مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

گل بهار

New member
سلام بچه ها همگی خدا قوت
مواظب خودتون باشید:sarma:
من قراره یه دوره تست کنکور ارشد مامایی بزنم مایلز روانپزشکی و نوزادانم تو برنامه هست
موفق باشید

[SIZE=3[COLOR=#FF0000]]یه سوال مهم[/COLOR][/SIZE]
شنیدم که جلد اخر ویلیامز برای مشاوره مامایی حذفه؟درسته؟چون فصولل داخلی جراحیش هست و مشاوره اینو نداره البته تو دفترچه که چیزی در مرود حذفیات ننوشتن؟
خبر موثقشو باید از کی بگیریم؟

اول جلد 3 ویلیامز چنذتا فصل هست مثل پره ترم و پست ترمو چندقلویی.فقط بخش داخلیشو نباید بخونی برای مشاوره مامایی

royaaaaa

New member
رویا جون خیلی خیلی بهت تبریک میگم کاش منم به آرزوم برسم و برم سر کار:sad:
1سال گذشت
و از این می ترسم که همه چی داره از یادم میره
سلام ممنونم عزیزم...من واقعااز دلیل اصلی درس نشدن کارت سردر نیاوردم....ولی ان شالله درس میشه...

sam mama

New member
سلام بچه ها همگی خدا قوت
مواظب خودتون باشید:sarma:
من قراره یه دوره تست کنکور ارشد مامایی بزنم مایلز روانپزشکی و نوزادانم تو برنامه هست
موفق باشید

[SIZE=3[COLOR="#FF0000"]]یه سوال مهم[/COLOR][/SIZE]
شنیدم که جلد اخر ویلیامز برای مشاوره مامایی حذفه؟درسته؟چون فصولل داخلی جراحیش هست و مشاوره اینو نداره البته تو دفترچه که چیزی در مرود حذفیات ننوشتن؟
خبر موثقشو باید از کی بگیریم؟

من منبع:ad54ad:
پارسال ک چیزی نومد منم نخوندم

البته فقط بخش داخلیش

آخرین ویرایش:

midwifery87

New member
من منتظرم مدرک موقتم بیاد برم برای طرح اقدام کنم. چه راهنمایی میخوای گلم ؟
عزیزم من 9ماه منتظرم تا بتونم طرحمو برم بیمارستان ولی هرجا میرم میگن جا نداریم و باید منتظر باشم
حتی حاضر شدم حومه تهران هم برم ولی باز هم خبری نشد
پیش هر کی رفتم میگن کاش پرستار بودی و همین الان استخدامت میکردیم:smiliess (12):
خوب می خواستم بدونم چی کار کنم که زودتر کارم درست شه؟؟؟
آخه دانشگاه من تهران نبوده و دوست و آشنای ماما توی تهران ندارم

midwifery87

New member
سلام ممنونم عزیزم...من واقعااز دلیل اصلی درس نشدن کارت سردر نیاوردم....ولی ان شالله درس میشه...
گلم من تهرانم و هرجا رفتم میگن جا ندارییییییییم
بیچاره من
همه دوستام الان 7-8 ماهه که سرکارن:smiliess (2):

گل بهار

New member
عزیزم من 9ماه منتظرم تا بتونم طرحمو برم بیمارستان ولی هرجا میرم میگن جا نداریم و باید منتظر باشم
حتی حاضر شدم حومه تهران هم برم ولی باز هم خبری نشد
پیش هر کی رفتم میگن کاش پرستار بودی و همین الان استخدامت میکردیم:smiliess (12):
خوب می خواستم بدونم چی کار کنم که زودتر کارم درست شه؟؟؟
آخه دانشگاه من تهران نبوده و دوست و آشنای ماما توی تهران ندارم

منم دوست واشنا ندارم. مامایی متاسفانه اشباع شده. به من گفتن ما فصلی نیرو میگیریم. یعنی باید صبر کنیم برای بهار!!
گر صبرکنی ز غوره حلوا سازی . کار ماهم همین شده فعلا.
توکلت ب خدا باشه گلم:riz304:

گل بهار

New member
سلام گل بهار جان خوبی؟ خسته نباشید من دارم درسنامه مهرداد صلاحی رو میخونم به نظر شما خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

