مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

mohammad63

Well-known member
سلام بر بچه های گل تاپیک
منم الان دارم می رم کتابخونه که تا حدودا ساعت 3 اونجا باشم...البته یه کاری برام درست کردن وگرنه تا 8 شب می موندم تو کتابخونه
البته این پدیده ی نجومی (رفتن من به کتابخونه)هر چندصد سال نوری یک بار رصد میشه...برا همینه که اینقدر هیجان زده م
:j58r36j3gcr4suxymup

هورسا جدیدا تارا قصد داره با تهدید!!!!! بچه ها رو وادار به خوندن کنه. کاری نکن کهخ شامل شما هم بشه!!!!!!!!!! ههههههه
موفق باشی

mohammad63

Well-known member
محمد 63 همچین هم که میگی مشغول درس خوندن نیستم کار و بچه و خونه تکونی و نمه نمه درس خوندن همه باعث میشه که اخر شب که میام سایت سر بزنم رمقی برام نمونه

قبلا گفته بودی پری خانوم. به قول بچه ها دود از کنده بلند میشه. هر چند که خود من هم شامل همین ضرب المثل میشم. یعنی روزانه 8 تا 9 ساعت تو محیط کارم هستم.....
ولی خوب شما یه جایی برا من بذارین......

mohammad63

Well-known member
منم امروز دقيقا " عين همين تصميمو گرفتم

84 روز مطالعه عالي و موفق :smilies-azardl (181

بزن قدش دوست من :smiliess (1):

شماها فوقالعاده این.
این گروه قبول بشن. چه تجربیاتی میتونن به دیگران انتقال بدن.....
اتفاقا به نظر من این چند وقت باقیمانده مهمه. چون حافظه کوتاه مدت درگیر میشه. مطالب هم بیشتر میمونن.
حالا بعد از ارشد و حافظه بلند مدت رو میشه یه کاریش کرد........... هههههههههه
موفق باشین

majede

New member
سلام
افرین بچه ها خوب پیش میرید ادامه بدین...
مرسی از محمد و تارا وبقیه دوستان...

Taraa

Well-known member
سلام بر بچه های گل تاپیک
منم الان دارم می رم کتابخونه که تا حدودا ساعت 3 اونجا باشم...البته یه کاری برام درست کردن وگرنه تا 8 شب می موندم تو کتابخونه
البته این پدیده ی نجومی (رفتن من به کتابخونه)هر چندصد سال نوری یک بار رصد میشه...برا همینه که اینقدر هیجان زده م
:j58r36j3gcr4suxymup

سلام روناک

اتفاقا منم همین حس تو رو دارم ... از صبح که میرم کتابخونه میشینم فکر میکنم که ینی داره قیامت میشه که من انقد متحول شدم تااااااااااااا شب که برگردم

ولی خداییش بچه ها کتابخونه خیلی جلو میندازدتون .... به همتون وصیت میکنم یه کتابخونه پیدا کنید برید این فرصت باقیمونده رو اونجا بخونید

LiaN

New member
سلام بچه ها . من این تاپیکو تازه خوندم. یه سوال منظورتون از خوندنه الان, مرور دیگه ! من که قید کنکور امسالو زدم :wacsmiley:

khabari

New member
من اولين باره تو اين تايپيك مي يام ولي به اين ايمان دارم كه هر انساني يك موجود منحصر به فرده و سختترين قسمت انجام يك كار تصميم براي انجام اون كاره بعدش هم بايد استقامت و همت كنيد و به اين ايمان داشته باشيد كه در موفقيت شما شكي نيست و شما به هر چيزي حتي در كمترين زمان با بيشترين تلاش خواهيد رسيد

paradise80

New member
سلام ممنون از تاپیک خوبتون
میشه اسم اون کتاب زبان رو بفرمایید .تشکر
ما میتوانیم و موفقیت از ان ماست ..........واقعا روحیه گرفتم به امید روزی که همه اینجا خبر بولی بدیم

paradise80

New member
خواهش میکنم. وظیفه هست
راستش بیوشیمی احسانی/ضروریات محمدی/برای کنکور اینها کتابهایی هستند که اکثر بچه ها دارن میخونن. برای کنکور که فوق العاده هست. احسانی هم خیلی خوب مسائلو تشریح کرده. برای زبان هم باید دایره لغاتتو ببری بالا. بچه ها لزگی رو میخونن که سوالات ارشد سالهای قبله. شما هم از ارشد سالهای قبل شروع کن. از 91 شروع کن برو پایین. تا هرجا که برسی. فقط دایره لغاتت بالا بره و تسلطت بر ترجمه کافی باشه.من خودم مقاله ترجمه میکنم و هرچیزی که قابل ترجمه باشه. چند وقت دیگه هم میخوام سوالات ارشدو بخونم.

ما میتوانیم و موفقیت از ان ماست ..........واقعا روحیه گرفتم به امید روزی که همه اینجا خبر قبولی بدیم

mohammad63

Well-known member
ما میتوانیم و موفقیت از ان ماست ..........واقعا روحیه گرفتم به امید روزی که همه اینجا خبر قبولی بدیم

من کتابی که دارم مطالعه میکنم زبان عمومی قابل استفاده برای داوطلبان کلیه رشته های کارشناسی ارشد ازمون های بین المللی و دکترا نویسنده سیدمحمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی رو مطالعه میکنم. کتاب اطلس مصور بیوشیمی رو هم برای ترجمه نگاه میکنم. کنکورهای سالهای زو هم دارم. این کتاب 1000 لغت ضروری رو تافل داره. بعدش یکسری لغات پیشرفته با مترادف . گرامر و یکسر کلوز تستهایی داره.
کتاب خوبی هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

mohammad63

Well-known member

سلام روناک

اتفاقا منم همین حس تو رو دارم ... از صبح که میرم کتابخونه میشینم فکر میکنم که ینی داره قیامت میشه که من انقد متحول شدم تااااااااااااا شب که برگردم

ولی خداییش بچه ها کتابخونه خیلی جلو میندازدتون .... به همتون وصیت میکنم یه کتابخونه پیدا کنید برید این فرصت باقیمونده رو اونجا بخونید

تارا این وصیتت از اون وصیت های تاریخیه.........
کاش من هم میتونستم برم کتابخونه بخونم

shena

New member
سلام دوستان من امروز از صبح تا عصر کتابخونه بودم خیلی خوبه و واقعا ادمو جلو میندازه امیدوارم ک بتونم ب بقیه برسم

shena

New member
کسایی که امکانش هست حتما برن کتابخونه تنبلی نکنن درس خوندن اونجا خیلی با تو خونه فرق میکنه وبازدهی بیشتر موفق باشید همگی

mohammad63

Well-known member
کسایی که امکانش هست حتما برن کتابخونه تنبلی نکنن درس خوندن اونجا خیلی با تو خونه فرق میکنه وبازدهی بیشتر موفق باشید همگی

خوبه دوستان که تجربیاتتون رو در اختیار بقیه میذارین

pary

New member
من امروز صبح خوب خوندم بعد از شوق اینکه صبح خیلی کارم درست بوده بعد از ظهر اومدم به خودم جایزه بدم گند زدم و حسابی وقت تلف کردم
امضا:یک از خود مچکر

zohreh22

New member
سلام .....

خوبید بجه ها ؟ خدا قوت.....
من دیروز درس خوندم 6 ساعت
ولی اخر شب تصمیم گرفتم کتاب زبانم رو بذارم پشت در خونه پیک بهداشت ببردش.

ولی ناگاه این بیت اومد تو نظرم:

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

خدا جزای خیر بده شاعرش رو.

آمین

پس 1 2 3

دیگه تنبلی بسه

یا علی مددی

بالا