبخت
درس هم میخونم

shs

New member
این که دیگه فوق العاده هست. اوج تاش و کوششه. قبول شدن با این شرایط چه لذتی داره.... نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادت باشه خداوند وعده داده که بعد از هر سختی آسایش هست.... به امید رسیدن همه ما به ساحل آرامش

اره آقا محمد گل گفتي خوب يادمه " ان مع العسر يسرا "

آره خيلي خيلي لذت داره ! قبول شدن با اين شرايط سخت و زمان كم

خدا كه هميشه هست ، خودمونم اگه باشيم همه چي اروم ميشه ما چقدر خوشحال ميشيم خدايا شكرت ....

mohammad63

Well-known member
1391.12.18

-0-
:riz513::riz513::riz513::riz513:

تارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهم شروع دوباره هست..... گاهی وقتها خوب است اگر اف باشیم.......... البته دور از جون با یخچال خودمونو مقایسه نکنیم ها....

mohammad63

Well-known member
اره آقا محمد گل گفتي خوب يادمه " ان مع العسر يسرا "

آره خيلي خيلي لذت داره ! قبول شدن با اين شرايط سخت و زمان كم

خدا كه هميشه هست ، خودمونم اگه باشيم همه چي اروم ميشه ما چقدر خوشحال ميشيم خدايا شكرت ....

خدایا شکرت...........................

naznazpare

New member
سلام
تاحالا لاک پشت نشده بودیم که شدیم خیلی اروم پیش میرم باید بجنبم کسی اینجا هست که سرعت خواندنش خوب باشه مثلا تو یه روز 40 صفحه بخونه کمک کنه چطور میخونه ویه سوال از اقا محمد شما دقیقا کی شروع کردی خوندن

بالا