مطالعه گروهی ارشد 94 بهداشت و ایمنی مواد غذایی

am-ml

New member
سلام به همه.بچه ها کسی فایل ترجمه کتاب لزگی رو نداره.ترجمه این کتاب تو بازار هست؟
ترجمه اش نیست .ولی یه جایی انگار شنیدم علوم پزشکی سنا یه ترجمه ازش چاپ کرده یا میخواد چاپ کنه ولی در هر حال اگه خودتون ترجمه کنید خییلی موثر تر هست.
تو همایش رتبه های برتر سنا که رفته بودم ؛توصیه شون این بود که اول لغات ضروری تافل -خود کلمه و دوتا لغت زیرش- رو بخونید و بعدشم لزگی.

پيام

New member
سلام.من همه مهارت های لزگی رو خوندم فقط گفتم اگه ترجمه باشه سرعت خوندن میره بالا.ممنونم

فاطیما94

New member
بچه ها چک کردم-پرینت گرفتم- دیدم ناقص فرستادم ؛الان کاملش می کنم.شمام لطفا زودتر دانلود کنین و چکش کنین که کامل داشته باشینش .
فاطیما و miran برای شما هم خودم میفرستم.
خیلی لطف کردید موفق باشید.

elahe1366

New member
سلام دوستان به اميد قبولى همگى شما,من امسال قبول شدم اگه راهنمايى خواستيد خوشحالم ميشم بتونم کمکتون کنم.

سلام تبریک میگم.
من تا الان نتونستم بخونم اگه ازحالا شروع کنم امکان قبولی رو دارم؟ شما از کی شروع به خوندن کردید؟ هر کتاب رو چندبار مطالعه کردید؟

Sun flower

New member
سلام تبریک میگم.
من تا الان نتونستم بخونم اگه ازحالا شروع کنم امکان قبولی رو دارم؟ شما از کی شروع به خوندن کردید؟ هر کتاب رو چندبار مطالعه کردید؟
سلام دوست عزيز,بله وقت به اندازه کافى داريد برا شروع,البته بستگى به شرايطتون داره,من همکلاسيم 3-4 ماه آخر شروع کرد و رتبه 4 گرفت,شما از وقتتون نهايت استفاده رو بکن نگران وقت نباشيد با تسلط کامل بريد جلسه ازمون موفق به کسب رتبه خوبيد ميشيد.

hamed969

New member
دوستان امیدوارم هرکسی به اندازه زحمتی که میکشه به خواستش برسه
بنظرم خوب شده که ظرفیتارو کم کردن هرکس بیشتر تلاش کنه موفقتره
نباید رشته ها اشباع بشه

پيام

New member
سلام.به نظر منم این درکل خوبه که ظرفیت کمه ولی واسه منی که الان دانشگام و در صورت قبول نشدن باید برم سربازی خیلی استرس آوره

hamed969

New member
سلام.به نظر منم این درکل خوبه که ظرفیت کمه ولی واسه منی که الان دانشگام و در صورت قبول نشدن باید برم سربازی خیلی استرس آوره

سربازی اصلا استرس آور نیستش
به مفت نمی ارزه ولی استرس آورم نیست
الان فقط تلاش کن تا موفق بشی دوست عزیز

moj

New member

مگه خودتون بخوایین برین سربازی
والا خواه ناخواه ی سال فرصت میتونین برا خودتون بخرین

masy

New member
ايها الناس........?????? ممنون ميشم كسي كه فايل سم شناسي و ايماندل رو داره، بيزحمت واسه منم بفرسته...مرسي ??????
mas.pourezzat@gmail.com

آلاله

New member
masyالناس جان واسه ما ک فرستادن 62 صفحه اولش نیس بقیه شم چند صفحه ش نیس درواقع ناقصه میخای؟؟؟

am-ml

New member
masyالناس جان واسه ما ک فرستادن 62 صفحه اولش نیس بقیه شم چند صفحه ش نیس درواقع ناقصه میخای؟؟؟
من همین و داشتم.
اگه کسی کاملش و داره ؛ممنون میشم برای منم بفرسته.
به اون دوستی که قبلا برام ایمیل کرده بود سپردم ولی فعلا که ازش خبری نیست.

- - - Updated - - -

سم شناسی رو هم اگه کسی داره ممنون میشم به منم بده.

masy

New member
عيبي نداره از هيچي بهتره... همون رو بيزحمت واسم بفرستيد، ممنون ميشم:)

آلاله

New member
عيبي نداره از هيچي بهتره... همون رو بيزحمت واسم بفرستيد، ممنون ميشم:)
میفرستم برات ...

كتايون

New member
سلام! منم مثل شما كارشناسي محيط هستم كه برا ارشد ميخوام ايمني بخونم! امكانش هست اين كتابو براي من هم ميل كنيد! ممنون ميشم! ايميل من: kimia.salamat@yahoo.com

برای آلاله ؛پیام ؛ماهک و اون یکی دوستمون که ایمیلش علی شمسی بود.
کتاب ایماندل فرستادم.
لطفا چک کنین و اگه مشکلی بود ؛ همینجا یا به همون آدرس ایمیل برام بفرستین.
ماهک ممکنه برای شما تکراری یا کم و زیاد فرستاده باشم -بخاطر آندرلاین یه بار اشتباه فرستادم- .

پ.ن: الان چک کردم چندتا بچه های دیگه هم ایمیل دادن ؛من دیگه از وقت خوابم گذشته ؛شما زحمت اونا رو بکشین.
shamsiali=solarbeh همون سولاربه خودمون؟

كتايون

New member
سلام! من كارشناسي محيط هستم واسه ارشد ميخوام ايمني بخونم! الان نزديك يه ماهه دنبال منابع مهمتر هستم! اميدوارم بتونم خودمو برسونم و قبول بشم! ممنون از نظرات شما! خيلي كمك كننده است!:riz304::a2d3::rose:

پيام

New member
سلام به همه.بچه ها حالتون چطوره؟ چرا نیستین؟ درساتون چطور پیش میره؟واسه من خوبه خدا رو شکر.

بالا