مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

Chromosome

New member
سلام دوستان
قابل توجه دوستانی که دنبال فلش کارتای دکتر جبار زاده هستن...
من امروز انقلاب بودم و کل کتاب فروشی های پزشکی رو زیر و رو کردم؛ متاسفانه فقط فلش کارت میکروب و ژنتیک موجود بود، اونم در حد یکی دو تا دونه!
یکی از فروشنده ها هم گفت فعلا چاپش تموم شده، چون خود دکترایران نیستن که تجدید چاپش کنن...

sepide.s

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ارشد خون هایه عزیز... ی سوال فنی داشتم ... الان با وضعیت گروه بندی هایه علوم آز 123 تو ارشد آزمون چجوری میشه؟ ینی میشه ی گروه از گروه هایه علوم آز رو همه رشته هاشو انتخاب کرد؟ مثلا من میخوام ژنتیک شرکت کنم باید بیوشیمیشو برا ضریب 1 بخونم یا 6؟ اگه بیوشیمی برا ژنتیک ضریب 1 داره و برا بیو بالینی ضریب 6 پس با این حساب هر زیر گروه که بخوایم شرکت کنیم فقط ی درسشو میتونیم برا ارشد ثبت نام کنیم؟ چون مثلا تو گروه علوم آز 1 بیوشیمی یا باید برا ضریب 6 خونده شه یا ضریب 1 ... لطفا دوستان مطلع جواب بدن با تشکر

سلام .شما تحت عنوان مجموعه علوم آزمایشگاهی یک ثبت نام میکنید.و هر سه تا رشته رو میتونید یکجا توی یه دفترچه جواب بدید.نخواستید هم میتونید فقط دروس مربوط به رشته ی خودتونو بزنید.درسته درس بیوشیمی واسه رشته ی ژنتیک ضریب 1 داره ولی اگه خوب بخونیدش میتونید تو بیوشیمی بالینی هم موفق باشین که ضریب 6 داره.دقیقا میشه مث مجموعه زیست شناسی علوم که رتبه تونو جداگونه تو هر زیرگروه میده.

sahar.z69

New member
سلام
گزارش من از شنبه تا پنج شنبه=
بیوشیمی =ساختمان اسید آمینه ها و پپتید و پروتئین
زبان=40تا لغت 504
40تا لغت esm
ده صفحه گرامر+دو داستان کوتاه انگلیسی
جمع کل ساعت=20 ساعت
"این هفته فرصت مطالعه نداشتم،امیدوارم بتونم هفته دیگه جبران کنم"
موفق باشید

domain

New member
سلام .شما تحت عنوان مجموعه علوم آزمایشگاهی یک ثبت نام میکنید.و هر سه تا رشته رو میتونید یکجا توی یه دفترچه جواب بدید.نخواستید هم میتونید فقط دروس مربوط به رشته ی خودتونو بزنید.درسته درس بیوشیمی واسه رشته ی ژنتیک ضریب 1 داره ولی اگه خوب بخونیدش میتونید تو بیوشیمی بالینی هم موفق باشین که ضریب 6 داره.دقیقا میشه مث مجموعه زیست شناسی علوم که رتبه تونو جداگونه تو هر زیرگروه میده.

آهان پس اینحوریاس :smiliess (11): ممنون از پاسخگویی:riz304:

امیر.k

New member
سلام
گزارش من از شنبه تا پنج شنبه=
بیوشیمی =ساختمان اسید آمینه ها و پپتید و پروتئین
زبان=40تا لغت 504
40تا لغت esm
ده صفحه گرامر+دو داستان کوتاه انگلیسی
جمع کل ساعت=20 ساعت
"این هفته فرصت مطالعه نداشتم،امیدوارم بتونم هفته دیگه جبران کنم"
موفق باشید
گرامر چی میخونی؟ چه کتابی؟ esm چیه؟

sahar.z69

New member
گرامر چی میخونی؟ چه کتابی؟ esm چیه؟
آموزش سریع گرامر تافل عبدالله قنبری انتشارات جنگل
لغات پزشکی که استخراج شده از کتاب esm، تو خود انجمن دوستان زحمت کشیدن ، گذاشتن لغاتو،تاپیکشو پیدا کنید میتونید دانلود کنید

TrueLove90

New member
سلام دوستان
قابل توجه دوستانی که دنبال فلش کارتای دکتر جبار زاده هستن...
من امروز انقلاب بودم و کل کتاب فروشی های پزشکی رو زیر و رو کردم؛ متاسفانه فقط فلش کارت میکروب و ژنتیک موجود بود، اونم در حد یکی دو تا دونه!
یکی از فروشنده ها هم گفت فعلا چاپش تموم شده، چون خود دکترایران نیستن که تجدید چاپش کنن...

...

سلام

به نظرم زیاد روی این فلش کارتا حساس نشین

مثلا واسه سلولی مولکولی ، فقط بخش سلولیش خوب گفته این فلش کارت ،
بجاش شما میتونین از کتاب برای کنکور نشر خسروی استفاده کنین ، که خیلی خوبه و یه جورایی خلاصه لودیش

واسه بیوشیمی هم کتاب برای کنکور بیوشیمی نشر خسروی عااااالیه ، جامع و کامل نکات رو طبقه بندی کرده

واسه میکروب ، فلش کارت خیلی خوب طبقه بندی کرده ولی اگه نبود ،
بازم کتاب تالیفی دکتر بهادر خوبه نشر کتابخانه فرهنگ یـا کتاب تالیفی دکتر آموزگار نشر پوران پژوهش فکر کنم

واسه ژنتیک پزشکی هم ، کتاب خلاصه سراغ ندارم ،
کتاب برای کنکور خسروی هست ولی فکرنکنم کافی باشه ! همون خود رفرنس Emery بهتره

...

دوستــــان از خوندن که غافل نیستین ؟؟؟؟
همگی موفق باشین :auizz3ffy9vla57584x

...

TrueLove90

New member
...
دخـتـر خـانـومـای گل تـــاپـیـکمـوووون ، روزمـوووووون یـه عـااااااالممممه مــبــــارک :4d564ad6::thanks:

nice_tiny_flower.jpg

...

Chromosome

New member
...

سلام

به نظرم زیاد روی این فلش کارتا حساس نشین

مثلا واسه سلولی مولکولی ، فقط بخش سلولیش خوب گفته این فلش کارت ،
بجاش شما میتونین از کتاب برای کنکور نشر خسروی استفاده کنین ، که خیلی خوبه و یه جورایی خلاصه لودیش

واسه بیوشیمی هم کتاب برای کنکور بیوشیمی نشر خسروی عااااالیه ، جامع و کامل نکات رو طبقه بندی کرده

واسه میکروب ، فلش کارت خیلی خوب طبقه بندی کرده ولی اگه نبود ،
بازم کتاب تالیفی دکتر بهادر خوبه نشر کتابخانه فرهنگ یـا کتاب تالیفی دکتر آموزگار نشر پوران پژوهش فکر کنم

واسه ژنتیک پزشکی هم ، کتاب خلاصه سراغ ندارم ،
کتاب برای کنکور خسروی هست ولی فکرنکنم کافی باشه ! همون خود رفرنس Emery بهتره

...

دوستــــان از خوندن که غافل نیستین ؟؟؟؟
همگی موفق باشین :auizz3ffy9vla57584x

...

یه دنیا ممنون از راهنماییت عزیزم

k.soheyli

New member
سلام
زیست سلولی ومولکولی برای رشته بیوشیمی که ضریب 2 داره به نظر شما باید خود لودیش بخونیم یا خلاصه لودیش باید بخونیم کدوم کتاب بگیریم بهتره

TrueLove90

New member
سلام
زیست سلولی ومولکولی برای رشته بیوشیمی که ضریب 2 داره به نظر شما باید خود لودیش بخونیم یا خلاصه لودیش باید بخونیم کدوم کتاب بگیریم بهتره

...

