مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

.Nazanin

New member
سلام دوستان از گزارشاتون خبری نيست چرا ؟!!!
من امروز 3ساعت بيوشيمی خوندم و 1ساعت زبان فعلا !

.Nazanin

New member
امروز 8 ساعت بيوشيمی :smiliess (12):نمی دونم چرا جديدا نمی تونم بی خيال بيوشيمی شم
و
1 ساعت زبان

marynas

New member
خیلی عالیه دوستان :a2d3:
من دیروز فقط تونستم اونایی ک پریروز خوندم رو مرور کنم بقیش مهمون داشتیم
امروزم داریم :dadad4:

.Nazanin

New member
امروز گزارش تنبلی .....
نمی شه هر روز درس خوند که :1dco2x0p1lilzhfpg1t امروز شديدا دلم استراحت و خواب می خواد درس تعطيله فعلا

سلام واقعا نمیدونم چکار کنم واسه زبان به نظر شما ایا لازمه تلفظ صحیح لغات یا فقط معنیش رو بدونی

.Nazanin

New member
سلام واقعا نمیدونم چکار کنم واسه زبان به نظر شما ایا لازمه تلفظ صحیح لغات یا فقط معنیش رو بدونی
دوست عزيز اگه تلفظ درست کلمه رو ندونی و املا شو بلد نباشی برفرض که معنی کلمه رو هم حفظ کنی بعد چطوری توی جمله که ديدی می فهمی همون کلمه ايی که معنيشو بلدی؟!!!همش با هم بايد خونده بشه

آخرین ویرایش:

PariSima

New member
سلام دوستان ، من حسابی سرگرم کار و درس شدم البته نه درس مرتبط با کنکور
برای همین همچنان شروع نکردم ، یه کمکی کنید هولم بدین تا راه بیفتم
نمیدونم وقت از کجا گیر بیارم

marynas

New member
سلام دوستان ، من حسابی سرگرم کار و درس شدم البته نه درس مرتبط با کنکور
برای همین همچنان شروع نکردم ، یه کمکی کنید هولم بدین تا راه بیفتم
نمیدونم وقت از کجا گیر بیارم

سلام عزیزم
برنامه روزانه تو بنویس و تایمای خالیتو مشخص کن بالاخره روزی چنساعت ک گیر میاد واسه خوندن!از همون وقتات استفاده کن تا ایشالا وقتت یکم خالی تر شه و بتونی بیشتر بخونی! حتی یساعتم ک بتونی بخونی خیلی خوبه ذره ذره بیشترش کن.
همینجام بیا گزارش بده!بخاطر بقیم ک شده ساعت مطالعتو میبری بالا :p منم همینجوریم
موفق باشی :)

PariSima

New member
سلام عزیزم
برنامه روزانه تو بنویس و تایمای خالیتو مشخص کن بالاخره روزی چنساعت ک گیر میاد واسه خوندن!از همون وقتات استفاده کن تا ایشالا وقتت یکم خالی تر شه و بتونی بیشتر بخونی! حتی یساعتم ک بتونی بخونی خیلی خوبه ذره ذره بیشترش کن.
همینجام بیا گزارش بده!بخاطر بقیم ک شده ساعت مطالعتو میبری بالا [emoji14] منم همینجوریم
موفق باشی :)
آره تو همین فکرم که یه جای خالی پیدا کنم ، گمونم باید یه ساعت از خوابم بزنم
ایشالا به زودی بهتون میپیوندم [emoji4]

marynas

New member
آره تو همین فکرم که یه جای خالی پیدا کنم ، گمونم باید یه ساعت از خوابم بزنم
ایشالا به زودی بهتون میپیوندم [emoji4]
کار، نشد نداره :) مطمئنا ب اندازه کافی انگیزه داری پ موفق میشی
ایشالا ب زودی دست پر میای :applause:

Hobbit

New member
سلام ب همگی..
دوستان منم میخام انشاله امسال بیوتک شرکت کنم...:thanks:فقط اینکه ی مشکلی هس ..اونم اینکه من هیچ پایه ای از دروس زیست و بیوشیمی ندارم.رشتم مهندسی بوده و حتی ی واحدم بجز ریاضی جات پاس نکردم:shocked:
میشه دوستان و بقیه ی عزیزان اهل فن نظرتونو بدین ک من از چ کتابها یا جزززوه هاییی استفاده کنم بهتره؟نمیدونم برای من رفرنس سنگین حساب میشه و نباید خوند یا اینکه برعکس، چون پایه ای از دروس ندارم حتما باید رفرنس بخونم!!!!ممنون میشم اگه اسم کتاباو انتشاراتشو بگین ک زودتر بخرمشون
آقای علیرضا و آقا محمد هم لطفا نظرتونو بگین.تچکر فراااااااااااوووووون :smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:
بالا