مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

celine

New member
سلام به همه شما دوستای گلم راستشو میخوایین وقتی میبینم خیلی با اراده و انگیزه دارین جلو میرین بهتون غبطه میخورم،من لیسانسم صنایع غذاییه ولی خیلی علاقه دارم ارشد تغذیه ادامه بدم،منتها هیچکدوم از این منابع و ندارم . نمیدونم چه جور میشه تهیه کرد به خصوص ط ر ی ق ت،شاید هم دیگه خیلی خیلی دیر شده واسه شروع کردن ،من سه ساله فارغ التحصیل شدم و همچنان َاین آرزوی ارشد تغذیه مونده به دلم،بعضی وقتا فک میکنم هیچ وقت به خواسته هام نمیرسم نمیدونم چرا اینجور شدم چونکه یبار شکست خوردم من از اول عشق پزشکی بودم که بهش نرسیدم واین همه سال دپرس موندم،کسی هست کمک کنه،من الان 26 سالمه ومیدونم خیلی سال گذشته که بخوام دوباره بعد از این همه مدت واسه پزشکی بخونم،ولی اگه بخوام اراده کنم میتونم وارشد تغذیه احساس میکنم مطالب واسم سنگین باشه چون که رشته خودم نبوده ،من موندم سر دو راهی ای خدا کاری بکن:33[/b]: [/b]

- - - Updated - - -

سلام به همه شما دوستای گلم راستشو میخوایین وقتی میبینم خیلی با اراده و انگیزه دارین جلو میرین بهتون غبطه میخورم،من لیسانسم صنایع غذاییه ولی خیلی علاقه دارم ارشد تغذیه ادامه بدم،منتها هیچکدوم از این منابع و ندارم . نمیدونم چه جور میشه تهیه کرد به خصوص ط ر ی ق ت،شاید هم دیگه خیلی خیلی دیر شده واسه شروع کردن ،من سه ساله فارغ التحصیل شدم و همچنان َاین آرزوی ارشد تغذیه مونده به دلم،بعضی وقتا فک میکنم هیچ وقت به خواسته هام نمیرسم نمیدونم چرا اینجور شدم چونکه یبار شکست خوردم من از اول عشق پزشکی بودم که بهش نرسیدم واین همه سال دپرس موندم،کسی هست کمک کنه،من الان 26 سالمه ومیدونم خیلی سال گذشته که بخوام دوباره بعد از این همه مدت واسه پزشکی بخونم،ولی اگه بخوام اراده کنم میتونم وارشد تغذیه احساس میکنم مطالب واسم سنگین باشه چون که رشته خودم نبوده ،من موندم سر دو راهی ای خدا کاری بکن:33[/B]: [/B]

sسلام سمیرا جون شدنش که میشه ولی واقعا انرژی و وقت گذاشتن میخواد

sharar

New member
سلام دوستان من تازه ميخوام شروع كنم😔جزوء تغذيه هم اصلا ندارم رشته كارشناسيمم سلولي بوده اگه ميشه راهنماييم كنيد برا درس تغذيه

ghazal26

New member
سلام به دوستان گل و قديمي....
به آقا نوتر گل پشمك جون عزيزم..همه كسايي كه ميشناسم و نميشناسم:thanks:
من بعد از يكسال برگشتم ...دلم برا همتون تنگ شده

- - - Updated - - -

سلام به دوستان گل و قديمي....
به آقا نوتر گل پشمك جون عزيزم..همه كسايي كه ميشناسم و نميشناسم:thanks:
من بعد از يكسال برگشتم ...دلم برا همتون تنگ شده

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه شما دوستای گلم راستشو میخوایین وقتی میبینم خیلی با اراده و انگیزه دارین جلو میرین بهتون غبطه میخورم،من لیسانسم صنایع غذاییه ولی خیلی علاقه دارم ارشد تغذیه ادامه بدم،منتها هیچکدوم از این منابع و ندارم . نمیدونم چه جور میشه تهیه کرد به خصوص ط ر ی ق ت،شاید هم دیگه خیلی خیلی دیر شده واسه شروع کردن ،من سه ساله فارغ التحصیل شدم و همچنان َاین آرزوی ارشد تغذیه مونده به دلم،بعضی وقتا فک میکنم هیچ وقت به خواسته هام نمیرسم نمیدونم چرا اینجور شدم چونکه یبار شکست خوردم من از اول عشق پزشکی بودم که بهش نرسیدم واین همه سال دپرس موندم،کسی هست کمک کنه،من الان 26 سالمه ومیدونم خیلی سال گذشته که بخوام دوباره بعد از این همه مدت واسه پزشکی بخونم،ولی اگه بخوام اراده کنم میتونم وارشد تغذیه احساس میکنم مطالب واسم سنگین باشه چون که رشته خودم نبوده ،من موندم سر دو راهی ای خدا کاری بکن:33[/b]: [/b]

- - - Updated - - -

سلام به همه شما دوستای گلم راستشو میخوایین وقتی میبینم خیلی با اراده و انگیزه دارین جلو میرین بهتون غبطه میخورم،من لیسانسم صنایع غذاییه ولی خیلی علاقه دارم ارشد تغذیه ادامه بدم،منتها هیچکدوم از این منابع و ندارم . نمیدونم چه جور میشه تهیه کرد به خصوص ط ر ی ق ت،شاید هم دیگه خیلی خیلی دیر شده واسه شروع کردن ،من سه ساله فارغ التحصیل شدم و همچنان َاین آرزوی ارشد تغذیه مونده به دلم،بعضی وقتا فک میکنم هیچ وقت به خواسته هام نمیرسم نمیدونم چرا اینجور شدم چونکه یبار شکست خوردم من از اول عشق پزشکی بودم که بهش نرسیدم واین همه سال دپرس موندم،کسی هست کمک کنه،من الان 26 سالمه ومیدونم خیلی سال گذشته که بخوام دوباره بعد از این همه مدت واسه پزشکی بخونم،ولی اگه بخوام اراده کنم میتونم وارشد تغذیه احساس میکنم مطالب واسم سنگین باشه چون که رشته خودم نبوده ،من موندم سر دو راهی ای خدا کاری بکن:33[/B]: [/B]

دوست عزیز سه سال که چیزی نیست!!! سنتون هم که چیزی نیست!! سر ما 2 نفر از خانومها : یکی شون 3 تا بچه داره و فکر میکنم سنشون 33 باشه رتبشون 65 شد و 9 سال از فارق التحصیلیشون میگذره. یکی 2 تا بچه داره و حدود38 سالشونه رتبشون 24 شد و ایشون هم 9 سال از فارغ التحصیلیشون میگذره. یکی از اقایون حدود 55 ساله هستن و خب خودتون تخمین بزنید چه مدت از فارغ التحصیلی شون میگذره .یکی دیگه از خانوم ها همون طور که باردار بودند درس میخوندن و رتبشون زیر 30 شد.!! و ...
در مورد اینکه رشته شما تغذیه نبوده و براتون مباحث سنگینه. .. از بین قبولی های ارشد تغذیه تبریز فقط 3 نفر بیس شون تغذیه بوده. از بین قبولی های ارشد تغذیه غلوم پزشکی مشهد فقط 2 نفر و بقیه همه از سایز رشته ها اومدن و قبول شدن. اونها هم بیس شون تغذیه نبوده و موفق شدن پس شما هم میتونید موفق بشید. همون طور که اونها از پس مباحث سنگین بر اومدن پس شما هم میتونید.
فکر میکنم اکثر کسایی که قبول شدن شرایط سختی پیش رو داشتند و اتفاقا همین شرایط سخت پیش رو باعث موفقیتشون شد. هر چی شرایط سخت تر باشه با قدرت بیشتری به سمت موفقیت حرکت میکنید.راز موفقیت همه این هایی که مثال زدم یک چیز بود انگیزه بالا و توکل به خدا... شما هم موفق میشید.
در مورد تهیه جزوات تاپیکی اماده شده میتونید بخونید. تغذیه رو باید از موسسات خریداری کنید.

آخرین ویرایش:

samira sorkheh

New member
سلام به دوستای خوبم ،ممنون از دلگرمیتون ،منم با توکل به خدا پا به پای شما پیش میرم انشالله که همه به آرزوهامون برسیم،سعی میکنم بیام اینجا گزارش بدم و بتونیم در کنار هم پله های موفقیتو طی کنیم

setare88

New member
سلام دوستان.من یه اشکال دارم تو کتاب تست این سوال نوشته بود
کدام مورد جز کارهای فیبر غذایی به شمار میرود؟الف-قابلیت تبادل انیونی ب-انتقال با اسدهای صفراوی ج-قابلیت نگهداری اب د-قابلیت تبادل کاتیونی
جوابش داده بود گزینه د .سوال من اینه گزینه ج هم درسته لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه

- - - Updated - - -

سلام دوستان.من یه اشکال دارم تو کتاب تست این سوال نوشته بود
کدام مورد جز کارهای فیبر غذایی به شمار میرود؟الف-قابلیت تبادل انیونی ب-انتقال با اسدهای صفراوی ج-قابلیت نگهداری اب د-قابلیت تبادل کاتیونی
جوابش داده بود گزینه د .سوال من اینه گزینه ج هم درسته لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه

sakety_ss

New member
دوست عزیزم منم امسال واسه ارشد علوم تغذیه میخوام شرکت کنم سال 94

n.nutritiin8787

New member
سلام دوستان . من بیوشیمی رو از روی کتاب 2e و برای کنکور میخونم جدیدا استرس گرفتم به نظرتون اینا کافین؟