سلام گلم. من درسنامه ایشونو ندیدم. ولی من تست دکتر مهرداد صلاحی رو دارم. اصلا اصلا خوشم نیومد. معلوم نیست از کجا درآورده سوالاشو! خیلی سخته.انگار میخوای المپیاد شرکت کنی!!
بقیه اگه درسنامشو دارن پاسخگو باشن.

mamaie

New member
سلام دوستانی که میخواین برید طرح ... عزیزان نگران نباشین طرحتون رو هم تموم میکنین ولی خدا به داد روزبعد طرح برسه که دیگه کار گیر نمیاد... من الان 3 ساله طرحمو تموم کردم اون چند تا آزمون استخدامی پارسال رو شرکت کردم جالب اینه که آزمون تامین اجتماعی قبول شدم و حتی مصاحبه و گزینش و تحقیقات و ... رفتم ولی فکر میکنین بعد از گذشت بیشتر از 1 سال چی بهم گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! هیچی حتی زنگ هم نزدن و وقتی خودم مراجعه کردم گفتن ردیف نداریم یعنی حتی از بین ما 7 نفر قبول شده واسه 5 نفر پارتی دارای خودشون جا گذاشته بودن کسایی که من به جرات میتونم بگم هیچی بلد نبودن... اینست سرنوشت ما ماماها

midwifery87

New member
منم دوست واشنا ندارم. مامایی متاسفانه اشباع شده. به من گفتن ما فصلی نیرو میگیریم. یعنی باید صبر کنیم برای بهار!!
گر صبرکنی ز غوره حلوا سازی . کار ماهم همین شده فعلا.
توکلت ب خدا باشه گلم:riz304:
عزیزم یعنی چی که فقط فصل بهار میگیرن؟؟؟
این همه مامای منتظر چه جوری می تونن تو این فصل جوابگوشون باشن؟؟؟
گل بهار جون حالا تا اون موقع باید چه کرد؟؟؟
میشه رفت بیمارستان ها فرم پر کرد تا زودتر به نتیجه برسیم؟؟؟

midwifery87

New member
سلام دوستانی که میخواین برید طرح ... عزیزان نگران نباشین طرحتون رو هم تموم میکنین ولی خدا به داد روزبعد طرح برسه که دیگه کار گیر نمیاد... من الان 3 ساله طرحمو تموم کردم اون چند تا آزمون استخدامی پارسال رو شرکت کردم جالب اینه که آزمون تامین اجتماعی قبول شدم و حتی مصاحبه و گزینش و تحقیقات و ... رفتم ولی فکر میکنین بعد از گذشت بیشتر از 1 سال چی بهم گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! هیچی حتی زنگ هم نزدن و وقتی خودم مراجعه کردم گفتن ردیف نداریم یعنی حتی از بین ما 7 نفر قبول شده واسه 5 نفر پارتی دارای خودشون جا گذاشته بودن کسایی که من به جرات میتونم بگم هیچی بلد نبودن... اینست سرنوشت ما ماماها
عزیزم ایناست که انگیزه درس خوندن رو ازم گرفته
به توصیه یکی از دوستان می گفت اول جاتو محکم کن بعد به فکر ادامه تحصیل باش
باور کنین راست میگه
ارشد و دانشگاه همیشه هست
ولی کارنه
اونم اگه ارشد بگیری شانس استخدامیت کمتر میشه
اینهمه زحمت بکش
درس بخون
آخرش یه رشته هایی سره کارن که...........

midwifery87

New member
بچه ها هرکی هر خبری از طرح داشت به منم بگه
من حتی حاضرم اطراف تهران هم برم
ممنون میشم :rose:

mamaie

New member
عزیزم ایناست که انگیزه درس خوندن رو ازم گرفته
به توصیه یکی از دوستان می گفت اول جاتو محکم کن بعد به فکر ادامه تحصیل باش
باور کنین راست میگه
ارشد و دانشگاه همیشه هست
ولی کارنه
اونم اگه ارشد بگیری شانس استخدامیت کمتر میشه
اینهمه زحمت بکش
درس بخون
آخرش یه رشته هایی سره کارن که...........

