مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

pinartaghziyeh

New member
سلام دوستان من تازه وارد این انجمن شدم.میخوام بدونم مطالعه ی گروهی چجوریه؟یعنی واقعا میتونید با هم پیش برید؟

soma94

New member
سلام دوست عزیز والا ما هم همچین تجربه بیشتری از شما نداریم.:wacsmiley:

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان من تازه وارد این انجمن شدم.میخوام بدونم مطالعه ی گروهی چجوریه؟یعنی واقعا میتونید با هم پیش برید؟

بله چرا نمیشه؟ گروهی بهتر نتیجه می گیریم... تو ازمونک هم شرکت کنید بد نیست.
بچه ها چرا جدیدا کسی ساعات مطالعش رو نمیگه؟ بیان اطلاع بدید؟

pashmak

New member
سلام به همه
هر سه روز میشه تست طراحی کرد
اما منکه نمیرسم هر سه روز یه فصل بخونم متاسفانه
بنظرم هفته ای بک بار بهتره

Robabeh

New member
سلام بچه ها .من رشتم بهداشت عمومیه . های رو تهیه کردم .بنظرتون از الان بخونم میتونم برسم؟راستش نمیدونم الان باید چطور شروع کنم.راستی گروه لاین تاسیس شد؟

soma94

New member
دوست عزیز مهم نیست ک چقدر عقبی مهم اینه که از الان تا روز کنکور بشینی و حسابی تا جایی که در توانت هست وشرایط بهت اجازه میده بخونی.خدا هیچ تلاشی رو بی جواب نمیداره.منم خیلی مرتکب این اشتباه شدم وخودم رو با بقیه مقایسه کردم که حاصلش عقب موندن بیشتره!پس با امید به خدا شروع کن ایشالا همه مون موفق میشیم.:a2d3:

- - - Updated - - -

دوست عزیز مهم نیست ک چقدر عقبی مهم اینه که از الان تا روز کنکور بشینی و حسابی تا جایی که در توانت هست وشرایط بهت اجازه میده بخونی.خدا هیچ تلاشی رو بی جواب نمیداره.منم خیلی مرتکب این اشتباه شدم وخودم رو با بقیه مقایسه کردم که حاصلش عقب موندن بیشتره!پس با امید به خدا شروع کن ایشالا همه مون موفق میشیم.:a2d3:

mehrshad.namdar

New member
خب دوستان عزیز ازمونک شماره 3 رو با کمک خودتون روی سایت گذاشتم. از soma94, hosein ,pashmak,Matyam91, ممنون که تو طرح سوال این ازمونک شرکت کردند.
طبق نظر شما ازمونک ها هر هفته یک بار جمعه بارگذار میشه. لطفا تا قبل ازمونک بعدی سوالات ازمونک بعدی رو طرح کنید و برام پیام بزارید. خدا رو شکر تعداد سوالات داره زیاد میشه. این ازمونک 20 سوال شد. اگه خوب پیش بریم فکر می کنم کم کم به 60 سوال می رسیم.

- - - Updated - - -

خب دوستان عزیز ازمونک شماره 3 رو با کمک خودتون روی سایت گذاشتم. از soma94, hosein ,pashmak,Matyam91, ممنون که تو طرح سوال این ازمونک شرکت کردند.
طبق نظر شما ازمونک ها هر هفته یک بار جمعه بارگذار میشه. لطفا تا قبل ازمونک بعدی سوالات ازمونک بعدی رو طرح کنید و برام پیام بزارید. خدا رو شکر تعداد سوالات داره زیاد میشه. این ازمونک 20 سوال شد. اگه خوب پیش بریم فکر می کنم کم کم به 60 سوال می رسیم.

mehrshad.namdar

New member
اگه موافقید طی و هفته اینده ازمونک های مربوط به بخش بیسیک رو برگذار کنیم و از هفته سوم وارد رژیم بشیم. ی سری فصل های مهم رو خلاصه کردم که براتون نزدیک کنکور میزارم تا ی مرور سریع تمام مطالب رژیم رو داشته باشید.

mahnaz1

New member
سلام دوستان من هم برای آزمونک اعلام آمادگی میکنم برنامه دقیقا به چه صورته؟

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان من هم برای آزمونک اعلام آمادگی میکنم برنامه دقیقا به چه صورته؟

تا دو هفته دیگه بیسیک تموم میشه و ازمون های رژیم رو شروع می کنیم اگه خدا بخواد.ازمونک ها ازمون هایی هستن که هر هفته با کمک بچه های خود انجمن برگذار میشه.http://olumpezeshki.ir/thread15699.html

mehrshad.namdar

New member
سلام. گویا هیچکدم از دوستان فرصت طرح سوال نداشتند جز خانوم soma94 که ازشون تشکر می کنم. بهر حال این کنکور شما هست. هدف موفقیت شماست و وقتی مشارکتی انجام نمیشه اینجوری برداشت میشه که طرح مفید نیست.
به امید موفقیت همه تون ردر کنکور پیش رو....

- - - Updated - - -

سلام. گویا هیچکدم از دوستان فرصت طرح سوال نداشتند جز خانوم soma94 که ازشون تشکر می کنم. بهر حال این کنکور شما هست. هدف موفقیت شماست و وقتی مشارکتی انجام نمیشه اینجوری برداشت میشه که طرح مفید نیست.
به امید موفقیت همه تون ردر کنکور پیش رو....

mw.ashel

New member
95812449126861216539.jpg

saintangle

New member
سلاااام....مرسی از اقای نامدار....خلاصه هارو کی میذارین رو سایت؟من شدیدا منتظرشما..:thumbsupsmileyanim:

بالا