مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

AWWA

New member
اوا بی زحمت خودتو به همراه یک نسخه از هدفت و برنامه ت به هورسا معرفی کننننننننننننن

اعتراف می کنم مجازات بالاتر از این نمیشد.:j58r36j3gcr4suxymup
من برنامه ام حل کردن تسته. چون پارسال بیشتر مباحث رو خوب خونده بودم وباهاشون آشنایی دارم. با مطالعه کتابهای تست و سوالات سالهای قبل فقط جای پام رو می خوام محکم کنم. نظرتون چیه هورسا وبقیه؟

mohammad63

Well-known member

من برنامه ام حل کردن تسته. چون پارسال بیشتر مباحث رو خوب خونده بودم وباهاشون آشنایی دارم. با مطالعه کتابهای تست و سوالات سالهای قبل فقط جای پام رو می خوام محکم کنم. نظرتون چیه هورسا وبقیه؟

خوب اگه مطمئنی که مرور نمیخوای اصلا هم مشکلی نیست. پس دیگه نیاز نیست به هورسا معرفی بشی.مشتری خودمی.......ههههههههههههههههههههههههه

AWWA

New member
خوب اگه مطمئنی که مرور نمیخوای اصلا هم مشکلی نیست. پس دیگه نیاز نیست به هورسا معرفی بشی.مشتری خودمی.......ههههههههههههههههههههههههه

خداروشکر. پس تو سطح بندی یه پله بالاتر از کفم .باز جای امیدواریه

hajifuture

New member
اگر از الان شرو كنم به خوندن شك نكنيد تك رقمي خواهم شد :4d564ad6:

شانس اوردين ايران نيستم و يكي از رقباتون كم شده

AWWA

New member
اگر از الان شرو كنم به خوندن شك نكنيد تك رقمي خواهم شد :4d564ad6:

شانس اوردين ايران نيستم و يكي از رقباتون كم شده

خوش به حال هم رشته ایهاتون که دیگه جا براشون باز شده.
فکر خوبیه..منم هم رشته ایهام رو باس بفرستم خارج.

pashmak

New member
برنامه تغذیه

سلام من تازه واردم کسی هست برنامه ریزی ومنابع تغذیه رو بمن بگه خدا یک در دنیا صد در اخرت بهش بده

AWWA

New member
من این شکل رو خیلی دوس دارم.تو دو تا تاپیک دیگم گذاشتمش اینجام می ذارم.

03veyyjjl4epa2xwdy56.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Taraa

sky girl

New member
دوست عزیز منظورتون ارشد علوم هست یا بهداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستش من فعلابرا بهداشت فقط زبان وشیمی آلی وعمومیوخوندم:65d6a5d6s:میدونم نمیرسم
اماازعیدمیخاستم براکنکور علوم بخونم
منتهی هیچ آشنایی با منابع تخصصی ندارم.میخاستم شماکمک کنید
ممنون میشم

sky girl

New member
سلام دوست گلم، خييييييييييييييييييلللللل للللللللييييييييييي خوش اومدي مطمئن باش اگه از الان شروع كني رتبه 1 بيوشيمي ميشي

1که امکان نداره:33:

nori

New member
ممنون میشم

اگه برای کنکور علوم میخوای بخونی که خوب چرا رشته خودت را نمیخونی؟ آزمون علوم زیست( گرایش بیوشیمی) بهمنه. برای قبولی بیوشیمی هم باید درسای بیوشیمی، سلولی و مولکولی، ژنتیک بیوفیزیک را بخونی، تازه یه درسم هست به اسم تنه مشترک با ضریب 3 که کلی سوال گیاه شناسی جانور شناسی میکروب و.. توشه. راسش ما زیست ها ازش میترسیم. شما را نمیدونم. به نظرم علوم رشته خودت را بده فقط برای آزمون بهداشت، بیوشیمی بده که بهتره برای بیوشیمی بالینی از آقا محمد کمک بگیری.موفق باشی.

nori

New member
نه اتفاقا نمیدونم چه اخلاقیه دارم دلم میخواد فقط یه کتابو بگیرم دستم برم تا آخرش:tonguesmiley:

تارا اگه این اخلاق را داری به اخلاق خودت اهمیت بده من خیلی رتبه های خوب را دیدم که درسی میخونن. یعنی یه درس را میخونن تمام که شد میرن بعدی. خیلیم راضین فقط درحین خوندن درس دوم درس اول را که تمام کردم مرور میکنن.
اینم بگم که این روش تا 1 ماه به کنکور خیلی جواب میده اما ماه آخر بهتره همه درسا را باهم بخونی. من برعکس شما باید همه درسا را در یک روز بخونم تا خسته نشم.

nori

New member

حالت را کاملا می فهمم. منم شرایطم مث شماس همه درسا را پارسال خوب خوندم و امسال باید دوره وتست داشته باشم. اما شدیدا تنبلی میکنم.من خیلی وقته خودم را تحویل هورسا دادم. از حق نگذریم آژان خوبیه!! دعواها و مجازاتاش خیلی مهربونه!! آبجی هورساست دیگه!!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

nori

New member
سلام من تازه واردم کسی هست برنامه ریزی ومنابع تغذیه رو بمن بگه خدا یک در دنیا صد در اخرت بهش بده

من اگه اشتباه نکنم اینجا تغذیه نداریم. شما اول برو مطالعه گروهی تغذیه یه سروگوشی آب بده؛ جواب سوالات را که گرفتی بیا اینجا درس بخون همه دور هم باشیم!!!:bunnyearsmiley::smilies-azardl (181

nori

New member
نوررررررررررررری بچه ها قول میدن که تنبلی نکن. هورسا هم نظارت میکنه. اینهمه خشانت!!!!! برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدی آقا محمد، از خشانت بچه ها بیشتر استقبال میکنن تا...
البته اینم بگما خشانت هورسا با بقیه فرق میکنه. من تجربشا دارم. خیلی مهربونانس!!!!:smiliess (4):

nori

New member
بچه ها برای عید پیشنهادتون چیه؟ چی کار میکنین؟؟چقدر میخونین؟ چه قدر نمیخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
فقط اول چندتا نکته قبلش:::::::::
1-نفر اول میکروب پارسال سرباز بوده عید سربازیش تموم شده بوده.قبلشم هیچیی نخونده بوده .نشسته خونده نفر اول شده! یعنی از ما هم بازمانده تر!!!!!!!!!!:5:!!!!!!!!!!!!
2- نفر 15ژنتیک تا 13 فرودین نمی دونسته امری چی چی هس؟؟ یعنی اینکه اصلا نخونده بوده! فقط سلولی و بیوشیمی خونده بوده اما از بعد عید شروع میکنه و ...:smilies-azardl (181
از بچه های بیوتک من اصلا خبر ندارم. اما مطمئنم زمان فرودین خ خ خ خ خ مهمه!! برای همه رشته ها مخصوصا برای بازمانده ها......
شما برنامتون چیه؟

mohammad63

Well-known member
ممنون میشم

دوست عزیز متاسفانه منابع وزارت علوم و بهداشت کلی با هم فرق میکنن. برا مثال شیمی الی و عمومی تو منابع وزارت علوم نیست اما بهداشت هست از اونظرف شیمی فیزک و بیوفیزیک تو منابع وزارت علوم هست اما بهداشت نه..... شرمنده من زیاد از منابع وزارت علوم خبر ندارم.....

eglo

New member
سلام....ميبخشيد آقا محمد پيامهاي قبل رو خوندم....درسته ....مثل اينكه تارا خانوم پرسيده بودن من خانومم يا آقا!!!!شرمنده.....پيش مياد....

از راهنمايي هاي شما هم متشكرم.....سپاس..
راستي وبلاگتون جالب بود.....موفق باشيد....عكس سمت چپ عكس خودتونه؟؟؟؟؟

asal 92

New member
بازمانده ها بازنمانید ...
همگی موفق باشیدچیزی نمونده ها ....
یک بار برای همیشه

shs

New member
آي خدا از دست زبان :smiliess (2):

خستم كرده چقدر سخته !! سختيش بيشتر زمانبر بو د نشه وگرنه ...

گفته بودم ميخوام روزي 10 صفحه بخونم ؟؟ من غلط كردم :sadsmiley:

بابا مگه نميگن فارسي را پاس بدار يم ؟؟ خب بداريم ديگه ، اين چه وضعيه ؟!! بايد زبان بخوني اونم لزگي ، پدرم در اومد

يكي از بچه ها گفته بود ميخوام بذارم دم در ببرنش ، منم مي ذارم

بذارم ؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا