مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

mehrshad.namdar

New member
اره منم عازمم که برم...سرنوشت کسی که تو انجمن فعالیت کنه میشه مثل نوتر.. موندن بی فایدس...اون که اینقدر تو انجمن فعالیت کرد اون شد ...ما چه خواهیم شد!!!!...بچه ها خوب درس بخونید کنکور نزدیکه

alireza-ja

New member
ای بابا من یکی که خیلی بیشتر از اینا رو تاپیک تغذیه حساب باز کرده بودم. به عنوان یک هم انجمنی دوست دارم کدورت ها رو همه کنار بزارن و تاپیک تغذیه رو دوباره جون بهش بدید و از همه مهمتر این جو نامناسب چند روز اخیر رو پایان بدید. این کارا یعنی چی آخه همه افتادن به جون هم.

به خدا فضا فضای مجازیه خیلی راحت میشه کدورت رو کنار گذاشت. اگر چشم تو چشم هم بود بازم اینطوری میکردید؟

تازه داشت تاپیک تغذیه یه برنامه خیلی خوب رو شروع میکرد نزارید حواشی توی روند علمی تاپیک وقفه ایجاد کنه.

- - - Updated - - -

ای بابا من یکی که خیلی بیشتر از اینا رو تاپیک تغذیه حساب باز کرده بودم. به عنوان یک هم انجمنی دوست دارم کدورت ها رو همه کنار بزارن و تاپیک تغذیه رو دوباره جون بهش بدید و از همه مهمتر این جو نامناسب چند روز اخیر رو پایان بدید. این کارا یعنی چی آخه همه افتادن به جون هم.

به خدا فضا فضای مجازیه خیلی راحت میشه کدورت رو کنار گذاشت. اگر چشم تو چشم هم بود بازم اینطوری میکردید؟

تازه داشت تاپیک تغذیه یه برنامه خیلی خوب رو شروع میکرد نزارید حواشی توی روند علمی تاپیک وقفه ایجاد کنه.

maknon

New member
اره منم عازمم که برم...سرنوشت کسی که تو انجمن فعالیت کنه میشه مثل نوتر.. موندن بی فایدس...اون که اینقدر تو انجمن فعالیت کرد اون شد ...ما چه خواهیم شد!!!!...بچه ها خوب درس بخونید کنکور نزدیکه
ای بابا چرااینجوری میکنید؟میدونم همه ناراحتن خیلی مخصوصانوتر.... یعنی کمک به بچه ها وازجمله خودمن انقدرارزش نداره که سوءمدیریت رویه مدت کوتاه تحمل کنید
من شخصاازبچه های باسابقه بیشترتوقع دارم
شمابایدنوتروراضی کنیدکه برگرده نه اینکه خودتونم مارو تنهابذارین..

mehrshad.namdar

New member
من با نوتر زیاد حرف زدم... ایشون هیچ تمایلی بر برگشتن نداره...با مسایل پیش اومده کاملا بهش حق میدم...در عین حال به اندازه کفایت جای پای ارزنده از خودش به جای گذاشته که بتونید ازش استفاده کنید. مثل منابع ارشد تغذیه...متاسفانه شما هم کوچکترین حمایتی ازش نکردید...درخواست کمک ولی بدون حمایت ...

maknon

New member
من با نوتر زیاد حرف زدم... ایشون هیچ تمایلی بر برگشتن نداره...با مسایل پیش اومده کاملا بهش حق میدم...در عین حال به اندازه کفایت جای پای ارزنده از خودش به جای گذاشته که بتونید ازش استفاده کنید. مثل منابع ارشد تغذیه...متاسفانه شما هم کوچکترین حمایتی ازش نکردید...درخواست کمک ولی بدون حمایت ...

البته که منم بشون حق میدم ولی میگم میشه به خاطربقیه گذشت کرد.
شبی که تابپیک زدن برارفتن نبودم امابعدازشون خواهش کردم برگردن تونظرسنجیم همینطور.من خیلی وقته اینجاعضوم شایدتعدادنوشته هام کم باشه شاهدبودم که چه زحمتی بر بچه هاکشیدن .ومنظورم ازکمک کردن فقط معرفی منابع و...نیست (هرچند جناب نوتر تواین زمینه هم کم نذاشتن).تجربیاتی که امثال نوتر وشمادارین شاید برای بعضی ها به دست آوردن این تجربیات به قیمت هدررفتان یک سال اززندگیشون تموم شه.
من فقط میگم اشتباه یک عده روبه پای بقیه نباید گذاشت

farzane.sa

New member
سلام, من هم به شخصه از راهنمايي هاي جناب نوتر خيلي خيلي خيلي بهره برده بودم, درست نبود انقدر ناگهاني از وجود ايشون محروم بشيم. ايشون يه پشت گرمي واسه ما بودن, اميدوارم با برگشتنشون همه ي مارو خوشحال كنن. خواهشا از كسايي كه باعث ازردگي ايشون شدن درخواست ميكنم به جاي خصومت هاي شخصي به فكر من و امثال من باشيد كه حالا حالا ها ميتونستيم از تجربيات و دلسوزي هاي بي چشم داشت ايشون بهره ببريم

pashmak

New member
نوتر کاش بر میگفتی
اینجا بدون تو تاپیک مفیدی نیست

- - - Updated - - -

نوتر کاش بر میگشتی
اینجا بدون تو تاپیک مفیدی نیست

mehrshad.namdar

New member
http://olumpezeshki.ir/thread15633.html#post591648

دوستانی که تمایل دارند در انجمن به صورت گروهی مطالعه کنند و با هم برای موفقیت تلاش کنند لطفا بیان تو این اتاپیک و نظرات خودشون رو اعلام کنند

- - - Updated - - -

http://olumpezeshki.ir/thread15633.html#post591648

دوستانی که تمایل دارند در انجمن به صورت گروهی مطالعه کنند و با هم برای موفقیت تلاش کنند لطفا بیان تو این اتاپیک و نظرات خودشون رو اعلام کنند

shima69

New member
چی بگیم? منم با نظرات بقیه بچه ها موافقم
کاش زودتر یه تکونی بخوریم و این جوی که حاکم شده تو انجمن رو عوض کنیم
و دوباره مثل قبل بشه

بابک 1359

New member
هیومن که اصلا نیاز نیست بخونید.تعداد سوالاتی که ازش برای ارشد میاد اونقدر نیست که ارزش وقت گذاشتن داشته باشه. ولی مادرن و کراس رو باید خوند.قبلا 20 درصد مادرن و 80 درصد کراس میدادن الان 50 مادرن 50 کراس میدن. دکتر محمئ زاده و طری قت نکات مادرن و کراس رو داره.ولی کتابی که هر دو رو پوشش بده نیست.

50 % سوالات از مادرن ؟ فکر کنم یه مقدار زیادی تخمین زدید . تو کنکور امثال از 60 تا سوال تغذیه 58 تا سوال ، قطعا از کتاب کراس بود . البته این عدد هر سال یکم جابجا میشه ولی نه تا این حد که شما گفتید . حتی الان تو کنکور دکترا هم اینقدر از مادرن سوال نمیدن.
به نظر من فصلای درشت مغذی های مدرن مهم هستن بهتره خونده بشن . ویتامینا و مواد معدنیش رو میشه خلاصه کرد نکات مهمش رو خوند که خیلی وقت نگیره

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
بابک جان اگه 58 سوال از کراس بوده و 1سوال از هیومن پس مادرن کلا 1 سوال داشته طبق گفته شما!!کل رفرنس اصلی کراس 1258 صفحه با جداول و ... هست.بدون جداول و ضمایم هم 1043 صفحه ...پس قطعا اساتید کار اشتباهی مرتکب شدن که مادرن رو هم به جزوات اضافه کردند!! امسال تعداد سوالات مادرن به مراتب نسبت به سالهای قبل بیشتر بود.در مورد کنکور دکترا هم رفرنس ها در حال تغییر اینطوری که شنیدم کلا قراره کراس و مادرن رو حذف کنند چون بیس بالینی قوی نداره..با خوندن کراس به تنهایی نهایت 50 درصد میتشه زد.کسایی که به خوبی به دکتر ط که مبنای جزوش در سالهای قبل فقط کراس بوده دقت کنید.؟ از امسال مباحث مادرن هم مفصل تر به جزوشون اضافه کردند.قطعا دکتر ط به مباحث کنکور اشراف بیشتری داشتند و اگر نیازی به مادرن نبود به جزوشون اضافه نمی کردند. پس هم مادرن و هم کراس هر دو مهمه و البته طبق گفته شما کراس مقدم تر ولی نباید از مادرن هم غافل شد تا بعد کنکور پشیمون نشید...

- - - Updated - - -

بابک جان اگه 58 سوال از کراس بوده و 1سوال از هیومن پس مادرن کلا 1 سوال داشته طبق گفته شما!!کل رفرنس اصلی کراس 1258 صفحه با جداول و ... هست.بدون جداول و ضمایم هم 1043 صفحه ...پس قطعا اساتید کار اشتباهی مرتکب شدن که مادرن رو هم به جزوات اضافه کردند!! امسال تعداد سوالات مادرن به مراتب نسبت به سالهای قبل بیشتر بود.در مورد کنکور دکترا هم رفرنس ها در حال تغییر اینطوری که شنیدم کلا قراره کراس و مادرن رو حذف کنند چون بیس بالینی قوی نداره..با خوندن کراس به تنهایی نهایت 50 درصد میتشه زد.کسایی که به خوبی به دکتر ط که مبنای جزوش در سالهای قبل فقط کراس بوده دقت کنید.؟ از امسال مباحث مادرن هم مفصل تر به جزوشون اضافه کردند.قطعا دکتر ط به مباحث کنکور اشراف بیشتری داشتند و اگر نیازی به مادرن نبود به جزوشون اضافه نمی کردند. پس هم مادرن و هم کراس هر دو مهمه و البته طبق گفته شما کراس مقدم تر ولی نباید از مادرن هم غافل شد تا بعد کنکور پشیمون نشید...

بابک 1359

New member
والا این امتحانی که ما دادیم و سوالایی که من دیدم اینطوری بود که عرض کردم . یه مقدار درگیرم چند روز دیگه وقتم آزادتر شد سوالای 93 رو اسکن میکنم با آدرس منبع براتون میذارم .
مادرن البته مهم هست و سوالات هم غیرقابل پیش بینی . من نظر و تجربه خودم رو گفتم .

- - - Updated - - -

والا این امتحانی که ما دادیم و سوالایی که من دیدم اینطوری بود که عرض کردم . یه مقدار درگیرم چند روز دیگه وقتم آزادتر شد سوالای 93 رو اسکن میکنم با آدرس منبع براتون میذارم .
مادرن البته مهم هست و سوالات هم غیرقابل پیش بینی . من نظر و تجربه خودم رو گفتم .

ketabsabz

Well-known member
دوستان نوتر الان بن شده و خودشم بخاد دیگه نمیتونه بیاد چون کنار گذاشته شده ..
بله جواب اون همه زحماتی که تو این مدت برای بچه های تغذیه کشیده به این شکل داده شد !!!
همه ی ما از راهنماییهای خیلی خوبش استفاده کردیم طی زمانی ک انجمن بود انصاف نبود به این شکل باهاش برخورد بشه اونم فقط چون حرف حق رو زد!!!
بخش تغذیه بدون حضورش لنگ میمونه .

shima69

New member
نمیتونه یه حساب کاربری جدید درست کنه و دوباره بیاد?! :21: :thumbsupsmileyanim:
آخه من نمیفهمم مگه چی گفته بوده که دیگه نمیذارن بیاد?!!!!
بابا آزادی بیان کجا رفته پس?

بابک 1359

New member
سلام . اینا سوالای 93 تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه است . با حساب من 54 تا سوال از کراس اومده ( آمار قبلیم اشتباه بود معذرت میخوام ) .
6 تا سوال دیگه هم 3-2 تاش رو شک دارم ولی فکر کنم یجا دیدمشون تو کراس . جواب سوالایی که جلوشون علامت سواله رو مطمئن نیستم چون کلید نهایی رو برداشتن . ولی یادمه جواب 23 ویتامین دی و جواب 43 آرژنین بود .

البته میدونید که امتحانا و سوالا غیرقابل پیش بینی هست . این اوضاع امسال بود .

بابک 1359

New member
1.jpg قسمت اول

- - - Updated - - -

2.jpg قسمت دوم

- - - Updated - - -

3.jpg قسمت سوم

- - - Updated - - -

4.jpg قسمت چهارم

- - - Updated - - -

5.jpg قسمت پنجم

- - - Updated - - -