نوتر

New member
سلام دوستان . من بیوشیمی رو از روی کتاب 2e و برای کنکور میخونم جدیدا استرس گرفتم به نظرتون اینا کافین؟

سلام
به تصمیمتون احترام میذارم
اما توصیه میکنم اگه هنوز زیاد نخوندید کتاب 2e رو حذف و بجای اون ضروریات رضا محمدی رو اضافه کنید. در این صورت با خوندن این دو تا کتاب کاملا استرس ازتون دور میشه.
تفات چندانی هم از نظر حجم ندارند. چون ضروریات مقداریش سوال هست. حتی یکسری فصل ها در آخر کتاب هم نیاز نیست برای آزمون ارشد تغذیه خونده بشه

کتاب تست هایی که هم که معرفی شده رو حتما کار کنید
موفق باشید

shima69

New member
بچه ها من ۲ماهه ضروریات رو سفارش دادم' هنوز به دستم نرسیده! میگن زیر چاپه
دقیقا با لحجه ی خودشون گفتم :a2d3:
حالا کسی شنیده آیا واقعیته زیره چاپه?!! یا این کتابخونه هه گذاشتم سرکار :tsimuzpzwoap1t9y3o7

نوتر

New member
بچه ها من ۲ماهه ضروریات رو سفارش دادم' هنوز به دستم نرسیده! میگن زیر چاپه
دقیقا با لحجه ی خودشون گفتم :a2d3:
حالا کسی شنیده آیا واقعیته زیره چاپه?!! یا این کتابخونه هه گذاشتم سرکار :tsimuzpzwoap1t9y3o7

اصولا چنانچه این کتاب ضروریات زغال سنگ بود و از داخل معدن قرار بود استخراج بشه الان باید تو 2 ماه بیرون میومد.
چاپ معمولا دو ماه طول نمیکشه
بعضی از کتابهای ضروریات الان بیرون هم پیدا میشه

شاید الان دیگه چاپش شروع شده امیدارم زودتر به دستتون برسه.

shima69

New member
اصولا چنانچه این کتاب ضروریات زغال سنگ بود و از داخل معدن قرار بود استخراج بشه الان باید تو 2 ماه بیرون میومد.
چاپ معمولا دو ماه طول نمیکشه
بعضی از کتابهای ضروریات الان بیرون هم پیدا میشه

شاید الان دیگه چاپش شروع شده امیدارم زودتر به دستتون برسه.[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

خخخخخ' زغال سنگ رو خوب اومدید:25r30wi:
آره منم نظرم اینه که این کتابخونه داره که سفارش دادم بهش برام بیاره' یکم مشکوکه!
امیدوارم دیگه تا خرداد ماه طولش نده! مرسی از شما و همه ی دوستان گل فعال در انجمن
:thanks:

shima69

New member
من تهران نیستم عزیزم' ما باید سفارش بدیم به کتابخونه ها تا برامون از انقلاب تهیه کنن و بیارن ' تهران نبودن ایناش سخته دیگه' مصائب مسیح کتاب پیدا کردنه تو شهرستان
اونی ام که دیدی امکان داره چاپ قبلیش باشه' نه? که جدیدترش تو راهه

mahsaa

New member
من تهران نیستم عزیزم' ما باید سفارش بدیم به کتابخونه ها تا برامون از انقلاب تهیه کنن و بیارن ' تهران نبودن ایناش سخته دیگه' مصائب مسیح کتاب پیدا کردنه تو شهرستان
اونی ام که دیدی امکان داره چاپ قبلیش باشه' نه? که جدیدترش تو راهه

این شماره ی کتاب فروشیه که ارسال هم میکنه ..میخوای زنگ بزن ببین چند روز طول میکشه ارسالش !شاید زودتر برات فرستاد شیما جون!!
02166965060

حالا من نمیدونم شماره کتابفروشی رو گذاشتم اشکال داره یا نه !!نوتر اگ اشکال داره بگین حذفش کنم یا خودتون حذف کنین اکشال نداره!
:ad54ad:

آخرین ویرایش:

shima69

New member
من که شماره رو نوشتم اگر حذف شد اشکال نداره
مرسییییی شیلا جون' مهسا جون' فداتون بشم ایشالا که همیشه شاد و موفق و پیروز باشین ' لطف دارین
:28::riz304:
آره واقعا ' من واسه هرکتابی که تو لیست نوشتم از مهر تا حالا کلی منتظر نشستم' حتی آی'کیوو'بیی تغذیه رو ازم جلو جلو ۶۶ تومن گرفت که برام بیاره'هنوزم نیاورده!! میگه بارمون نرسیده !:25r30wi:
پیر شدم پاک در راهه کتاب و :sad:

n.nutritiin8787

New member
ممنون نوتر از راهنماییتون. آخه من فیزیولوژیرم از رو 2e میخونم اگه اونم خوب نیس بگو تا دیر نشده جایگزین کنم!!! ممنون از راهنماییت

بالا