مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

labkhand2014

New member
سلام به همگی!! من رشته م تغذیه نبوده با راهنماییهای نوترباحوصله تست و کتاب تهیه کردم و مشغول خوندنم. امیدوارم بتونم از پسش بربیام :)
این مدت مشکلاتی پیش اومده که انرژیمو گرفته اما دارم سعی میکنم تمرکز کنم و خوب بخونم.اگه مث شماها مطلبی نمیذارم شرمنده.اما هرکدومتون سوالی داشتید یا کتاب و ای کم داشتید بگید شاید داشته باشم و بتونم همکاری کنم.خوشحال میشم همونطور که نوتر کمکم کرد منم به کسی که تلاش میکنه، کمکی کرده باشم.
امیدوارم همه قبول شید!!! ♡

saintangle

New member
سلام....قبلا ها تاپیک نکات تغذیه داشتیم من قشنگ تو ی دفتر می نوشتم و مطالعه میکردم ولی دیگه اون تاپیک نست...چرا

flor

New member
همگی خسته نباشین.با تمام انرزیتون بخونین.موفق باشین

mehrshad.namdar

New member
سلام....قبلا ها تاپیک نکات تغذیه داشتیم من قشنگ تو ی دفتر می نوشتم و مطالعه میکردم ولی دیگه اون تاپیک نست...چرا

http://olumpezeshki.ir/thread13731.html

http://olumpezeshki.ir/thread14783.html

اره منم سال قبل همین کار رو می کردم .برای مرور روش خوبیه به نظرم. میشه اون تاپیک ها رو هم دوباره فعال کنیم.هر کس نکته ای به ذهنش میرسه که جدیده و مفیده میتونه بیاد بزاره تا همه استفاده کنن

starsky

New member
سلام به همگی!! من رشته م تغذیه نبوده با راهنماییهای نوترباحوصله تست و کتاب تهیه کردم و مشغول خوندنم. امیدوارم بتونم از پسش بربیام :)
این مدت مشکلاتی پیش اومده که انرژیمو گرفته اما دارم سعی میکنم تمرکز کنم و خوب بخونم.اگه مث شماها مطلبی نمیذارم شرمنده.اما هرکدومتون سوالی داشتید یا کتاب و ای کم داشتید بگید شاید داشته باشم و بتونم همکاری کنم.خوشحال میشم همونطور که نوتر کمکم کرد منم به کسی که تلاش میکنه، کمکی کرده باشم.
امیدوارم همه قبول شید!!! ♡
سلام منم رشتم تغذیه نیست و میخوام کتاباشو تهیه کنم راهنمایی میخوام ?
میشه بگین چه کتاب هایی مطالعه میکنین و تست میزنید?

powered

New member
س دوستان امیدوارم این چندماه پیش رو را با موفقیت و آرامش سپری کنید.من یک سوال دارم شما دوستان فیزیو رو از گایتون میخونید یا چکیده قاسمی؟ من نمیدونم کدومش بهتره .لطفا راهنماییم کنید.میدونم منبع سوالا گایتونه ولی خیلی سخت و زیاده.لطف کنید بگید از کدوم یکی دارین میخونین.ممنون.

shima69

New member
س دوستان امیدوارم این چندماه پیش رو را با موفقیت و آرامش سپری کنید.من یک سوال دارم شما دوستان فیزیو رو از گایتون میخونید یا چکیده قاسمی؟ من نمیدونم کدومش بهتره .لطفا راهنماییم کنید.میدونم منبع سوالا گایتونه ولی خیلی سخت و زیاده.لطف کنید بگید از کدوم یکی دارین میخونین.ممنون.

من اول داشتم از خود ج'ز'و'ه ی قاسمی میخوندم'دیدم هرچی میخونم تموم نمیشه! اینقدر زیاد و پراز نکته های ریز بود که تو کنکور فیزیولوژی ام دیگه اینقدر جزیی سوال نمیاد' گذاشتمش کنار و الان چکیده میخونم'برای تست زدن ام به نسبت خوبه و جواب میده' اگه بخوای فیزیو در حد تا ۵۰ یا۶۰درصد بزنی کافیه' اون وقتتو به جای اون روی تغذیه و زبان بذاری بیشتر نتیجه میگیری' حداقل برای من که اینطور بود

- - - Updated - - -

من اول داشتم از خود ج'ز'و'ه ی قاسمی میخوندم'دیدم هرچی میخونم تموم نمیشه! اینقدر زیاد و پراز نکته های ریز بود که تو کنکور فیزیولوژی ام دیگه اینقدر جزیی سوال نمیاد' گذاشتمش کنار و الان چکیده میخونم'برای تست زدن ام به نسبت خوبه و جواب میده' اگه بخوای فیزیو در حد تا ۵۰ یا۶۰درصد بزنی کافیه' اون وقتتو به جای اون روی تغذیه و زبان بذاری بیشتر نتیجه میگیری' حداقل برای من که اینطور بود

mehrshad.namdar

New member

اگر یک سال بخوان بخونید و زمان بزارید گایتون رفرنس خیلی خوبیه .ولی حجمش زیاده. سال قبل رتبه 22 با خوندن کامل گایتون 80 زده
همون طور که خانوم شیما هم گفتن دکتر قاسمی هم خیلی حجمش زیاده و زیادی ریز شده. بدرد بچه هایی که میخوان دکترا بدن بیشتر میخوره .
چکیده فیزیو همراه با تست ها یعنی 1000 تست فیزیو برای تغذیه دکتر قاسمی تست های گنجینه و سال قبل 70 زده. خیلی ها میگن دیگه چکیده جواب گو نیست.
کتاب ضروریات فیزیو دکتر حایری هم کتاب روون و خوبیه من خیلی از فصل ها رو از روی اون خوندم. سال قبل بدون فصل اعصاب و غدد 50 زده بود یکی از بچه ها. این دو فصل رو می خوند خیلی درصدش بهتر میشد.
ضروریات دکتر حایری و بعد چکیده گایتون گزینه های خوبی هستن.

celine

New member
دوستان میخوام یه عکس دیگه براتون بزارم که مسیرای مخچه است درسته که این طور شکل کشیدن درست نیست ولی به حفظ مطالب کمک میکنه1 013.jpg

پیوست‌ها

• 1 013.jpg
    1 013.jpg
    80.6 کیلوبایت · بازدیدها: 61
آخرین ویرایش:

celine

New member
راستی به اون شکل مخچه که گذاشته بودم اینو اضافه کنید که کرمینه و نواحی بینابینی پیام های عصبی آوران رو هم از قسمت های مربوطه ی بدن و هم از قشر و ساقه ی مغز دریافت میکنند:smiliess (10):

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان
کسی میدونه طرح تغذیه دوباره اجرا میشه یا نه؟

از سال 91 تا چند ماه پیش که اجرا نشد ولی چند ماه پیش دوباره برای طرح ثبت نام می کردند. دوباره بر اساس نیاز و اینکه پول دولت داشته باشه یا نه حتما اجرا میشه.

Sareh_b

New member
یه نفر به من انگیزه درس خوندن بده:smilies-azardl (181:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

celine

New member
سلام بچه ها خسته نباشید برا اون شکلی که گذاشتم خواستم بگم که اون مسیرای کلی رو نشون میده ولی هر مسیر ممکنه توی راهش دچار تغییر بشه مثلا مسیر قشری نخاعی در بصل النخاع به سمت مقابل بدن میره و بعد تا پایین پیش میره

celine

New member
ساره جان به نظر من برنامه ی ایه های تمدنکه عصرا شبکه یک میده عالیه نمیدونم هنوزم ادامه داره یا نه ولی میتونی برنامه هاشو از سایتش دانلود کنی و ببینی اون قسمتایی که اقای مجتبی شکوری حرف زده راجع به انگیزه اینا خییییییییلی عالیه موفق باشی سایتشم به همون اسم ایه های تمدنه سرچ کنی پیدا میکنی

بالا