مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

تداعی

New member
:25r30wi::25r30wi:البته من جایی خوندم قصد دارن مصاحبه رو به دانشگاه واگذار کنند که نمیدونم خوبه یا بد

تداعی

New member
برای من جای سواله چرا دانشگاه اصفهان رشته بیوتک پزشکی رو نمیاره، شماها در این مورد اطلاعاتی دارید؟

love virology

New member
بچه ها لطفا از سوالات بیوشمی و سلولی عکس بگیرید در تاپیک بزارید برای بچه های کنکوری خیلی مفیده // سپاس

biotechnologist

New member
بچه ها لطفا از سوالات بیوشمی و سلولی عکس بگیرید در تاپیک بزارید برای بچه های کنکوری خیلی مفیده // سپاس

منظورتون چیه؟خب دفترچه هست دیگه.

- - - Updated - - -

منظورتون چیه؟خب دفترچه هست دیگه.

biotechnologist

New member
ممنون از همه دوستان.انشاا...هممون نتیجه دلخواه رو بگیریم.به امید موفقیت:a2d3::smilies-azardl (113:thumbsupsmileyanim:

love virology

New member
دفترچه سوالات تا روی سایت ها قرار بگیره یکم طول میکشه // مثلا کنکور باکتری و ویروس قرار شده یکی از دوستان بعد ازمون 14 عکس بگیره بزاره/ سوالات بیوتک سلولی و بیوشمی خالی از لطف نیست بررسی کردنش / برای همین گفتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

pajoohan

New member
وااای چه شلوغ شده اینجا:smilies:
فکر کنم منظور دوستمون از گذاشتن سوالات روی سایت سوالات پنج شنبه است
آره کار خوبیه
حالا بعد کنکور ایشاله همه بچه های گروه لبخند به لب باشند

Chromosome

New member
برای همه ی شما دکترای آینده آرزوی موفقیت میکنم؛ امیدوارم سر جلسه هرچی خوندین و خدایی نکرده نخوندین به ذهنتون بیاد :a2d3::a2d3::a2d3:

pajoohan

New member
سلام همگی خسته نباشید
انگار از زندان آزاد شدم
ایشاله شنبه کلید بیاد همگی راضی باشید

love virology

New member
وقت بخیر دوستان/ خسته نباشید ازمون خان نخست تمام شد// کیفیت سوالات و سختی چطور بود / نسبت به پارسال بهتر بود یا سخت تر

biotechnologist

New member
به نظر من طراحی سوالات استاندارد نبود.سوالات یا انقدر ساده و تکراری بودند که بدون خوندن هم ميشد جواب داد یا انقدر سخت و تخصصی بودن که با کنکوری خوندن نمیشد جواب داد.جای سوالات با سطح سختی متوسط خالی بود که بتونه بین کسی که خونده و نخونده تفاوت ایجاد کنه.فکر می کنم الان بیشتر از ۵۰ درصد شرکت کنندگان در یک سطح قرار گرفته باشند.البته تا جایی که با دوستان صحبت کردم.:wacsmiley:

pajoohan

New member
به نظر من طراحی سوالات استاندارد نبود.سوالات یا انقدر ساده و تکراری بودند که بدون خوندن هم ميشد جواب داد یا انقدر سخت و تخصصی بودن که با کنکوری خوندن نمیشد جواب داد.جای سوالات با سطح سختی متوسط خالی بود که بتونه بین کسی که خونده و نخونده تفاوت ایجاد کنه.فکر می کنم الان بیشتر از ۵۰ درصد شرکت کنندگان در یک سطح قرار گرفته باشند.البته تا جایی که با دوستان صحبت کردم.:wacsmiley:

آفرین درسته
به نظر من عمدی این کار رو میکنند تا آنچنان تفاوتی بین افراد نباشه تا بتونند با نمره مصاحبه افراد رو انتخاب کنند

- - - Updated - - -

آفرین درسته
به نظر من عمدی این کار رو میکنند تا آنچنان تفاوتی بین افراد نباشه تا بتونند با نمره مصاحبه افراد رو انتخاب کنند

pajoohan

New member
طبق قولی که دادم امروز گروه تلگرام رو تشکیل دادم
دوستان عزیزی که امروز کنکور بیوتکنولوژی شرکت کردند و تمایل دارند توی گروه اضافه بشن شمارشون رو توی خصوصی بدن

love virology

New member

پس دوباره بهداشت از سییطره خودش جدا نشد / باید سوالاتو دید ولی میشه حدس زد چطوریه/ خوب بهداشت طراح سلولی حداقل درست نداره از کیفیت سوالات ارشد و دکترا میشه فهمید سطح سوالات چطوریه

- - - Updated - - -

پس دوباره بهداشت از سییطره خودش جدا نشد / باید سوالاتو دید ولی میشه حدس زد چطوریه/ خوب بهداشت طراح سلولی حداقل درست نداره از کیفیت سوالات ارشد و دکترا میشه فهمید سطح سوالات چطوریه

بالا