مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sam mama

New member
سلام در پاسخ ب maryam1368
مایلزو بخون حتما
نواک کافیه:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

sam mama

New member
دوستان سلام
لطفا هرکسی ک قبلا کنکور داده و در صد بالایی از ی درس داشته لطفا بیاد به ما هم بگه که چطور خوندتش؟

سلیله

New member
سلام دوستان عزیز خوبید؟به نظرتون از این آزمون های جامع که یه سری موسسات بعدازعید برگزار میکنه شرکت کنم؟؟؟؟من مایلز رو ندارم به نظرتون خیلی سوال ازش میاد؟برای زنان فصلهای بیماریهای خوش خیم دستگاه تناسلی دردلگن ودیسمنوره عفونتها بیماریهای داخل اپی تلیومی سرویکس بیماری های خوش خیم پستان بلوغ آمنوره بیماری های آندوکرین آندومتریوز ناباروری یایسگی سرطان آندومتر سرویکس واژن تخمدان لوله فالوپ ولو پستان تمایلات جنسی مشکلات روانی طب مکمل خونده بشه کافیه ؟؟؟؟؟چون نواک خیلی سنگینه اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

مریم عزیز سلام
به نظر من ازمونهای سالهای قبل بهترین امتحانات هستن.مایلز کتاب خوبیه حتما بخونش چند فصل بیشتر نیست و خیلی هم آسونه. نواک هم فصولی که برای مشاوره هستش خیلی مهمن و فصول زنان مث سرطان سرویکس و مخصوصا پستان رو حتما بخون

بچه ها من واقعا استرس دارم از موقعی که ثبت نام کردم بیشتر....

آخرین ویرایش:

maryam1368

New member
سلام سلیله عزیز من کتابشو ندارم جایی نمیشه اون چند فصلو دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟منم خیلی استرس دارم.

obstetrician88

New member
سلام دوستان عزیز خوبید؟به نظرتون از این آزمون های جامع که یه سری موسسات بعدازعید برگزار میکنه شرکت کنم؟؟؟؟من مایلز رو ندارم به نظرتون خیلی سوال ازش میاد؟برای زنان فصلهای بیماریهای خوش خیم دستگاه تناسلی دردلگن ودیسمنوره عفونتها بیماریهای داخل اپی تلیومی سرویکس بیماری های خوش خیم پستان بلوغ آمنوره بیماری های آندوکرین آندومتریوز ناباروری یایسگی سرطان آندومتر سرویکس واژن تخمدان لوله فالوپ ولو پستان تمایلات جنسی مشکلات روانی طب مکمل خونده بشه کافیه ؟؟؟؟؟چون نواک خیلی سنگینه اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.
سلام
انشاا...موفق باشی
لینکای زیر بهتون کمک میکنه
نکات برتر و کلیدی بارداری زایمان و بیماری های زنان رو فصل به فصل بنویسیم.
قسمت های تغییر یافته جنین شناسی پزشکی لانگمن 2012
نکات مهم نوزادان
نکات مهم از بخش رشد و نمو کودک نلسون
کلمات مهارت های لزگی برای مامایی ها و استفاده عموم

سلیله

New member
سلام سلیله عزیز من کتابشو ندارم جایی نمیشه اون چند فصلو دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟منم خیلی استرس دارم.

عزیزم کتابشو باید از کتابخونه برای کپی بگیری .یا بخری که البته چند فصل بیشتر نیست.
با توکل به خدا امیدوارم همگی موفق باشید

mw.ashel

New member
موفقیت تنها نصیب معدودی می شود و این درحالی است که کثیری از مردم در رویای موفقیت به سر می برند.

جان جانسون

sam mama

New member
یکی با نوزاد 70% گفت ک روز قبل تند تند مرورش کردم ک همین باعث بود

mamaie

New member
سلام ... بچه ها شما واسه دوره کردن و مرور در کمترین فرصت با بیشترین کیفیت چه راهکاری پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mw.ashel

New member
سلام ... بچه ها شما واسه دوره کردن و مرور در کمترین فرصت با بیشترین کیفیت چه راهکاری پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستای خوبم. خودتون رو از هر گونه مشغله ذهنی دور نگه دارید و برای اینکه خسته نشید و از درس دل زده نشید از درس خوندنتون لذت ببرید و دروسی که ضریب بالاتری رو دارند بیشتر بخونید.

mid.rm

New member
سلام به همگی امیدوارم همه چیز مرتب باشه واسه من که اصلا مرتب نیست اعصابم خورده چون نتونستم ثبتنام کنم.تو زمان ثبتنام نشد ثبتنام کنم موندم واسه تمدید اما از دیروز سایت مشکل داره ثبت نهایی رو که میزنم کد رهگیری نمیاره و یکساعت دیگه مهلت ثبتنام تموم میشه و من جا مونده:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

mid.rm

New member
نمی دونم اسمشو بذارم قسمت یا بد شانسی

- - - Updated - - -

البته شاید هم هیچ کدوم.

- - - Updated - - -

یا شاید هردو

liona

New member
سلام به همگی امیدوارم همه چیز مرتب باشه واسه من که اصلا مرتب نیست اعصابم خورده چون نتونستم ثبتنام کنم.تو زمان ثبتنام نشد ثبتنام کنم موندم واسه تمدید اما از دیروز سایت مشکل داره ثبت نهایی رو که میزنم کد رهگیری نمیاره و یکساعت دیگه مهلت ثبتنام تموم میشه و من جا مونده:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

واي عزيزم اين كه خيلي بده...خدا كنه تا الان كه من متنتو خوندم مشكل حل شده باشه...:sadsmiley:حتما خبرشو بده گلم ببينم مشكلت حل شده

liona

New member
دوستاي گلم حتما مايلز رو بخونين چون پارسال ازش سوال اومد چندتا هم اومد...در مورد درسا پيشنهاد من اين كه يه هفته يا ده روز اخرو بزارين واسه اخرين دورتون طوري كه توي يكي يا نهايتا دو روز يه درسو دوره كرده باشيد...خيلي خوب جواب ميده...يه مرور سريع :heart:
موفق باشيد دختراااااااا:thumbsupsmileyanim:

mamaie

New member
دوستاي گلم حتما مايلز رو بخونين چون پارسال ازش سوال اومد چندتا هم اومد...در مورد درسا پيشنهاد من اين كه يه هفته يا ده روز اخرو بزارين واسه اخرين دورتون طوري كه توي يكي يا نهايتا دو روز يه درسو دوره كرده باشيد...خيلي خوب جواب ميده...يه مرور سريع :heart:

سلام دوست عزیز من نمیتونم تو عرض 2 روز دوره کنم خیلی وسواس دارم واسه همین هم همیشه عقبم...

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز من نمیتونم تو عرض 2 روز دوره کنم خیلی وسواس دارم واسه همین هم همیشه عقبم...

mamaie

New member
نمی دونم اسمشو بذارم قسمت یا بد شانسی

- - - Updated - - -

البته شاید هم هیچ کدوم.

- - - Updated - - -

یا شاید هردو

سلام خیلی ناراحت شدم امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد واسه ی هممون و همین طور شما

midwifery87

New member
عزیزم خودتو ناراحت نکن به قول خودت حتما حکمتی توش بوده:sadsmiley:
دوستم هم مثل شما نتونست ثبت نام کنه
ولی با این حال پیگیر باش شاید یه فرصت دوباره ای گذاشتن

midwifery87

New member
بچه ها یه سوال
اگه به خاطر کمبود وقت نتونم مهارت های لزگی رو بخونم ولی به جاش 504 و سوالات کنکورهای گذشته لزگی رو بخونم نتیجه می گیرم؟؟؟
اینم بگم که زبانم خیلی هم خوب نیست

sam mama

New member
منم بلد نیستم تند خوانی کنم...
ب امید موفقیت همه

آخرین ویرایش:

royaaaaa

New member
بچه ها یه سوال
اگه به خاطر کمبود وقت نتونم مهارت های لزگی رو بخونم ولی به جاش 504 و سوالات کنکورهای گذشته لزگی رو بخونم نتیجه می گیرم؟؟؟
اینم بگم که زبانم خیلی هم خوب نیست

سلامممممممم به همکاران خوب خودممممم
نمیپرسین کجام؟
واسه زبان یه راه حل بگم شاید به درد بخوره
1_یه کاغذ رو عمودی ببرین ستونایی نازک دران کلمه رو بنویس زیرش بافاصله معنیشو بزن درودیوار که رد شی چشمت بخوره بخونی
لزگی میگن خیلی مهمه،ولی مسلط باشی به504وتافل خیلی خوبه...درضمن تکنیکهایی که اول لزگی رو بدونی واقعا به دردت میخورن...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا