مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

solarbeh

New member
بچه ها قرار شد سوال طرح کنیم چی شد؟
مهرشاد کجایی؟
بچه ها من و بقیه دوستان از این راضی نیستند که وقت بذارن سوال طرح کنن یک گروهی هم بی تفاوت باشن و استفاده کنن
اگر هم دست رو دست بذاریم این طرح عملی نمیشه
دوستان تا اول بهمن هر کسی پایه هست اعلام آمادگی کنه
ارتباط ایمیلیه
من تغذیه رو چند فصل میکنم هر کدام از دوستان در موعد مقرر سوالات خودشون رو ایمیل میکنند به سایر دوستان

solarbeh

New member
برنامه من اینه که تغذیه 6 قسمت میشه، هر 3 هفته یکبار سوالات به هم ایمیل میشه
هر نفر باید 60 سوال طرح کنه و به بچه ها ایمیل کنه
من این برنامه رو با یک نفر هم شده عملی میکنم
ایمیل من shamsiali69@gmail.com

solarbeh

New member
4 ماه وقت میگذاریم
بهمن- اسفند- فروردین- اردیبهشت
120 روزه، هر 3 هفته یکبار سوالات تالیفی ایمیل میشه، بچه ها باید خودشون سوال طرح کنند نه از کتاب تست

mehrshad.namdar

New member
نظر من اینه سولار به!
اولا این تعداد سوال که گفتی خیلی زیاده .60 سوال خیلی زیاد و وقت گیره. مگه قراره کتاب تالیف کنی؟ :) . هر کس 5 سوال از فصلی مشخص طرح کنه و اون رو تو ی تاپیک قرار بدید. 6 نفر تو طرح باشن کافیه.مجموعا 30 سوال. هر هفته سوالات از دو فصل بزاریم. سوالات جزیی و سخت ترجیحا بزارید .سوالات ساده و پیش پا افتاده همه جا پیدا میشه.در نهایت هر کس پاسخ نامه اش رو بزاره.و درصد ها اعلام بشه.

hosein.m

New member
نظر من اینه سولار به!
اولا این تعداد سوال که گفتی خیلی زیاده .60 سوال خیلی زیاد و وقت گیره. مگه قراره کتاب تالیف کنی؟ :) . هر کس 5 سوال از فصلی مشخص طرح کنه و اون رو تو ی تاپیک قرار بدید. 6 نفر تو طرح باشن کافیه.مجموعا 30 سوال. هر هفته سوالات از دو فصل بزاریم. سوالات جزیی و سخت ترجیحا بزارید .سوالات ساده و پیش پا افتاده همه جا پیدا میشه.در نهایت هر کس پاسخ نامه اش رو بزاره.و درصد ها اعلام بشه.

من هستم. در ضمن ارتباط توی لاین و از طریق آی دی لاین هم بد نیستا. خلاصه من هستم دوستان.

solarbeh

New member
برنامه solarbeh برای درس تغذیه
آزمون 6 مرحله ای
هر 3 هفته ای یک آزمون
همه ی اعضا باید سوال طرح کنند
مثلا 5 نفریم، برای آزمون مرحله اول هر 5 نفر سوال طرح میکنند و ایمیل میکنند
میشه 300 تا سوال
بین اعضا امکان داره سوال تکراری طرح بشه اشکال نداره
بچه ها به خدا ضرر نمی کنید، کلی سوال نصیبمون میشه و زمانی که سوال طرح میکنیم بهتر یاد می گیریم.
موفق باشید

solarbeh

New member
آقا مهرشاد مطمئن باش ایمیلی نباشه بچه ها فعالیت نمی کنند
هر کسی دوست داشت می تونه مشارکت داشته باشه

solarbeh

New member
60 تا سوال خیلی نیست بالاخره من فصول آزمون 1 رو خوندم، سوال طرح کردن وقت گیر نیست
یک مرور خوب هم برام هست
سوالات حتما لازم نیست تایپ بشن
روی یک برگه بنویسید و کلیدشو رو روی یک برگه دیگه
فقط خوانا باشه

solarbeh

New member
دوستانی که اعلام آمادگی میکنند شماره بذارن
مثلا
1- سولاربه
نفر دوم میاد می نویسه 2- مهرشاد
بقیه هم به همین روش

- - - Updated - - -

من قول میدم پایه باشم و سوالات استاندارد و نسبتا سختی طرح کنم

- - - Updated - - -

1- سولاربه

mehrshad.namdar

New member
من با طرح سوال موافقم و در طرح کمکتون میکنم ولی تعداد ۶۰ سوال زیاده. همون وقت رو برای زدن تست بزارید. تستها زیادی هست. سنگ بزرگ نشانه نزدنه. ی ازمونک با سی سوال رو مناسب میدونم. ولی بازم ببینید نظر بچه ها چیه.
۲.مهرشاد. اعلام آمادگی شد.

- - - Updated - - -

من با طرح سوال موافقم و در طرح کمکتون میکنم ولی تعداد ۶۰ سوال زیاده. همون وقت رو برای زدن تست بزارید. تستها زیادی هست. سنگ بزرگ نشانه نزدنه. ی ازمونک با سی سوال رو مناسب میدونم. ولی بازم ببینید نظر بچه ها چیه.
۲.مهرشاد. اعلام آمادگی شد.

hosein.m

New member
دوستانی که اعلام آمادگی میکنند شماره بذارن
مثلا
1- سولاربه
نفر دوم میاد می نویسه 2- مهرشاد
بقیه هم به همین روش

- - - Updated - - -

من قول میدم پایه باشم و سوالات استاندارد و نسبتا سختی طرح کنم

- - - Updated - - -

1- سولاربه

من خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی متاسفانه این برنامه ای که شما دادین با برنامه من تداخل داره.

alireza-ja

New member
سلام بر دوستان تغذیه ای ببخشید من رشتم تغذیه نیست اگر صلاح دونستید میتونید این پست رو حذفش کنید.

از اینکه تاپیک تغذیه هم وارد کار گروهی آزمون گرفتن شده خیلی خوشحالم. من کوچیک همتون هستم فقط به عنوان کسی که تا حالا به تنهایی چندین دوره آزمون سلولی و بیوشیمی توی انجمن برگزار کرده اگر اجازه بدید تجربیاتی که توی این مدت بدست آوردم رو در اختیارتون میزارم.

در صورتی که قابل دونستید بگید ؛ در خدمتتون هستم.

تا جایی که یادمه جناب نوتر هم یه بار به تاپیک ما (بیوشیمی) اومد و کلی تعریف کرد از این کار و امیدوار بودن که بچه های تغذیه هم راه بیفتن که خدا رو شکر داره اینطور میشه.

ایشالا که مشکل حل بشه و همه خوشحال بشیم. من زیاد در مورد رفتن ایشون اظهار نظر نکردم بیشتر سعی کردم نظراتی که درست بوده رو با لایک تایید کنم ولی قلبا از این اتفاق بد ناراحت شدم.

ان شاالله که نوتر خان روی این همه کاربر رو زمین نمیزارن.

- - - Updated - - -

alireza-ja

New member
واسه ایجاد انکیزه و رقابت و یه جورایی هدیه تاپیک بیوشیمی به تاپیک تغذیه آزمون شماره 2 بیوشیمی که برگزار کردیم رو در اختیار دوستان قرار میدیم. ایشالا که بدردتون بخوره.

Untitled.jpg

لینک دانلود:

quiz 2

موفق باشید

mehrshad.namdar

New member
خیلی خوبه افرادی که دارن تو طرح اسم مینویسند داره زیاد میشه. بقیه بچه ها هم لطفا اعلام امادگی کنند تا طرح رو طی هفته های اتی شروع کنیم...[/COLOR]

بالا