مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

mpourfath

New member
سلام، ببخشید من یه تازه واردم ... راستش حوصلم نشد تمام 68 صفحه رو بخونم... من ارشد سلولی-مولکولی هستم(غیر انتفاعی)، میخواستم بدونم کسی اینجا ک.ل.ا.س های د. خ.ل.ی.ل.ی میره؟ و اینکه برای سلولی مولکولی برام واقعا سخته لودیش بخونم... و برای سایر منابع یه کمکی بکنید ببینم چی بخونم... ضمنا کسی در رابطه با دکتری by research اطلاع داره؟ میارزه برم دنبالش؟ اصلا منکه غیر انتفاعی بودم میتونم برم دنبالش؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم...

ن. نازی

New member
ناامید نباشید
منم لاک پشتی ام
گاهی لاک پشت توی مسابقه از خرگوش موفقتره

میگن: رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود/ رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

اعتماد به نفس کاذب رو حال کردین بچه ها:25r30wi:
به امید خدا
موفق باشیم

pajoohan

New member
سلام بچه ها تا میتونید بخونید که هفته آخره
ایشاله بعد کنکور آخر هفته گروه بیوتکنولوژی رو تشکیل میدم و اونجا به بررسی سوالات میپردازیم
موووووفق باشیییدددد

biotec1390

New member
سلام به همگی.این آخرا چقدر زود میگذره.
خدایا به امید تو.همگی موفق باشید

pajoohan

New member
قسمت ثبت نام برای کنکور هنوز بازه:33: یعنی هنوز اگه شروع به خوندن نکردید وقت دارید شروع کنید و ناامید نباشید:smilies-azardl (113 پس پرانرژی بخونید:smilies-azardl (181
به امید قبولی تمامی بچه های گروه

biotechnologist

New member
قسمت ثبت نام برای کنکور هنوز بازه:33: یعنی هنوز اگه شروع به خوندن نکردید وقت دارید شروع کنید و ناامید نباشید:smilies-azardl (113 پس پرانرژی بخونیدes-aza
به امید قبولی تمامی بچه های گروه

سایت واسه دریافت کد رهگیری چاپ فرم ثبت نام بازه.یعنی دیگه وقتتون تموم شده.اگه هنوز نخوندید دیگه بیخیال:25r30wi::whistle:بد جنس هم نیستم اصلا

mpourfath

New member
سلام، ببخشید من یه تازه واردم ... راستش حوصلم نشد تمام 68 صفحه رو بخونم... من ارشد سلولی-مولکولی هستم(غیر انتفاعی)، میخواستم بدونم کسی اینجا ک.ل.ا.س های د. خ.ل.ی.ل.ی میره؟ و اینکه برای سلولی مولکولی برام واقعا سخته لودیش بخونم... و برای سایر منابع یه کمکی بکنید ببینم چی بخونم... ضمنا کسی در رابطه با دکتری by research اطلاع داره؟ میارزه برم دنبالش؟ اصلا منکه غیر انتفاعی بودم میتونم برم دنبالش؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم...

دوستان من اسپم دادم مگر؟ كسي نيست جوا منو بده ؟

biotechnologist

New member
دوستان من اسپم دادم مگر؟ كسي نيست جوا منو بده ؟

سلام.خوش آمديد.اسپم ندادید ولی کسی نیست همه سوالا رو بتونه جواب بده.واله من خودم هم سوالی داشته باشم از پست ۱ همین تاپیک شروع میکنم به خوندن تا نظرات همه دوستان رو یکجا بدونم.اگر شما هم کمی حوصله کنید بد نیست.لااقل اگر از همون روز که سوال پرسیدید روزی چند صفحه مطالعه میکردید احتمالا جواب نصف سوالاتتون ذو میگرفتید:28:
کلس تا جایی که میدونم کسی نمیره.منم نمیرم.
نگفتید چه رشته ای می خواید شرکت کنید.اگر بیوتک پزشکی،بالاخره باید یکبار لودیش رو خونده باشید.حتی اگر اولش با کتابها یا های دیگه شروع کرده باشید.چون رفرنس اصلی محسوب میشه.شما که رشتتون سلولی مولکولی بوده که دیگه بنظرم باید کتاب رو بخورید.حالا من پرستاری بودم کارشناسی، مسخره میکردن ناراحت نمیشدم ولی شما شرایطتون متفاوته.البته به نظر من.لودیش رو بخونید ثواب داره.تا آزمون بعدی هم کلی وقت هست.
بیوشیمی ضروریات رضا محمدی.ايمنی نمیدونم چی خوبه.بیوانفورماتیک هم ملبوبی و به زبان ساده
دکتری پژوهشی هم بستگی به هدفتون داره.اگر دنبال هيئت علمی شدن هستید بدردتون نمی خوره.ولی اگر به فیلد خاصی علاقه دارید و قصدتون پژوهشه میتونه خیلی خوب باشه.
از قوانینش اطلاعی ندارم.می تونید به ایین نامش تو سایت دانشگاهها مراجعه کنید.

mpourfath

New member
سلام.خوش آمديد.اسپم ندادید ولی کسی نیست همه سوالا رو بتونه جواب بده.واله من خودم هم سوالی داشته باشم از پست ۱ همین تاپیک شروع میکنم به خوندن تا نظرات همه دوستان رو یکجا بدونم.اگر شما هم کمی حوصله کنید بد نیست.لااقل اگر از همون روز که سوال پرسیدید روزی چند صفحه مطالعه میکردید احتمالا جواب نصف سوالاتتون ذو میگرفتید:28:
نگفتید چه رشته ای می خواید شرکت کنید.اگر بیوتک پزشکی،بالاخره باید یکبار لودیش رو خونده باشید.حتی اگر اولش با کتابها یا های دیگه شروع کرده باشید.چون رفرنس اصلی محسوب میشه.شما که رشتتون سلولی مولکولی بوده که دیگه بنظرم باید کتاب رو بخورید.حالا من پرستاری بودم کارشناسی، مسخره میکردن ناراحت نمیشدم ولی شما شرایطتون متفاوته.البته به نظر من.لودیش رو بخونید ثواب داره.تا آزمون بعدی هم کلی وقت هست.
بیوشیمی ضروریات رضا محمدی.ايمنی نمیدونم چی خوبه.بیوانفورماتیک هم ملبوبی و به زبان ساده
دکتری پژوهشی هم بستگی به هدفتون داره.اگر دنبال هيئت علمی شدن هستید بدردتون نمی خوره.ولی اگر به فیلد خاصی علاقه دارید و قصدتون پژوهشه میتونه خیلی خوب باشه.

ممنونم ازتون، متاسفانه همیشه درگیر کارهای تحقیقاتی بودم و هستم... بله میخام بیوتکنولوژی پزشکی بخونم در آینده. خیلی لطف کردید.

- - - Updated - - -

ممنونم ازتون، متاسفانه همیشه درگیر کارهای تحقیقاتی بودم و هستم... بله میخام بیوتکنولوژی پزشکی بخونم در آینده. خیلی لطف کردید.

ن. نازی

New member
سلام
بچه ها؛ احیاناً نمیخوان کارت ورود به جلسه بهمون بدن؟ چرا هیچی رو سایت نیست؟!!!
موفق باشیم

pajoohan

New member
سلام.اره منم از صبح هی صفحه رو رفرش میدم:25r30wi:

فکر کنم دفترچه زده بود روز سه شنبه و چهار شنبه کارت ورود به جلسه بدن

- - - Updated - - -

سلام.اره منم از صبح هی صفحه رو رفرش میدم:25r30wi:

- - - Updated - - -

امروز توی اخبار گفت کنکور سال بعد با تغییرات زیادی همراهه، به شروع از مهر هم اشاره کرد

- - - Updated - - -

امروز توی اخبار گفت کنکور سال بعد با تغییرات زیادی همراهه، به شروع از مهر هم اشاره کرد

biotechnologist

New member
من شهید بهشتی افتادم.دووووره! ایران نزدیک بود:j58r36j3gcr4suxymupامروز ولنجک برف میبارید:sarma:

سلام بر همه دوستان خوبم امیدوارم همگی دوستان عزیز موفق باشیم
من برای هممون از ته دل دعا میکنم!! مخصوصا برای بیوتکنولوژیست، پژهان، ن نازی وبیوتک 90 و...
همگی قبولید ان شالله

pajoohan

New member
سلام بر همه دوستان خوبم امیدوارم همگی دوستان عزیز موفق باشیم
من برای هممون از ته دل دعا میکنم!! مخصوصا برای بیوتکنولوژیست، پژهان، ن نازی وبیوتک 90 و...
همگی قبولید ان شالله

سپاااس من هم برای همتون آرزوی موفقیت و قبولی دارم

IL-2

Well-known member
سلام

دوستای خوبم واسه همه تون آرزو موفقیت دارم
انشاءالله با لبخنندون از سر جلسه بیاید بیرون و نتیجه ی مورد نظرتون رو کسب کنید:rose:

تداعی

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

یعنی کنکور تابستان برگزار میشه تا ورودی مهر دانشجو بگیرن؟ اوففف تغییرات زیاد ان وقت یعنی چی؟اینها هم از بی دردی و بی کاری هی انگشت به این کنکور می زنن

دوستان ارزوی موفقیت برای همگی میکنم، انشالله بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید به لطف خدا و همت خودتون

بالا