مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

shs

New member
اگر از الان شرو كنم به خوندن شك نكنيد تك رقمي خواهم شد :4d564ad6:

شانس اوردين ايران نيستم و يكي از رقباتون كم شده

ميگم حاج فيوچر شما كه رفتي خارجه حتما زبانت حسابي ok بوده

جان من يه پيشنهاد بده واسه لزگي خوندن تو اين زمان كم ، داري پيشنهاد ؟

sepideh07

New member
سلام به همګیییییییی
خوش به حالتون که انقدر امید و انګیزه دارین

آخرین ویرایش:

nori

New member
سلام به همګیییییییی
خوش به حالتون که انقدر امید و انګیزه دارین:sadsmiley: در حال حاضر تنها حسی که نسبت به خودم دارم اینه که حالم از خودم به هم میخوره همین

سپیدی جان اینجا جای این حرفا نیست. خواهش میکنم این پست را ویرایش کن. حفظ روحیه افراد این تایپیک جز قوانین این جا است پس خواهش میکنم هم جملات را ویرایش کن هم دیدگاه خودت را. من نمیدونم چرا حالت گرفته است. حدسم دو مورده! یا کنکور علوم را خراب کردی؛یا تاحالا برای کنکور بهداشت هیچ کاری نکردی! اگه مشکلت یکی یا هردوی اینهاست باید بگم که تو اولین نقطه مشترک را با اغلب اعضای این تایپیک داری. من و خیلی های دیگه دقیقاً همین مشکل را داشتیم ولی باهاش کنار اومدیم و با امید شروع کردیم. اما اگه مشکل دیگه ای داری که دیگه من نمیدونم... ان شالله خدا کمکت کنه. برام دعا می کنیم... فقط خواهشن اینجا از این حرفا نزن. بـــــــا تـــــــــــــشکر:riz304:

sky girl

New member
اگه برای کنکور علوم میخوای بخونی که خوب چرا رشته خودت را نمیخونی؟ آزمون علوم زیست( گرایش بیوشیمی) بهمنه. برای قبولی بیوشیمی هم باید درسای بیوشیمی، سلولی و مولکولی، ژنتیک بیوفیزیک را بخونی، تازه یه درسم هست به اسم تنه مشترک با ضریب 3 که کلی سوال گیاه شناسی جانور شناسی میکروب و.. توشه. راسش ما زیست ها ازش میترسیم. شما را نمیدونم. به نظرم علوم رشته خودت را بده فقط برای آزمون بهداشت، بیوشیمی بده که بهتره برای بیوشیمی بالینی از آقا محمد کمک بگیری.موفق باشی.

ممنون ازتون.والا بخاطر علاقست
نمیدونم فک میکنم از پسش برمیام اماشایدم نه.من نمیتونم شیمیو ادامه بدم:sad:

[QUOTEدوست عزیز متاسفانه منابع وزارت علوم و بهداشت کلی با هم فرق میکنن. برا مثال شیمی الی و عمومی تو منابع وزارت علوم نیست اما بهداشت هست از اونظرف شیمی فیزک و بیوفیزیک تو منابع وزارت علوم هست اما بهداشت نه..... شرمنده من زیاد از منابع وزارت علوم خبر ندارم.....][/QUOTE]

اووه:33:نمیدونستم فرق داره.
ممنون ازتون

shs

New member

سپیدی جان اینجا جای این حرفا نیست. خواهش میکنم این پست را ویرایش کن. حفظ روحیه افراد این تایپیک جز قوانین این جا است پس خواهش میکنم هم جملات را ویرایش کن هم دیدگاه خودت را. من نمیدونم چرا حالت گرفته است. حدسم دو مورده! یا کنکور علوم را خراب کردی؛یا تاحالا برای کنکور بهداشت هیچ کاری نکردی! اگه مشکلت یکی یا هردوی اینهاست باید بگم که تو اولین نقطه مشترک را با اغلب اعضای این تایپیک داری. من و خیلی های دیگه دقیقاً همین مشکل را داشتیم ولی باهاش کنار اومدیم و با امید شروع کردیم. اما اگه مشکل دیگه ای داری که دیگه من نمیدونم... ان شالله خدا کمکت کنه. برام دعا می کنیم... فقط خواهشن اینجا از این حرفا نزن. بـــــــا تـــــــــــــشکر:riz304:

نوري راست ميگه اينجا جاي اين حرفا نيست سپيدي عزيز

منم يه زماني حالم از خودم بهم ميخورد ولي يايد از يه جايي شروع كرد همين كه پيش ميري حالت خوب ميشه فقط شروع كن

من يه هفته ست شروع كردم تو اين هفته هركاري مي كردم از 2 ساعت بيشتر نميتو نستم بخو نم ولي الان روز به روز دارم بهتر ميشم.

" كار را شروع كن خود تمام مي شود "

shs

New member
ميگم حاج فيوچر شما كه رفتي خارجه حتما زبانت حسابي ok بوده

جان من يه پيشنهاد بده واسه لزگي خوندن تو اين زمان كم ، داري پيشنهاد ؟

حاجي فيو چر نمي خواد پيشنهاد بدي خودم به خودم پيشنهاد دادم خيلي هم پيشنهاد خو بيه

هر روز 2 ساعت زبان اونم فقط سالهاي گذشته ، بعد اگه زماني موند ، بقيه صفحات خونده نشده لزگي توسط اين جانب خوانده مي شود .

تموم شد ، شد ، نشد هم به درك مهم ها شو خوندم :smilies-azardl (181

mim_ghaaf

New member
سلام
ببخشید که این موضوع رو اینجا مطرح می کنم
ثبت نام من روز آخر دچار مشکل شد و نتونستم ثبت نام کنم بعد هم طی اطلاعیه شماره 4 اعلام کردن میشه 21 تا 23 مجدد ثبت نام کرد اما از صبح که وارد سایت میشم گزینه ثبت نام غیر فعاله
بخدا دارم دیوونه میشم کسی میدونه چکار باید بکنم؟

mohammad63

Well-known member
دیدی آقا محمد، از خشانت بچه ها بیشتر استقبال میکنن تا...
البته اینم بگما خشانت هورسا با بقیه فرق میکنه. من تجربشا دارم. خیلی مهربونانس!!!!:smiliess (4):

هوسا آژان تایپیکه..... باید هم خشانت به خرج بده حالا اینکه با مهربونی اینکارو میکنه از هنر بالاشه....

mohammad63

Well-known member
سلام
ببخشید که این موضوع رو اینجا مطرح می کنم
ثبت نام من روز آخر دچار مشکل شد و نتونستم ثبت نام کنم بعد هم طی اطلاعیه شماره 4 اعلام کردن میشه 21 تا 23 مجدد ثبت نام کرد اما از صبح که وارد سایت میشم گزینه ثبت نام غیر فعاله
بخدا دارم دیوونه میشم کسی میدونه چکار باید بکنم؟
دوست عزیز شاید هنوز اول صبحه. بذارین از بعداظهر برین اینکارو بکنید. من هم هنوز ثبت نام نکردم. انشالا که مشکلی نیست
ویرایش:
البته من الان که ساعت 11 هست امتحجان کردم باز شد. مشکلی نداره

mohammad63

Well-known member
حاجي فيو چر نمي خواد پيشنهاد بدي خودم به خودم پيشنهاد دادم خيلي هم پيشنهاد خو بيه

هر روز 2 ساعت زبان اونم فقط سالهاي گذشته ، بعد اگه زماني موند ، بقيه صفحات خونده نشده لزگي توسط اين جانب خوانده مي شود .

تموم شد ، شد ، نشد هم به درك مهم ها شو خوندم :smilies-azardl (181

به نظر من بهترین کار ممکنو با توجه به زمان باقیمانده انجام میدی. هم اینکه ترجمه میکنی و دایره لغاتت بالا میره هم با سوالات سالهای قبل بیشتر اشنا میشی.... البته اگه کنار گرامرو به صورت سبک و مختصر هم کار کنی فک کنم بد نباشه... دقیقا همین کارو من دارم انجام میدم

hoorsa

New member
شرمنده ي اخلاق ورزشكاريتم هورسا جو نم :14:

اون اتاق نقلي گرم و نرم و پر از انرژي + خودمو با يك كيلو طلا ي 18 عيار و حتي يك وانت ربع سكه هم عوض نميكنم :tonguesmiley:

حالا اگه خواستي يه اتاق بدون سقف هم داريم منظره رو به روش عاليه ( پشت بوم ) خواستي با سه وانت آجيل درجه 1 و 5 وانت پسته درجه 1 عوض مي كنم :smiliess (12):

اصن موندم لطف تو چجوری جبران کنم؟
آخه این همه فداکاری ...ایشالا به حق ای روزای قبل عید قبول بشی...اول بشی..ما هم از خجالت دربیایم.
آمین

mohammad63

Well-known member
نوري راست ميگه اينجا جاي اين حرفا نيست سپيدي عزيز

منم يه زماني حالم از خودم بهم ميخورد ولي يايد از يه جايي شروع كرد همين كه پيش ميري حالت خوب ميشه فقط شروع كن

من يه هفته ست شروع كردم تو اين هفته هركاري مي كردم از 2 ساعت بيشتر نميتو نستم بخو نم ولي الان روز به روز دارم بهتر ميشم.

" كار را شروع كن خود تمام مي شود "
دو موضوع در این مورد به نظرم رسید:
اول اینکه با دوستمون اظهار همدردی کنیم که نوری و shs به خوبی اینکارو کردن
دوم یاد بگیریم که همیشه در انتقال انرژی به دوستان مثبت اندیش باشیم و انرژی های منفی را در جاهای خلوت و دور از محدوده های عمومی تخلیه کنیم. مگه نه اینه که اشغالها را هر شب شهرداری میبره و دور از شهر در یه مکان خلوتی تخلیه میکنه
برای هر سه دویت عزیزم ارزوی موفقیت میکنم.

mohammad63

Well-known member
سلام....ميبخشيد آقا محمد پيامهاي قبل رو خوندم....درسته ....مثل اينكه تارا خانوم پرسيده بودن من خانومم يا آقا!!!!شرمنده.....پيش مياد....

از راهنمايي هاي شما هم متشكرم.....سپاس..
راستي وبلاگتون جالب بود.....موفق باشيد....عكس سمت چپ عكس خودتونه؟؟؟؟؟

سلام اگلو خانوم
نیازی به معذرت خواهی نیست دوست عزیز.....
خواهش میکنم
بله. و بایت سر زدنتون به وبلاگ ممنونم

mohammad63

Well-known member
آي خدا از دست زبان :smiliess (2):

خستم كرده چقدر سخته !! سختيش بيشتر زمانبر بو د نشه وگرنه ...

گفته بودم ميخوام روزي 10 صفحه بخونم ؟؟ من غلط كردم :sadsmiley:

بابا مگه نميگن فارسي را پاس بدار يم ؟؟ خب بداريم ديگه ، اين چه وضعيه ؟!! بايد زبان بخوني اونم لزگي ، پدرم در اومد

يكي از بچه ها گفته بود ميخوام بذارم دم در ببرنش ، منم مي ذارم

بذارم ؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

shs با برنامه زبان و کتاب لزگی به هورسا مراجعه کن.... آژان تایپیک..... در اسرع وقت هاااااااااااااااااااااااااا
نبینم از نومیدی حرف بزنین.
یاس و نومیدی یکی از بزرگترین گناها هست ها..... گفتم که از زلزله رودبار و بم و اذربایجان مخربتره...
به نظر من یه کم سبکتر کار کن. روزی یه پسیج با ترجمه کار کن تا روز امتحان حدود 80 تا پسیج کار میکنی.... هر پیسج 20 کلمه جدید که اگه از یه دیکشنری اکسفورد انگلیش تو انگلیش هم استفاده کنی و هر کلمه هم دوتا مترادف و متضاد بخونی 40 کلمه که حدود 4000 کلمه جدید رو در قالب جمله و اصولی یاد میگیری با نحوه سوالات ارشد سالهای قبل هم اشنا میشی.... یه تیر و چند نشونی.... البته این نظر من و شما صلاح کار خودتون بهتر میدونید

mohammad63

Well-known member
سلام به همګیییییییی
خوش به حالتون که انقدر امید و انګیزه دارین:sadsmiley: در حال حاضر تنها حسی که نسبت به خودم دارم اینه که حالم از خودم به هم میخوره همین

دوست عزیز میشه بگین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad63

Well-known member
من این شکل رو خیلی دوس دارم.تو دو تا تاپیک دیگم گذاشتمش اینجام می ذارم.

03veyyjjl4epa2xwdy56.jpg

بخاطر تصویر قشنگ و پرانرژیتون سپاس

hoorsa

New member
سلام اگلو خانوم
نیازی به معذرت خواهی نیست دوست عزیز.....
خواهش میکنم
بله. و بایت سر زدنتون به وبلاگ ممنونم

آقا محمد منم به وبلاگتون خیلی وقته سر زدم اما چون خیلی وقت نداشتم و هی استرس داشتم که زودتر برم سر درسم ، خیلی از دست نوشته هاتونو نخوندم...خواستم یه تعدادیشو بخونم که بتونم به یه نظری برسم اما فکر نمی کنم قبل کنکور بتونم...ایشالا بعد کنکور از مشتریای پروپاقرص نوشته هاتونم...آخه از خوندن دست نوشته های دوستان خیلی خوشحال میشم......موفق باشید

mohammad63

Well-known member
بچه ها برای عید پیشنهادتون چیه؟ چی کار میکنین؟؟چقدر میخونین؟ چه قدر نمیخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
فقط اول چندتا نکته قبلش:::::::::
1-نفر اول میکروب پارسال سرباز بوده عید سربازیش تموم شده بوده.قبلشم هیچیی نخونده بوده .نشسته خونده نفر اول شده! یعنی از ما هم بازمانده تر!!!!!!!!!!:5:!!!!!!!!!!!!
2- نفر 15ژنتیک تا 13 فرودین نمی دونسته امری چی چی هس؟؟ یعنی اینکه اصلا نخونده بوده! فقط سلولی و بیوشیمی خونده بوده اما از بعد عید شروع میکنه و ...:smilies-azardl (181
از بچه های بیوتک من اصلا خبر ندارم. اما مطمئنم زمان فرودین خ خ خ خ خ مهمه!! برای همه رشته ها مخصوصا برای بازمانده ها......
شما برنامتون چیه؟
نوری جان:
اول اینکه هیچ کار ممکنی نیست که نشه انجامش داد. رتبه یک هم یک کار ممکنه.... افراد موفق زیادی بودن که دقیقه نودی بودن..... یه بازیکن دقیقه نود میاد تو زمین یه گل میزنه و 3 امتایز میگیره و تیمش در اخرین دقایق میشه قهرمان یک تورنمنت 8 ماه.... پس هیچوقت برای هیچ کاری دیر نیست فقط برنامه ریزی و تمرکز میخواد... باید قابلیتهای خودمونو باور کنیم و بین کارهای روزمره مون توازن برقرار کنیم... همین. یعنی یک برنامه ریزی درست.....
همین روزها دو فایل برای برنامه ریزی میذارم
دوم عید یک فرصت استثنائی هست... مثل وقت اضافه هست چون خیلی از بچه های ارشد گرفتار دید و بازدید میشن...و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.من که اینکارو میکنم
موفق باشیددددددددددددددددددد

بالا