مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

liona

New member
مشاهده فایل‌پیوست 4506
دوستان سلام.چند روزه که تقریبا هیچی نخوندم فقط گذرا یه نگاه کلی به مباحث بارداری انداختم آخه 3شنبه فینال زایمان ودرمانگاه مامایی دارم.امیدوارم شما وضعتون بهتر از من باشه.فقط اومدم که بگم خسته نباشید.

عزيز دلم هيچ نگران نباش ديگه چيزي نمونده به فارغ التحصيل شدنت كم كم بايد تو فكر تدارك جشن واست باشيم....
ايشالا از اون مرحله كه در اومدي وقتت ازادتر ميشه مي توني بيشتر واسه ارشد بخوني.تازشم امتحاني كه مي خواي بدي همچين بي ربطم با كنكورت نيستااااااا.بعد امتحان فاينال خبرمون كن ببينيم چي كار كردي.مطمئنم كه از پسش عالي بر مياي...:heart::a2d3:

liona

New member
liona عزیز ممنون از راهنماییت
به نظرم حرفات منطقی اومد مخصوصا من که یه سری از مباحث رو حتی دوران دانشجویی یه نگاه هم بهش ننداختم:dadad4:
بازم مرسی جیگر:heart::rose:

خواهش مي كنم عزيزم قابل شما رو نداشت ايشالا بهترين تصميمو مي گيري و به اميد خدا پيروز ميشي:rose:

liona

New member
یه سوال دیگه دوستان :(50):
شما همزمان تست هم می زنین؟؟

بعععععععععععععله حتما اين كارو بكن عزيزم. ولي پيشنهاد مي كنم با يه فاصله زماني بعد خوندن مطلب اين كارو بكني يعني بلافاصله تست نزن بزار مطالب يكم تو ذهنت ثبت بشن بعد شروع به تست زدن بكن مثلا فرداي اون روز كه درسو خوندي تستشو بزن.البته اين نظر شخصي منه
موفق باشي گلم:heart:

- - - Updated - - -

سه ساعت نوزادان+ زبان خوندم

اييييييييييييييييييييييييييول:thumbsupsmileyanim:

mid.rm

New member
امروز رفتم کتاب مایلزو از کتابخونه گرفتمو کپی کردم حجمش خیلی کمه ترسم ریخت :thumbsupsmileyanim:ولی تنظیم خانواده اسپیروف زیاده .
دلتون گرم باشه تو این روزای برفی :sarma:

*somaye*

New member
:sarma:سلام به دوستای خوبم...........کسی در مورد کتاب درسنامه زنان مریم شیر محمدی اطلاعاتی نداره؟.....چاپ جدید مربوط به چه سالیه؟ .....من میخواستم اینترنتی تهیه کنم ولی میترسم قدیمی باشه .....چون شهرستان هستم دسترسی به کتابفروشی علوم پزشکی ندارم ....لطفاً منو راهنمایی کنید ؟ اگه سایت معتبری میشناسید به من اطلاع بدید.........قرررررررررررررربون همتون

sam mama

New member
وای بچه ها پیشنهاد میکنم مواظب خودتون باشید ی هفتس مریضم فول تایم استرنحت کردم خوب نشدم اما دوباره استارت زدم ک خیلی واسم سخت بود بشینم پا درس ....دلم میخاس پیش بقیه باشم:riz513:
امروز 8 ساعت خوندم :بارداری جنین زنان زبان

liona

New member
وای بچه ها پیشنهاد میکنم مواظب خودتون باشید ی هفتس مریضم فول تایم استرنحت کردم خوب نشدم اما دوباره استارت زدم ک خیلی واسم سخت بود بشینم پا درس ....دلم میخاس پیش بقیه باشم:riz513:
امروز 8 ساعت خوندم :بارداری جنین زنان زبان

ايشالا زود زود خوب خوب شييييييييييييييييييييييييي.بعد يه هفته بزنيم به تخته عالي خوندي عزيزم:applause:

liona

New member
منم امروز روان +نوزادان+زبان خوندم ....يكم تنبلي كردم ساعت مطالعه م كم بود:smiliess (9):

mw.ashel

New member
زنگ تفریح

خدا را با عظمت خودش صدا بزن و چشماتو ببند دستتو بذار روي قلبت
اونوقت خدا رو حس مي كني كه داره صدات ميزنه
حالا دلت لرزيد ؟
حالا باور كردي خدا توي دل خودته؟
حالا فقط كافيه با خودت يه سبد تمنا ببري…
تا با يك سبد پر از رحمت بر گردي …
پس پنجره را باز كن تا خدا را صدا بزني تا بگوئي چقدر دوستش داري
اگر آن قدر كوچكي يا خسته كه دستت به دستگيره پنجره نمي رسد تا بازش كني
آهسته خدا را صدا بزن تا پنجره را باز كند تا بگويد چقدر دوستت دارد…

3312868857.jpg

sam mama

New member
ب امید خدا ک حل میشه گللللل بههههههههار

آخرین ویرایش:

mamaie

New member
با سلام خدمت دوستان خوبم... بچه ها من نمیدونم فصل رشد و نمو کودک نلسون رو از کجا تهیه کنم لطفا راهنماییم کنین... ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا