مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

biotechnologist

New member
آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می توانند روز چهارشنبه مورخه 29 مهر ماه 94 از ساعت 9 الی 14 اقدام به ثبت نام نمایند. ( فقط ثبت نام جدید )

نمیدونم امسال کدوم عزیز دردونه ای از ثبت نام آزمون جامونده که دو هفته قبل از آزمون فقط برای ۵ساعت دوباره سیستم رو باز می کنن.اونم فقط واسه ثبت نام جدید!حالا اونیکه به هر دلیلی اون موقع نتونسته مدارکشو تکمیل کنه و حالا تکمیل شده چی؟!!الله اعلم
سهمیه آزاد هم که ظاهرا امسال ۱۰% کمتر شده.توکل به خدا.انشاا...هممون موفق باشیم.

ن. نازی

New member
سلام
دیروز 11 ساعت
نمیدونم تا روز کنکور میرسم یه دور این لودیش رو بخونم یا نه. بدبختی من مرورم هم لاک پشتیه.:smiliess (2):
موفق باشیم

phd-ohe

New member
سلام
روزی چند تا کتاب میخونید در این دو هفته باقی مونده؟

- - - Updated - - -

سلام
دیروز 11 ساعت
نمیدونم تا روز کنکور میرسم یه دور این لودیش رو بخونم یا نه. بدبختی من مرورم هم لاک پشتیه.:smiliess (2):
موفق باشیم

سلام

ن. نازی

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام
من یه کتاب رو تموم می کنم بعد میرم سراغ کتاب بعدی.میدونم این روش درست نیست، ولی تو روش چند کتاب باهم کمتر میخونم و بیشتر با کتابا بازی میکنم. بالاخره هر کسی یه ایرادی داره.

ن. نازی

New member
سلام
پریروز 6 س.
دیروز 7:30
این چند روز با مناسبت و بی مناسبت کم کاری کردم. ایشالا امروز بهتر میشه.
موفق باشیم.

The Guy

Well-known member
نمیدونم امسال کدوم عزیز دردونه ای از ثبت نام آزمون جامونده که دو هفته قبل از آزمون فقط برای ۵ساعت دوباره سیستم رو باز می کنن.اونم فقط واسه ثبت نام جدید!حالا اونیکه به هر دلیلی اون موقع نتونسته مدارکشو تکمیل کنه و حالا تکمیل شده چی؟!!الله اعلم
سهمیه آزاد هم که ظاهرا امسال ۱۰% کمتر شده.توکل به خدا.انشاا...هممون موفق باشیم.
چه اهمیتی داره. اونی که باید قبول بشه قبول میشه.
Concentrate on ur goals...
:rose:

biotechnologist

New member
سلاااام. کسی کلید 93-92 رو داره؟ هرچی گشتم پیدا نکردم. از بس اون سال سوالات رو قاطی طرح کرده بودن سنجش خجالت کشیده از رو سایتش برداشته:21: اگر کسی بذاردش ممنون میشم.پاینده باشید:smilies-azardl (181:a2d3:

Farzan

New member
سلام
سایت sanjeshp قسمت آرشیو که برید هست؛ از سال ۸۸ به بعد

biotechnologist

New member
سلام

سلام.بله اون رو ديدم ولی ظاهرا پاسخنامه اون سال ایرادات جدی داشته کلا از رو سایت برداشتنش.حتی کلید اولیه ش هم نیست.اگر کسی کلید اولیه رو گرفته باشه خیلی خوبه.:65d6a5d6s:

- - - Updated - - -

سلام

سلام.بله اون رو ديدم ولی ظاهرا پاسخنامه اون سال ایرادات جدی داشته کلا از رو سایت برداشتنش.حتی کلید اولیه ش هم نیست.اگر کسی کلید اولیه رو گرفته باشه خیلی خوبه.:65d6a5d6s:

ROJO

New member

- - - Updated - - -

Dorosto ghalatesh dg ba khodet, man ino dashtam

25.jpg

biotechnologist

New member
ناامید نباشید
منم لاک پشتی ام
گاهی لاک پشت توی مسابقه از خرگوش موفقتره

این حرفتون منو یاد یه کلیپ انداخت که برداشت جدیدی از این داستانه.خیلی جالبه!
من از لحاظ شخصیتی هر دوتارو باهم هستم.اصلا ذاتا برنده ام:25r30wi: و خوشحال البته:4d564ad6::a2d3:

بالا