سلام

ببینین نظرم اینه که هر رشته ای با هر ضریبی حتما خود لودیش رو بخونین الان که خیلی وقت هست !

نکات مهمش هم حتما خلاصه برداری یا نکته نویسی کنین

در کنارش خلاصه لودیش یـا کتاب برای کنکور رو بخونین ؛ در ادامه اون مبحث که از لودیش میخونین

به علاوه اینکه آخر هر مبحث حتما تستهای سال گذشته اون مبحث رو بزنین که دستتون بیاد نکات مهمش چیـا مد نظر بوده
اولش سخته ، ولی ممکنه :a2d3::auizz3ffy9vla57584x

...

k.soheyli

New member
ممنون از راهنمایی شماTrueLove90
لطف کنید راهنمایی بفرمایید برای شیمی آلی و عمومی وزبان چه کتابهایی بگیرم بهتره کتاب بیوشیمی احسانی و ججززووهه مشایخی دیدم خوبه ولی مطالب طبقه بندی شده نیست فقط توضیح داده یه کتابی بیوشیمی که مطالب طبقه بندی کرده باشه چی خوبه بیوشیمی برای کنکور من کتابشو ندارم مطالبو طبقه بندی کرده کدوم چاپشو شما دارید

TrueLove90

New member
ممنون از راهنمایی شماTrueLove90
لطف کنید راهنمایی بفرمایید برای شیمی آلی و عمومی وزبان چه کتابهایی بگیرم بهتره کتاب بیوشیمی احسانی و ججززووهه مشایخی دیدم خوبه ولی مطالب طبقه بندی شده نیست فقط توضیح داده یه کتابی بیوشیمی که مطالب طبقه بندی کرده باشه چی خوبه بیوشیمی برای کنکور من کتابشو ندارم مطالبو طبقه بندی کرده کدوم چاپشو شما دارید

...

خواهش میکنم

والا شیمی آلی و عمومی ، من خودم اینارو پراکنده خوندم جــزوه های دبیرستان و دانشگاه خودم + کتاب مورتیمر + تست های سال اخیر از آیـکـیـوبـی

بنظرم تست و مورتیمر و کتابهای برای کنکور نشر خسروی واسه شیمی عمومی و آلی کافیه

بیوشیمی جــزوه نمیخواد کلی کتاب خوب هست ، کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی نشر آیـیـژ خیلی خوب و طبقه بندی

بیوشیمی برای کنکور نشر خسروی هم خوب و طبقه بندی هست ؛

شما که بیوبالینی میخواین بخونین ، بنظرم این دوتا کنار هم واستون خوب هست ، رفرنس های بیوشیمی رو اطلاعی ندارم

زبان هم من به همه توصیه میکنم لغات تافل و 504 و 1100 بخونین ،
واسه متن هم ESM و چهارجلد Active که خود وزارتخونه معرفی کرده + تستهای اخیر کنکور ؛ بـا مـــرووور زیـــاد هر روز

واسه منابع هم کلا به تاپیکهای مربوطش مراجعه کنین بهتره
تاپیک1 و تاپیک 2

بعدا هم این پستها احتمالا انتقال داده میشه اونور

موفق باشین :)

...

sepide.s

New member
من بیوشیمی احسانی انتشارات پوران پژوهش بعلاوه کتاب تست گنجینه دکترجعفرنژاد رو خوندم بالای 80 زدم بیو رو.

sepide.s

New member
سلولی مولکولی هم خلاصه لودیش اگه میخواین من خودم 2e داشتم.ولی شنیدم خلاصه لودیش دکترمحمدنژاد انتشارات یادعارف هم خیلی خوبه.

بالا