مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

shs

New member
معاوضه ی یک پاگرد ازونایی که shs داره با یک وانت آجیل درجه یک....فوری

شرمنده ي اخلاق ورزشكاريتم هورسا جو نم :14:

اون اتاق نقلي گرم و نرم و پر از انرژي + خودمو با يك كيلو طلا ي 18 عيار و حتي يك وانت ربع سكه هم عوض نميكنم :tonguesmiley:

حالا اگه خواستي يه اتاق بدون سقف هم داريم منظره رو به روش عاليه ( پشت بوم ) خواستي با سه وانت آجيل درجه 1 و 5 وانت پسته درجه 1 عوض مي كنم :smiliess (12):

آخرین ویرایش:

shs

New member
وای کارت معرکه است اصلا به ذهنم نرسید من همین کارا برای کنکور سراسری کردم خ خ خ خیلی جواب داد. منم رفتم تو کارش. برای عید راسش قراره پله ها را یکی دوروزه بتکونیم!!! بعدش آمادش میکنم برای خوندن ارشد. مرسی که این ایده را مطرح کردی!!!

خواهش نوري جونم وظيفه بود زود برو تميز كن كه بخونيم :smilies-azardl (113

آره دقيقا منم واسه سراسري ، دين و زندگي رو تو راه پله ميخوندم زمان كمي هم برام مونده بود از درساي حفظي هم خيلي خوشم نمي اومد ولي راه پله معجزه كرد باورت نميشه 82 درصد زدم :4d564ad6:

mohammad63

Well-known member
سلام بر تارا خانوم گل....که فقط ایشون حرف منو گوش دادن....مرسی از تهدیداتون...
.قابل توجه آقا محمد....بله من یک خانوم هستم.....با یک دنیا امید برای قبولی....!
عرض کنم که از اون روز که گفتم منو تهدید کنین....؟همون شب ورداشتم دکور اتاقمو تغییر دادم....با خودم قرار گذاشتم که ازین به بعد رو میز درس بخونم....اخه قبلا من رو زمین میخوندم.....قرار گذاشتم گوشی هامو بذارم رو تخت....دور از چشام.....نبینمشون....یه کار مهمتری که تازه انجامش میدم اینکه پیامهامو سریع پاک میکنم..آخه نصف روز وقتم صرف این میشه که هی پیام هامو میخونم.....چرت پرتن ها....ولی چه میشه کرد.....!
خلاصه اینکه واسه یه شروع دوباره و جدی گام برداشتم.....امیدوارم ادامه بدم.....در ضمن خواهشم اینه که تاکید بر جدی بودن رو برنامه مون رو هی تذکر بدبن...ممنونم از همگی....
امیدوارم همگی از تلاش هامون نتیجه بگیریم.....
سلام بر اگلو
راستش برای من دختر یا پسر بودن فرقی نمیکنه. فضای مجازی است و ارتباطها جور دیگه ای است. پس مهم برای من اینه که تو مسیری که دارم میرم یه فرد خازج از جنسیت باشه که برام مفید باشه و من هم برای اون مفید باشم.....تارا پرسید که فکر کنم خبر خوبی برای تارا باشه...
خوب تو انجام یه کار و یک برنامه ریزی یکسری عوامل رو به اسم عوامل مزاحم نام میبرن که اتفاق موبایل و اس ام اس که فلسفه اش از دست ما ایرانیها در رفته هم جزو همین عوامل مزاحم هستند.....که شما دارین در این مورد بهترین کارو انمجام میدین. البته فک کنم خاموش کردن خیلی بیشتر جواب بده...
نظر من در مورد اجرای برنامه اینه که بیشتر رو کیفیت تاکید داشته باشیم تا کمیت. چون یه بار خوندن با کیفیت بهتر از 10 بار خوندن بی کیفیت است
من هم امیدورام جواب تلاشهامونو ببینیم

mohammad63

Well-known member
سلام بر محمد و آرمانی: بچه ها، برای کنکور شیمی را بیخیال بشید خ خ خ کمه و ناقص. البته برخی برای کنکورا مث بیوشیمی خوبه اما شیمیش ناقصه. من پارسال با اینکه صفر کیلومتر بودم از اواخر فروردین شروع کردم روزی یک فصل شیمی خوندم از خود مورتیمر! با اینکه سر جلسه وقت کم آوردمو و اصلا مسئله جواب ندادم. شیمی را 67 زدم. میرسین مورتیمر بخونین. هر دو جلدشم میرسین من که صفرکیلومتر بودم پارسال دو جلدا خوندم اونم 2 دور دقیق
پس بخونینش. موفق باشید.

مرسی بابت راهنماییت ولی نوری جان شرایط من جوریه که اگه یه روز نخوندم شاید تا روز کنکور نتونم جبرانش کنم..... کار تو فروشگاهی که با هزارزحمت راش انداختی و الان به جایی رسوندیش که خودت هم باورت نمیشه.... ارشد.....مشکلات خانواده ای که بدجور دوستش دارم. اینها همه عواملی است که باعث مکیشه وقت من خیلی کم باشه اما در میان نبودن ها همیشه ها روزنه هایی است رو به بودن... دنبال این روزنه ها باشیم....

mohammad63

Well-known member
شرمنده ي اخلاق ورزشكاريتم هورسا جو نم :14:

اون اتاق نقلي گرم و نرم و پر از انرژي + خودمو با يك كيلو طلا ي 18 عيار و حتي يك ربع سكه هم عوض نميكنم :tonguesmiley:

حالا اگه خواستي يه اتاق بدون سقف هم داريم منظره رو به روش عاليه ( پشت بوم ) خواستي با سه وانت آجيل درجه 1 و 5 وانت پسته درجه 1 عوض مي كنم :smiliess (12):

به این میگن یک مخ اقتصادی...... کار و کاشبی رو در هر حالتی حال میکنید.......... من که تو هر حالتی دارم درس میخونم...... تو فروشگاه ... تو ماشین .... تو خیابون.... موقع غذا ..... هههههههههههههههههههههه..کسی مشتری نیست؟؟؟

mohammad63

Well-known member
اقا محمد برا بیوشیمی بهترین خلاصه از کتاب ها مال کدوم نویسنده رو معرفی میکنی

نازناز معرفی که نمیتونم بکنم..... ولی میتونم منابعی که خودم میخونمو بگم... برای کنکور و کتاب احسانی... البته یه درسنامه جامع هم دارم که خیلی خلاصه هست قبل امتحان اگه وقت بشه شاید هم اونو خوندم.... درسنامه جامع میر که سوالات سالهای قبل با تشریح مفصل هست رو هم میخونم

nori

New member
به این میگن یک مخ اقتصادی...... کار و کاشبی رو در هر حالتی حال میکنید.......... من که تو هر حالتی دارم درس میخونم...... تو فروشگاه ... تو ماشین .... تو خیابون.... موقع غذا ..... هههههههههههههههههههههه..کسی مشتری نیست؟؟؟

من مشتریم!! شدیدا مشتری انگیزه وانرژی شما هستم. فقط قیمتا بگو:
:sarma:

nori

New member
خواهش نوري جونم وظيفه بود زود برو تميز كن كه بخونيم :smilies-azardl (113

آره دقيقا منم واسه سراسري ، دين و زندگي رو تو راه پله ميخوندم زمان كمي هم برام مونده بود از درساي حفظي هم خيلي خوشم نمي اومد ولي راه پله معجزه كرد باورت نميشه 82 درصد زدم :4d564ad6:

پس پیش به سوی راه پله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nori

New member
پس شما میشین اژان تایپیک........... البته یه سوزن به خود یکی به جوالدوز هااااااااااااااااااا

آره واقعا! منم موافقم! آژان بودن به هورسا میاد؛ استعدادشم داره!!:riz481: البته منم قول میدم کمکش کنم.
ولی گذشته از شوخی توی این تایپیک، آقا محمد نقش آدم مهربون را بازی میکنه و همش به همه انرژی میده؛ پس یکیم باید بیاد تنبلا را دعوا کنه! این جوری تایپیک به تعادل میرسه و خوب پیش میریم.:thanks:

Taraa

Well-known member
اره بهناز... تارا هیچی نخونده... در اختیار شماست.... تصمیم گیری هم با شما.....

تارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهم شروع دوباره هست..... گاهی وقتها خوب است اگر اف باشیم.......... البته دور از جون با یخچال خودمونو مقایسه نکنیم ها....

يعني هيچي نخوندي:New (6):

آخه مهمون داشتیم از صبح تا شب

بجاش امروز رکورد زدم . به حرف محمدم گوش دادم میکروبو گذاشتم سلولی خوندم امروز

1391.12.19

6ساعت و 30 دقیقه سلولی مولکولی + 1ساعت و 30 دقیقه زبان = جمع کل 8 ساعت
726019_dancegirl2.gif

nori

New member

1391.12.19

726019_dancegirl2.gif
آفرین، منم امروز ساعت نگرفتم ولی بد نبودم؛ باسیلوس از جاوتز؛ یه خورده عمومی ساختمان سلول؛ زبان چند تا متن؛ یک فصل شیمی؛ سلولی مولکولی هیچی .

mohammad63

Well-known member

1391.12.19

726019_dancegirl2.gif

عالیییییییییییییییییییییییییییه

mohammad63

Well-known member

آره واقعا! منم موافقم! آژان بودن به هورسا میاد؛ استعدادشم داره!!:riz481: البته منم قول میدم کمکش کنم.
ولی گذشته از شوخی توی این تایپیک، آقا محمد نقش آدم مهربون را بازی میکنه و همش به همه انرژی میده؛ پس یکیم باید بیاد تنبلا را دعوا کنه! این جوری تایپیک به تعادل میرسه و خوب پیش میریم.:thanks:

نوررررررررررررری بچه ها قول میدن که تنبلی نکن. هورسا هم نظارت میکنه. اینهمه خشانت!!!!! برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bacillus.bs

New member
تارا همش يه درس خسته نميشي؟
٦:٣٠فقط سلولي خيلي زياده
به نظر من تركيبي بخوني ديرتر خسته ميشي

AWWA

New member
سلام
آژان اینجا کیه اومدم خودمو تحویل بدم.لطفا منو به اشد مجازات محکوم کنین:ph34r-smiley:

Taraa

Well-known member
تارا همش يه درس خسته نميشي؟
٦:٣٠فقط سلولي خيلي زياده
به نظر من تركيبي بخوني ديرتر خسته ميشي

نه اتفاقا نمیدونم چه اخلاقیه دارم دلم میخواد فقط یه کتابو بگیرم دستم برم تا آخرش:tonguesmiley:

mohammad63

Well-known member
نه اتفاقا نمیدونم چه اخلاقیه دارم دلم میخواد فقط یه کتابو بگیرم دستم برم تا آخرش:tonguesmiley:

ابجی تارا؛ ابجی بهناز راست میگه..... البته اونجوری که راحتترتری باید مطالعه کنییییی

بالا