مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

ن. نازی

New member
سلام
1 شنبه 6 ساعت
2شنبه 3 ساعت( صبح و بعدازظهر به اجبار بیرون بودم.)
3 شنبه 7:30
به امید خدا.موفق باشیم

تداعی

New member
بچه ها این جا رو خالی نزارید ها

من خوندم ولی هنوز به ان حدی که دلم میخواد نرسیدم متاسفانه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

biotechnologist

New member
دیروز ۱۰ ساعت.:a2d3::4d564ad6:دارم دوباره به دوران اوج خودم برمی گردم انشاا...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

biotechnologist

New member
دیروز ۵ساعت بیوشیمی، ۴ساعت ایمنی، ۲ساعت بیوانفورماتیک.خدا رو شکر!:smilies-azardl (181:a2d3:

Dexter2009

New member
سلام دوستان...درصد های رتبه های برتر امسال رو بهم می گید.
می بخشید اگه بد جایی دارم می پرسم

تداعی

New member
منم خیلی دوست دارم بدونم میانگین درصدها چه طوره؟
.
.
.
خوب، من امروز خداروشکر برنامه رو بستم، امروز تمام سعی ام این بود که اصلا به فردا و روزهای باقی مانده و حجم باقی مونده فکر نکنم،به دیروز و روزهای از دست رفته هم همین طور، فکر کنم فقط امروز هست و تعداد صفحات مشخص شده و من وظیفه ام اینه فقط امروز رو خوب تموم کنم، سخت بود ولی نتیجه اش خوب بود،اما چیزی که برای من معجزه کرد ذکر ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم،امتحانش کنید، هر وقت مضطرب شدید 7 بار این ذکرو بخونید و تاثیرشو ببینید، برای هم دعا کنیم، اینکه این روزها به بهترین شکل بگذره

ن. نازی

New member
سلام
شنبه 5 ساعت بیوشیمی
1 شنبه 5:30 بیوشیمی
اصلاً خوب پیش نمیره:65d6a5d6s:.هر چی من زور میزنم که پیش برم، بدتر پس میرم.

biotechnologist

New member
سلام
شنبه 5 ساعت بیوشیمی
1 شنبه 5:30 بیوشیمی
اصلاً خوب پیش نمیره:65d6a5d6s:.هر چی من زور میزنم که پیش برم، بدتر پس میرم.

دیگه اخرشه.هرکاری تا الان نکردید الان وقتشه.یک ماه بیشتر نیست.اگه همه تلاشمونو بکنیم انشاا...نتیجه میگیریم.
دیروز ۹ساعت.کمی کسالت داشتم.توکل به خدا.خودش کمکمون کنه.:28:

تداعی

New member
نازی من تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که بشین حساب کتاب کن ببین از حجم باقی مونده چیا رو میخوای بزاری کنار و چی رو میخوای بخونی، انی که میخوای بخونی رو برای خودت حساب کن در روز چند صفحه باید بخونی یعنی ملاکت تموم کردن تعداد صفحه مشخص در روز باشه و با خودت شرط کن که برای تمام کردن ان تعداد صفحه تا شروع برنامه فردا وقت داری، مثلا اگه شما شروع برنامه هر روزت مثلا 9 صبحه، تا 9 صبح وقت داری برنامه روز قبلو ببندی،حالا با زودتر بلند شدن یا دیرتر خوابیدن،من یک دوستی دوران لیسانس داشتم که همیشه حسرت یک اخلاقشو میخوردم این دختر در قید زمان نبود برای کنکور ارشد میدیدی براش کاری پیش می اومد مثلا تا 6 عصر حتی یک خط نخونده بود بعد زنگ میزد می گفت من تازه میخوام بشینم سر درس الان 6 عصر تا 6 صبح 12 ساعت وقت دارم که 8 ساعتشو میخونم و برنامه رو میبندم!!من خودم اگه یک روز ساعت بشه 1 ظهر بر فرض نخونده باشم ده نفر باید بیان منو جمع کنن.
این یک ماهو فقط خودتو هر طور شده بکشون که در عرض 24 ساعت هر طور شده ان تعداد صفحات لازم رو بخونی، به تعداد ساعت کار نداشته باش که باعث استرست بشه باور کن اگه حساب نکنی حس بهتری داری، فقط بخون و خوابتو حتما 6 ساعت داشته باش، البته من اینها رو در اصل دارم به خودم میگم دو روزه سفیده چشمم خون می افته کلا من جز شب امتحان عادت به درس خوندن ندارم

pajoohan

New member
بچه ها کجایید؟ ظاهرا همه شدیدا سرگرم خوندن هستند
خوبه بخونید
ایشالله روز مصاحبه همدیگه رو ببینیم

تداعی

New member
انشالله همگی این شکلی باشید:4d564ad6:

بیوتکنولوژیست بار اخر گفتید کسالت دارید انشالله که رفع شده یک خبر از خودتون بدید

biotechnologist

New member
انشالله همگی این شکلی باشید:4d564ad6:

بیوتکنولوژیست بار اخر گفتید کسالت دارید انشالله که رفع شده یک خبر از خودتون بدید
سلام عزیزم. مشکل جدی نیست.یک هفته ایه افت فشار وضعيتی دارم.فکر میکنم به خاطر یک جا نشستن باشه.همش پفک و اجیل و شکلات میخورم بلکه درست شه.خدا کنه تا آزمون نترکم:rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
من دیگه ساعت گزارش نمیدم. گفتم شاید باعث استرس برخی دوستان بشه. انشاا... همگی موفق باشیم.:smilies-azardl (181:smiliess (10):

تداعی

New member
فکر نکنم استرس ایجاد کنه، اگر هم استرسی باشه از نوع محرک و مثبته، شما گزارشتون رو بدید

ن. نازی

New member
سلام.
روزای گذشته 8، 6، 4:30 و 5:30 خوندم.فعلاً ایمونولوژی میخونم.
منم موافق گزارشم. ایشالا که خیر پیش بیاد.
موفق باشیم

بالا