مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

mehrshad.namdar

New member
مگه ازمون ارشد اخر اردیبهشت نیس؟؟
میخوایم یه کاری کنیم مثل سالهای قبل اخر خرداد برگزار بشه...ممنون میشم همتون تو این اعتراض دسته جمعی شرکت کنین.

ترجیحا اگه به جای صرف انرژی برای چنین کاری وقت بیشتری برای مرور و مطالعه بزارید بهتره. سال قبل چون اولین سال بود و کسی احتمال نمیداد دوباره تاریخ رو عوض کردند. امسال احتمالش خیلی ضعیفه حتی با اعتراض راه به جایی ببرید.البته امیدوارم همه چی اونجور بشه که می خواین

pashmak

New member
ترجیحا اگه به جای صرف انرژی برای چنین کاری وقت بیشتری برای مرور و مطالعه بزارید بهتره. سال قبل چون اولین سال بود و کسی احتمال نمیداد دوباره تاریخ رو عوض کردند. امسال احتمالش خیلی ضعیفه حتی با اعتراض راه به جایی ببرید.البته امیدوارم همه چی اونجور بشه که می خواین

والا پارسال از تیر افتاد خرداد
امسال از خرداذ اردیبهشت
لابد سال دیگه فرودین هست دیگه والا

elham276

New member
والا پارسال از تیر افتاد خرداد
امسال از خرداذ اردیبهشت
لابد سال دیگه فرودین هست دیگه والا

کاش از سال دیگه (البته اگه به موقع اعلام میکردن نه که بذارن 1 ماه مونده به کنکور بگن!!!) آزمون میافتاد قبل از عید مثل علوم ،چون واقعا عید یه وقفه ناجور توی درس خوندن میندازه.

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون ارشد بهداشت 94
دوستان لطفن همگی تماس بگیرین.

با شماره های 81452574 و81452575 تماس بگیرید. شماره 1 رو بزنید، احتمالن باید شماره تون بیافته ببینن چه تعداد معترضن. پس اگه تونستین با شماره های دیگه و هرروز تماس بگیرین.
همچنین این شماره ها هم هستند:
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

خیلی از بچه های معترض پارسال تاکید می کنن تماس بگیرید، با ایمیل کاری به جایی نمی برین.
ولی با این وجود لطفن هیچکس دریغ نکنه، هم ایمیل بزنید هم تماس بگیرید.
توضیحات کامل تر داخل امضای بندست.

عذرخواهی می کنم از بابت این پست. :rose:

hosein.m

New member
سلام دوستان خسته نباشید.
میخواستم راهنماییم کنید که از کتاب تست گنجینه جامع بیوشیمی چه فصولی رو تست بزنم؟ تست های کدام فصول مهم تر هستند؟

saintangle

New member
والا تجربه من می گه اصلا به چنین چیزی توجه نکنید.! همه فصل ها مهمه و باید خونده بشه. اصلا مشخص نیست از فصلی که تا حالا سوالی نیومده باز هم سوال نیاد. پس همه رو بخونید.
در مورد تغذیه قسمت های مربوط به اختلالات عصبی و مادر زادی ممکنه اهمیت کمتری داشته باشه .
تو فیزیو خیلی ها اعصاب رو نمی خونن هر چند خیلی اشتباه هست و جدیدا دارن زیاد سوال میدن. نمیشه گفت کم اهمیت! پس بخونید بهتره
بیوشیمی هم تقریبا همش مهم هست.از مباحث مربوط به ملکولی و تنفس سلولی داروهاشو حتما بخونید. احتمال اینکه سوال بدن زیاده
ممنون از جوابتون.منظورم این بود بهتره رو کدوماتسلط بیشتری داشته باشیم که جواب دادین

mehrshad.namdar

New member
ممنون از جوابتون.منظورم این بود بهتره رو کدوماتسلط بیشتری داشته باشیم که جواب دادین

بزارید اینجوری بگیم: همه فصل ها مهمه و نمیشه در مورد اهمیت اشون از دید طراح سوالات کنکور پیشبینی درستی کنیم
ولی اگر بخوایم اولویت بندی کنیم
تو تغذیه اولویت اول: بیسیک با تاکید بر مینرال ها ، ویتامین ها و چربی ها !! قلبی عروقی ،تغذیه در دوران ها ،دیابت ،حمایت های تغذیه ای، انمی ،کبدی، کلیه ، تنظیم وزن
اولویت 2: انرژی، کربوهیدرات، پروتین و اسید های امینه. هضم و جذب، دستگاه گوارش فوقانی و تهتانی، تغذیه ورزشکاران ،تغذیه در جامعه، تیرویید ، تداخل غذا دارو ، بیماری های تنفسی و بیماری های روماتوییدی
3: ایدز و نقص اکتسابی سیستم ایمنی اب و الکترولیت ها اختلالات خوردن بیماری های عصبی روانی اختلالات متابولیک استرس متابولیک و سلامت دهان و دندان سرطان و استخوان
این طبقه بندی از دید هر کسی می تونه متفاوت باشه. ولی شاید بشه بهتون ایده بده

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان خسته نباشید.
میخواستم راهنماییم کنید که از کتاب تست گنجینه جامع بیوشیمی چه فصولی رو تست بزنم؟ تست های کدام فصول مهم تر هستند؟

همه اش رو بزن حسین جان. کتاب خیلی خوبیه. ترجیحا اگه فرصت داری و به بقیه درسها لطمه نمی زنه کل جواب های تست ها رو حفظ کن و به جای تست گنجینه تست های آآی کیی یو بی رو بزن. اینجوری خیلی از مطالب مهم بیوشیمی رو از جعفرنزاد که ممکنه تو کتابها کمتر تو چشم بوده باشه رو می خونی. و با زدن ای کیوووو بیییی چون تعداد سوالات زیادی داره تسلط خودت رو بالا میبری . و تقریبا بالا زدن بیشیمی رو برای خودت تضمین می کنی

mo.ham.mad

New member
همه اش رو بزن حسین جان. کتاب خیلی خوبیه. ترجیحا اگه فرصت داری و به بقیه درسها لطمه نمی زنه کل جواب های تست ها رو حفظ کن و به جای تست گنجینه تست های آآی کیی یو بی رو بزن. اینجوری خیلی از مطالب مهم بیوشیمی رو از جعفرنزاد که ممکنه تو کتابها کمتر تو چشم بوده باشه رو می خونی. و با زدن ای کیوووو بیییی چون تعداد سوالات زیادی داره تسلط خودت رو بالا میبری . و تقریبا بالا زدن بیشیمی رو برای خودت تضمین می کنی
بابا مهرشاد فعال چه خبر خوبی
سلام حالا
دانشگاه چطوره چند واحد پاس کردی
سخت میگیرن استادا یا نه

mehrshad.namdar

New member
بابا مهرشاد فعال چه خبر خوبی
سلام حالا
دانشگاه چطوره چند واحد پاس کردی
سخت میگیرن استادا یا نه

سلام محمد جان . کم پیدا شدی ها کجایی؟ خبری ازت نیست ها. روبراه شدی؟
ترم اول 17 واحد ترم دوم 15 واحد !! کلا در حال پاس کردن ایم فقط !!
اره بعضی اساتید سخت میگیرن.
حالا میای میبینی !

mo.ham.mad

New member
سلام محمد جان . کم پیدا شدی ها کجایی؟ خبری ازت نیست ها. روبراه شدی؟
ترم اول 17 واحد ترم دوم 15 واحد !! کلا در حال پاس کردن ایم فقط !!
اره بعضی اساتید سخت میگیرن.
حالا میای میبینی !
خدا رو شکر
داشتم مراحل درمان رو طی میکردم خوشبختانه برگشتم دوباره رو پاهامون
و احتمالا طی ماههای اتی برمیگردم سرکار و از مدتی دیگه هم شروع میکنم به خوندن
مدرن 2014 خیلی فرق کرده یا نه
انشاالله سالی توام با سلامتی باشه برا همه
مهسا هم نیست دیگه
اینقدر نخونید بابا
کم بخونید سطح توقع این استادا رو بیارین حسابی پایین
چون دانشگاه واس ماس
بعد کلا 40 واحده اگه اشتب نزنم احتمالا 4 ترمه تمومی دیگه
شیرینی قبولی که ندادی حداقل شیرینی مدرکو بده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

mehrshad.namdar

New member
خدا رو شکر
مهسا هم نیست دیگه
اینقدر نخونید بابا
چون دانشگاه واس ماس
انشا الله مه همیشه سالم و سلامت باشی خدا روشکر که بهتر شدی اره زودتر شروع کن به خوندن . مادرن ی تغییراتی کرده ولی خیلی مهم نیست مهم شروع کردن به خوندن هست. مهسا خانوم هم میان سر میزنن و به بچه ها کمک می کنن.نه تعداد واحد هایی که اینجا باید پاس کنیم زیاده !! 46-7 تایی میشه !! البته دانشگاه های دیگه اینجوری فکر می کنم نباشه. :ad54ad:

redroom

New member
سلام.خسته نباشید.من رشته ی کشاورزی علوم دامی میخونم واسه ارشد مایلم رشته تغذیه بخونم تو گوگل که سرچ زدمرشته ی منم جز رشته های مجاز برای شرکت در ازمون ارشد تغذیه 94 هستش .ا.ایا اصلا این موضوع صحت داره یا نه ؟چطور میتونم تو ازمونش شرکت کنم؟م:riz304:اگه کسی تو این زمینه اطلاعات بالا داره ممنون میشم بهم پی ام بده:dadad4:

saintangle

New member
سلام.خسته نباشید.من رشته ی کشاورزی علوم دامی میخونم واسه ارشد مایلم رشته تغذیه بخونم تو گوگل که سرچ زدمرشته ی منم جز رشته های مجاز برای شرکت در ازمون ارشد تغذیه 94 هستش .ا.ایا اصلا این موضوع صحت داره یا نه ؟چطور میتونم تو ازمونش شرکت کنم؟م:riz304:اگه کسی تو این زمینه اطلاعات بالا داره ممنون میشم بهم پی ام بده:dadad4:
سلام.خوش اومدین.قسمتی هست به اسم منابع که اونجا میتونین کتابای رفرنس تغذیه رو ببینی.به علاقه مونده.دوست داشته باشینش حتما موفق میشین.

redroom

New member
یعنی از لحاظ ثبت نام مشکلی ندارم؟چون رشته ی من جز رشته های پزشکی نیست مشکلی نداره یعنی؟؟اخه بالاخره من میخوام یکسالمو بذارم واسه این رشته اگه تابستونمو بشینم بخونم و کتابارو بخرم وقت بذارم و هزینه کنم واسش اونوقت نشه شرکت کنم چی؟
ممنون از جوابتون

آخرین ویرایش:

mahsaa

New member
خدا رو شکر
مهسا هم نیست دیگه
اینقدر نخونید بابا
چون دانشگاه واس ماس

سلام آقا محمد خوب هستین !؟
خدارو شکر که بهتر شدین و به روال زندگیتون برمیگردین .... الان دیگه شما قدر سلامتیتون رو میدونین
انشالله شروع کنین به خوندن کمی جدی تر نه مثل پارسال روزی 45 دقیقه :rolleyessmileyanim:و انشالله خبر خوب قبولی :a2d3:
سالم و موفق باشین:ad54ad:

بالا