مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان،من ارشدفیزیولوژی ورزشی میخونم،میشه برا علوم تغذیه آزمون بدم؟

سلام رشته هایی که می تونن ارشد تغذیه امتحان بدن
كارشناسي علوم و صنايع غذاييتمهندسي علوم وصنايع غذايي ت علوم
تغذيهتبهداشت موادغذايي )كليه گرايش ها(ت مهندسي كشاورزي
گرايش صنايع غذايي ت مهندسي كشاورزي علوم دامي )دامپروري(ت
زيست شناسي )گياهي تجانوري ت عمومي ت سلولي مولكولي ت
شيلات و آبزيانت دريا (ت دبيري زيست شناسي )باگرايش زيست
شناسي عمومي (ت پرستاري ت مامايي ت بهداشت عمومي تفيزيولوژي ت
علوم آزمايشگاهي ت بيوشيميت ميكروب شناسي ت رژيم شناسي ت
هوشبري ت اتاق عملتبهداشت محيطت بهداشت و بازرسي گوشتت
مهندسي توليدات دامي ت اقتصاد تغذيه ت زيست شناسي گرايش
ميكروبيولوژي

میتونید تو دفترچه ارشد امسال هم ببینید
http://sanjeshp.ir/arshad/94/Et03.pdf

fateme14m

New member
سلام دوستان
من یه سوال دارم راهنمایی هم میخوام
من تا الان یه دور خوب خوب تغذیه رو خوندم فیزیو رو خوندم بیوشیمی ضعیفم نخوندم نه که کنخوندم درست درمون اونجوری که دلم میخواد نخوندم .اما ا زا الان تا کنکور تصمیم دارم بعضی از فصلارو خیلی خوب فوکوس کنم وتست بزنم به نظرتون کار درستیه ؟ مثلا تو فیزیو گوارش خون اعصاب سلول هورمون غدد تو تغذیه کربو لیپید انرژی پروتیین و ویتامین به نظر شما این کار درسته ؟
:smiliess (11):

mehrshad.namdar

New member
والا این مدت باید برای خوندن درس ها دو دید داشته باشید. یکی خوندن درس ها با این هدف که انچه خوندید تا به حال رو فراموش نکنید. برای این کار مرور رو سریعتر انجام بدید و حجم مطالبی که تو هر روز میخونید رو بیشتر کنید. و یک دید برای اینکه به مطالب تسلط بیشتری پیدا کنید. 70 درصد درس رو روی فراموش نکردن بزارید. الان زمان مناسبی برای خوندن مطالب بیشتر شاید نباشه.30 درصد رو هم برای تسلط بیشتر. در 45 روز اینده سعی کنید تمام مطالب رو دوباره مرور کنید. بعد هر دو هفته یک بار کل مطالب رو دوباره مرور کنید.تا زمان کنکور

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه دوستان
روز جهانی رژیم شناسی رو به همه همکاران و به همه دوستانی که تا چند ماه دیگه به جمع همکارامون اضافه میشن تبریک می گم

e7u1zby4z3xfpjwjfelm.jpg

arman61

New member
salam manam yedor khundam mikham badeaid ta emtehan fagt test bezanamo morur konam fek konam injuri behtare

powered

New member
سلام دوستان.بخش قلب تحلیل بردار و آریتمی قلبی(فصل ۱۲و۱۳گایتون)سوال میاد ازش؟

Hamid.1991

New member
سلام به همه دوستان:ad54ad:
یادمه سال گذشته همین موقع مثه شما دوستای گلم داشتم به شدت مطالعه میکردم تا به هدفم برسم!!!!:a2d3:
خدا رو شکر که به هدفم رسیدم:a2d3:تلاشتون رو بکنید و امیدتون به خدا باشه...
Do not let your dreams be dreams

سلام دوستان 🙋 ی سوال داشتم اینکه من ترم 6 هستم میتونم امسال ازمایشی شرکت کنم ؟ اخه میگم 16 و 17 ثبت نام نمدید شده؟؟ سپاس قبلی از جواباتون💖

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان.بخش قلب تحلیل بردار و آریتمی قلبی(فصل ۱۲و۱۳گایتون)سوال میاد ازش؟

نه از تحلیل بردار تا امسال سوالی داده نشده.فکر می کنم اگر نخونید ضرر زیادی نمی کنید.هرچند احتیاط هم لازمه. نهایتا ی دور اجمالی داشته باشید. تعداد صفحات این فصل هم تو گایتون زیاد نیست البته

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان ?????? ی سوال داشتم اینکه من ترم 6 هستم میتونم امسال ازمایشی شرکت کنم ؟ اخه میگم 16 و 17 ثبت نام نمدید شده؟؟ سپاس قبلی از جواباتون??????

احسان خان گرامی ی نگاه به خود دفترچه ارشد تو سایت سنجش پی بکن اونجا جوابت رو میتونی دقیق پیدا کنی.

- - - Updated - - -

سلام دوستان 🙋 ی سوال داشتم اینکه من ترم 6 هستم میتونم امسال ازمایشی شرکت کنم ؟ اخه میگم 16 و 17 ثبت نام نمدید شده؟؟ سپاس قبلی از جواباتون💖

احسان خان گرامی ی نگاه به خود دفترچه ارشد تو سایت سنجش پی بکن اونجا جوابت رو میتونی دقیق پیدا کنی.

alireza-ja

New member
سال نو پیشاپیش بر تمام بچه های تغذیه مبارک باشه. ایشالا قبولی تک تکتون.

PostCard-3.jpg

TrueLove90

New member
...

بـا آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت برای دوستان گل انجمن علوم پزشکی :4d564ad6:

Happy_NewYear_1394.jpg

...

mehrshad.namdar

New member
سلام بچه ها
همه حسابی مشغول درسید. انشا الله سال جدید نتیجه زحماتتون رو می گیرید.
با قدرت پیش برید که دیگه چیزی نمونده ...

sohiii

New member
سلام دوستان، لطفا واسه اعتراض به تاريخ ازمون كارشناسي ارشد ايميل بزنيد...تو تايپیک اعتراض ، بچه ها نامه رو اماده کردن گذاشتن (صفحه 6 و 7)، لطف کنین به همون ادرسایی که صفحه اوله ایمیل بزنید.

sohiii

New member
چرا عوض کردن چطور شده؟چه تاریخی انداختن؟
مگه ازمون ارشد اخر اردیبهشت نیس؟؟
میخوایم یه کاری کنیم مثل سالهای قبل اخر خرداد برگزار بشه...ممنون میشم همتون تو این اعتراض دسته جمعی شرکت کنین.

saintangle

New member
بچه ها یه سوال اساسی...تعداد پراکندگی سوالات از فصلهای کتابامون چطوره
ینی کدوم فصلها مهمترن.چه تو تغذیه چه تو فیزیولوژی و بیوشیمی؟؟؟
واقعا ممنون

mehrshad.namdar

New member
بچه ها یه سوال اساسی...تعداد پراکندگی سوالات از فصلهای کتابامون چطوره
ینی کدوم فصلها مهمترن.چه تو تغذیه چه تو فیزیولوژی و بیوشیمی؟؟؟
واقعا ممنون

والا تجربه من می گه اصلا به چنین چیزی توجه نکنید.! همه فصل ها مهمه و باید خونده بشه. اصلا مشخص نیست از فصلی که تا حالا سوالی نیومده باز هم سوال نیاد. پس همه رو بخونید.
در مورد تغذیه قسمت های مربوط به اختلالات عصبی و مادر زادی ممکنه اهمیت کمتری داشته باشه .
تو فیزیو خیلی ها اعصاب رو نمی خونن هر چند خیلی اشتباه هست و جدیدا دارن زیاد سوال میدن. نمیشه گفت کم اهمیت! پس بخونید بهتره
بیوشیمی هم تقریبا همش مهم هست.از مباحث مربوط به ملکولی و تنفس سلولی داروهاشو حتما بخونید. احتمال اینکه سوال بدن زیاده

بالا