نمیدونم به هر حال هر کس خودش تصمیم میگیره ولی تا اونجا که من دستگیرم شده ماماها استخدام رسمی تو یه جای خاص مثل بهداشت یا درمان یا حتی اداره جات ندارن بقیشم که گفتم پولو پارتی.... ولی خب کارای دیگه مثل کلینیک و بیمارستان مخصوصا تو کار پرستاری هست که میشه تو هر زمانی به صورت قراردادی وارد بشی و کار کنی من خودم بعد از طرح کارای زیادیو امتحان کردم از مطب گرفته تا مراکز مشاوره وبیمارستان و... ولی هیچ کدوم اون حس امنیت رو از لحاظ ثبات کاری بهم نداد حالا هم یه فرصت دیگه به خودم واسه درس دادم اگه خدا خواست و قبول شدم هیچ و اگه قسمتم نشد میرم به جد دنبال کارو قید ارشدو واسه همیشه میزنم البته من شرایط خروج از کشور رو هم دارم خانوادم مدام اصرار دارن وقتمو و استعدادمو جایی که واسش ارزش قایلند صرف کنم ... شاید هم رفتم

midwifery87

New member

نمیدونم به هر حال هر کس خودش تصمیم میگیره ولی تا اونجا که من دستگیرم شده ماماها استخدام رسمی تو یه جای خاص مثل بهداشت یا درمان یا حتی اداره جات ندارن بقیشم که گفتم پولو پارتی.... ولی خب کارای دیگه مثل کلینیک و بیمارستان مخصوصا تو کار پرستاری هست که میشه تو هر زمانی به صورت قراردادی وارد بشی و کار کنی من خودم بعد از طرح کارای زیادیو امتحان کردم از مطب گرفته تا مراکز مشاوره وبیمارستان و... ولی هیچ کدوم اون حس امنیت رو از لحاظ ثبات کاری بهم نداد حالا هم یه فرصت دیگه به خودم واسه درس دادم اگه خدا خواست و قبول شدم هیچ و اگه قسمتم نشد میرم به جد دنبال کارو قید ارشدو واسه همیشه میزنم البته من شرایط خروج از کشور رو هم دارم خانوادم مدام اصرار دارن وقتمو و استعدادمو جایی که واسش ارزش قایلند صرف کنم ... شاید هم رفتم
عزیزم میشه راهنماییم کنی من چی کار کنم تا وقتی که بختم باز بشه برای طرح رفتن؟؟؟
واقعا به کار احتیاج دارم
تو تهران غریبم و اکثرا خونه تنهام دارم دیوونه میشم

midwifery87

New member
درس بخون بخون آخرش چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حق التدریس دانشگاه ها
چرا من علم و تحصیلات رو قبول دارم ولی وقتی که بتونی یه شغل خوبم داشته باشی

mamaie

New member
درس بخون بخون آخرش چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حق التدریس دانشگاه ها
چرا من علم و تحصیلات رو قبول دارم ولی وقتی که بتونی یه شغل خوبم داشته باشی

اون موقع که من رفتم طرح ثبت نام کردم مرکز غرب تهران البته رفتم تو سایت دانشگاه ایران و ثبت نام کردم اونوقت زمان آزمون رو واسمون مشخص کردن میرفتیم و آزمون میدادیم هر کس بر اساس رتبه ی آزمون تهران یا اطراف قبول میشد ولی من فکر میکنم تا زمانیکه بری طرح حداقل میتونی تو یه کلینیک ترک اعتیاد که الان هم خیلی زیاد شده مشغول بشی .... بقیه جاها متاسفانه تا اونجا که من میدونم سابقه کار میخواد یا پایان طرح تو روزنامه کلینیکارو که نیاز به ماما داره میزنه

سلام گل بهار جون پس من از چه درسنامه ای بخونم بهتره؟چه کتاب تستی خوبه؟

- - - Updated - - -

خودت از چه کتابی میخونی عزیزم؟

midwifery87

New member
تو کلینیک های ترک اعتیاد یه ماما چی کار می کنه؟؟؟
اصلا چیزی به اسم امنیت داره؟؟؟
به من خیلی پیشنهاد کاره پرستاری دادن ولی من از اینکه با بیمارهای مرد در تماس باشم یه جوری میشم..........

آخرین ویرایش:

پري

New member
salam haleton khobeeee? omidvaram betonin az khondaneton lezat bebarid o movafagh bashid ....man ke par sal 9 mah khondam o zahmat keshidam ...natije nagereftammm koli to zogham khord .... felan vase sale baaad shoro nakardam....bayad dobare talash konam shoro konam

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا