مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

soma94

New member
سلام دوستان خسته نباشید ایشالا که خوب میخونید.من که خیلی کند پیش میرم نمیدونم چرا:wacsmiley:!این تستای فیزیولوژی هم خیلی برام سختن!
من چکیده دکتر نیاورانی رو میخونم وبا گایتون هم چکش میکنم البته خیلی وقت میبره!
به نطرتون چیکار کنم که بتونم راحت تر با تست ها کنار بیام؟؟؟؟؟

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان خسته نباشید ایشالا که خوب میخونید.من که خیلی کند پیش میرم نمیدونم چرا:wacsmiley:!این تستای فیزیولوژی هم خیلی برام سختن!
من چکیده دکتر نیاورانی رو میخونم وبا گایتون هم چکش میکنم البته خیلی وقت میبره!
به نطرتون چیکار کنم که بتونم راحت تر با تست ها کنار بیام؟؟؟؟؟

این کاملا طبیعیه که تست ها براتون سخته .چون چکیده خوندید باید مطالب کتاب رو با تست ها تکمیل کنید و تست ها مکمل کتاب بشن. بعد از کتاب تست های تشریحی رو بخونید . بعد تست هایی که جواب تشریحی ندارند. اینجوری براتون ساده تر میشه و بیشتر یاد می گیرید.

soma94

New member
خیلی ممنون حتما از این به بعد این کارو میکنم.
البته باز سوال دارم:tonguesmiley:من لغات 504 رو کامل خوندم ولی لغات کنکورهای قبل و که میخونم خیلی برام ناآشنا هستند البته از هفته بعد هم تافل رو شروع میکنم ولی میخواستم بدونم منبعی هست که لغات کنکور سالای قبلو در آورده باشه؟!

mehrshad.namdar

New member
بله لغات سالهای قبل وزارت بهداشت هست و حدود 900 لغت میشه که جمع اوری شده.

آخرین ویرایش:

celine

New member
بچه ها من کیفیت و کمیت خوندنم اومده پایین چه کنم؟شما چه میکنید؟

soma94

New member
!!!!!چرا؟یادمه چند وقت پیش میگفتی روزی 12 ساعت میخونی.
تازه من میخواستم ازت بپرسم تو چطوری برنامه میریزی و میخونی که ساعات مطالعه ت بالاست؟

mehrshad.namdar

New member
بچه ها من کیفیت و کمیت خوندنم اومده پایین چه کنم؟شما چه میکنید؟

من ایمان دارم که انشا الله خانوم سلین امسال جز رتبه ها هستند... زحمت زیادی کشیدن و مطمینم نتیجه زحماتشون رو می گیرند.( حدود 2 ماه دیگه)
کنکور ماراتونه کسی که با سرعت شروع کرده موفق نمیشه کسی که تا اخر ادامه بده موفق میشه خط پایان رو فتح کنه. تو این موقع سال تقریبا همه اینجوری میشن و کاملا طبیعیه. حتی دونده های دو ماراتون هم بعد از مدتی دویدن ی نوشیدنی می خورند گلویی تازه می کنن. اینکه کمیت و کیفیت مطالعه اومده پایین نشون میده شما قبلش خوب مطالعه کردید و ممکنه الان کمی خسته شده باشید. سعی کنید سطح مطالعه تون رو حفظ کنید. یکی دو روزی هم به خودتون استراحت کامل بدید تا هم سطح هورمون کورتیزول اتون بالا بره هم استراحتی کرده باشید اینجوری بیشتر می خونید و قوی تر ادامه می دید...

labkhand2014

New member
سلام، من تغذیه طریقت و تست با پاسخ تشریحی , بیوشیمی ضروریات و تست جعفرنژاد که پاسخ تشریحیاش خوبه، فیزیولوژی چکیده گایتون دکترنیاورانی و تست دکتر قاسمس که اونم پاسخ تشریحیش عالیه رو میخونم. زبان هم لزگی. راستش میخوام اعصاب فیزیو رو نخونم.اونایی که خوندم رو بهتر یاد بگیرم مفیدتره فک کنم.

celine

New member
سلام والا من یادم نمیاد دواااازده ساعت خونده باشم یا اینجا گفته باشم اگه یه رو خییییلی خوب بخونم نهایت نه ده میشه تازه الان که اسفنده پایین ترم شده ولی کلا میانگینم از اول تقریبا هشت ساعت ایناس اگه خوب بخونم.
مررررسی اقا مهرشاد شما لطف دارید من مشکلم اینه تا نصف هفته خوب میخونم ولی بعدش کم میارم تازه اگه یه روزم صب نتونم خوب شروع کنم تقریبا دیگه نمیتونم ادامه بدم چون یه جورایی کمال گرام به خاطر همین وقتی یه کم از برنامه میمونم ناامید میشمو بقیه اشم میپره

soma94

New member
چرا یه بار تو انجمن مطالعه گروهی همه رشته ها اینو گفتی شایدم من اینجوری متوجه شدم!!!!!!!!!
حالا ایشالا بهترم میخونی از رو حسادت اینو نگفتم عزیزم.برات آرزوی موفقیت دارم ایشالا هرکی زحمت میکشه اجرشم ببینه.

celine

New member
چرا یه بار تو انجمن مطالعه گروهی همه رشته ها اینو گفتی شایدم من اینجوری متوجه شدم!!!!!!!!!
حالا ایشالا بهترم میخونی از رو حسادت اینو نگفتم عزیزم.برات آرزوی موفقیت دارم ایشالا هرکی زحمت میکشه اجرشم ببینه.

نه شاید مثلا یه روزو گفته باشم ولی کلش این طور نیس اصلا فک نکنم کسی به طور مداوم بتونه اون قدددد بخونه منم این فکرو راجع بت نکردم خب برات سوال شده که چه طور اون همه میخونم که منم گفتم اون همه نیس متوسط هشت ساعت در حد مطلوبشه.مرسی منم ارزوی موفقیت تو و بقیه رو دارم

badri

New member
سلام دوستان،من ارشدفیزیولوژی ورزشی میخونم،میشه برا علوم تغذیه آزمون بدم؟

بالا