مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

alireza-ja

New member
سلام بچه ها؛ همگی خسته نباشین
میشه برای بقیه ی دروس یعنی سلولی مولکولی و بیوشیمی و ژنتیک و زیست عمومی و ... هم اگه فلش کارت خوبی تو بازار هست معرفی کنید. لطفا نویسنده و انتشاراتشونم بگید.
یه سوال هم دارم، اینکه میشه بجای خلاصه نویسی یا نکته برداری از کتابا، از همین فلش کارتا استفاده کرد؟ آخه نصف وقت من بابت خلاصه نویسی از دست میره؛ فکر کنم خیلی ها هم همین مشکل رو داشته باشن

سلام. من واسه فلش کارت فقط فلشکارتای جبارزاده رو میشناسم بیوشیمی و میکربشو دارم فوق العادس. با شناختی که از منابش دارم میدونم که فلش کارتای سلولی و ژنتیکش هم خوبه.

Chromosome

New member
ممنون از راهنماییتون
سلولی و ژنتیک هم برای همین دکتر جبار زاده ست؟
کسی فلش کارت برای زیست عمومی سراغ نداره؟

alireza-ja

New member
ممنون از راهنماییتون
سلولی و ژنتیک هم برای همین دکتر جبار زاده ست؟
کسی فلش کارت برای زیست عمومی سراغ نداره؟

بله سلولی و ژنتیکش هم مال دکتر جبازادس. البته امیدوارم پیداش کنید.

قبلا من توی پاساژ فروزنده روبروی دانشگاه تهران دیده بودمش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: melinaa

Chromosome

New member
امیدوارم پیداشون کنم
ببخشید که انقدر سوال میپرسم؛ این فلش کارتا واسه علوم و بهداشت خوبه یا فقط یکیشو جواب میده؟

numen

New member
کسی سوالامو جواب نمیده ؟
دوستان من به کمکتون نیاز دارم ! دفترچه ارشد پارسال هم که اصلا پیدا نمیشه انگار ...:13:

یه سوال دارم اینکه سلولی مولکولی بهداشت پارسال چندتا از سوالا مولکولی و چندتا سلولی بوده ؟

و اینکه کسی میدونه کتاب مهدوی برای سلولی مولکولی چند درصد سوالا رو پوشش میده یعنی میشه درصد خوبی باهاش آورد ؟

sepide.s

New member
یعنی الان من واسه میکروب بجای خوندن کتاب برای کنکور سبز رنگ فلش کارتشو بخونم عزیزم؟؟؟؟خب مگه فلش کارتش همون خود کتاب نیس؟؟؟فقط یکم بیشتره واون فصلا رو داره دیگه؟؟؟

سلام عزیزم.بله همون فلش کارت رو بخون.من شماره انتشاراتش رو پیدا میکنم فردا میفرستم تو همین تاپیک.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: melinaa

Fatimaaa

New member
کسی سوالامو جواب نمیده ؟
دوستان من به کمکتون نیاز دارم ! دفترچه ارشد پارسال هم که اصلا پیدا نمیشه انگار ...:13:

یه سوال دارم اینکه سلولی مولکولی بهداشت پارسال چندتا از سوالا مولکولی و چندتا سلولی بوده ؟

و اینکه کسی میدونه کتاب مهدوی برای سلولی مولکولی چند درصد سوالا رو پوشش میده یعنی میشه درصد خوبی باهاش آورد ؟
من نمیدونم. کسی میدونه ج بده به ایشون

alireza-ja

New member
کسی سوالامو جواب نمیده ؟

دفترچه پارسال رو نمیدونم.

چندتا سلولی چندتا مولکولی رو شما بگیر نصف نصف تقریبا میاد ولی پارسال سنت شکنی عجیب کردن کلی از جلد 3 لودیش دادن. ولی چند سالی هستش سلولی یه مقدار بیشتر میاد.

کتاب مهدوی هم نظری در موردش ندارم ولی واسه شروع بد نیست. سری قبلیش که میدونم دیگه جوابگو نیست سری جدیدش که اومده میگن آپدیت شده ولی من ندیدم ممکنه خوب شده باشه.

alireza-ja

New member
امیدوارم پیداشون کنم
ببخشید که انقدر سوال میپرسم؛ این فلش کارتا واسه علوم و بهداشت خوبه یا فقط یکیشو جواب میده؟

بیوشیمیش قطعا واسه هر دوتا خوبه.

میکروبش بیشتر واسه علوم خوبه ولی میشه باهاش بهداشت هم خوب زد.

Fatimaaa

New member
میگم یه تاپیک میگین! درست کنیم تنبیه!!! برا کسیایی که نمیدرسن:p7977cujr38iyymsu8:

love virology

New member
سوالات پارسال 60 درصد سلولی 40 درصد مولکولی

به این نتیجه رسیدم بهترین کتاب برای میکروب جاووتزه بعلاوه تست / سال 93 80 درصد سوالات از این کتاب / 94 حدود 70 درصد / جاووتز بعلاوه برای کنکور خونده بشه تا حدود 85 درصد جواب میده

biotec94

New member
جاوتز من مال 2008 ه .. فکر میکنم به درد نمیخوره نه؟
دوباره باید بخرم؟

love virology

New member
جاووتز 2013 در بخش انتی بیوتیک ها تغییر کرده / منبع به روز باشه بهتره / البته خاستید بخونید همه کتاب حتی جداولش خیلی مهمن

love virology

New member
سوالات سلولی و میکروب داره میره به بخش هایی که چند ساله ازشون کم سوال اومده / مثلا امسال از اپوپتوز و سیگنالینک و جهش و سلول بنیادی زیاد سوال اومد که چند ساله یک یا دوتا بیشتر نمیدومد

امسال به نظر من از چرخه سلولی و غشا و ماتریکس سلولی زیاد سوال بیاد

somi3

New member
من هم این فلش کارتا رو کاملا توصیه میکنم واقعا کامل و بدردبخور هستش . یعنی خود خود کنکوره. نمیشه از یه برگش هم بگذری.

بیوشیمیش هم عاااااالیه

قیمتش هم خیلیی عالیه.155 هزار تومااااااااااااااااااان.وووووووووووووویییییییییییییییییییییییییی:5::5::5:

بالا