مطالعه گروهی ارشد 94 بهداشت و ایمنی مواد غذایی

آلاله

New member
سلام لطف می کنید برای من هم بفرستید، ممنون میشم
mahak_thm@yahoo.com
اینجا فقط حرفشو میزنن که میل تونو بدین تا فلان فایلو براتون بفرستم بعدش هیچ خبری ازشون نمیشه ب امید اینا نشین ما هم میل گذاشتیم ولی خبری نشد بشین کتابایی ک داری و خوب بخون...

am-ml

New member
اینجا فقط حرفشو میزنن که میل تونو بدین تا فلان فایلو براتون بفرستم بعدش هیچ خبری ازشون نمیشه ب امید اینا نشین ما هم میل گذاشتیم ولی خبری نشد بشین کتابایی ک داری و خوب بخون...

:smilies: خودم برات میفرستم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amiir

am-ml

New member
برای آلاله ؛پیام ؛ماهک و اون یکی دوستمون که ایمیلش علی شمسی بود.
کتاب ایماندل فرستادم.
لطفا چک کنین و اگه مشکلی بود ؛ همینجا یا به همون آدرس ایمیل برام بفرستین.
ماهک ممکنه برای شما تکراری یا کم و زیاد فرستاده باشم -بخاطر آندرلاین یه بار اشتباه فرستادم- .

پ.ن: الان چک کردم چندتا بچه های دیگه هم ایمیل دادن ؛من دیگه از وقت خوابم گذشته ؛شما زحمت اونا رو بکشین.
shamsiali=solarbeh همون سولاربه خودمون؟

آخرین ویرایش:

پيام

New member
سلام.یه دنیا ازتون ممنونم دستتون درد نکنه .همیشه موفق و پیروز باشید.

moj

New member
سلام دوستای گلم

ایشالا که امسال هم ظرفیت ها رو افزایش بدن هم بچه های این انجمن قبولی های امسال باشیم :thumbsupsmileyanim:

فقط کاش بچه های پارسال که قبول شده بودن یه ذره میومدن راهنمایی می کردن :riz277:

بچه ها برای زبان از کجا شروع کنیم ؟
سلام
بسته به پایه تونه...
اگه پایتون خوبه...خودتونو درگیر 504 نکنین
لغاتش تو وزارت علوم بیشتر کاربرد داشتن تا بهداشت...
اگه میتونین اول تافل- بعد سراغ لزگی برین(لزگی برا شرو یکم سنگینه):rose:

amiir

New member

دوستان عزیز من گفتم بهتون که فایل پی دی اف کتابا رو ندارم، فقط خود کتاب موجوده..... خدا رو شکر که am-ml عزیز زحمت کشیدن و کتاب رو فرستادن براتون...... موفق باشید.:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

amiir

New member
دوستان عزیز کم کم باید شروع کنید به خوندن کتابا........
من موقعی که میخاستم بخونم کتابا رو به ترتیب خوندم، یعنی اول شیمی، بعد میکروب، بعد تکنولوژی و سردخانه و در اخر هم اصول بهداشت مواد غذایی. بعد از خوندن همه مطالب هم شروع به تست زنی کردم، در ضمن از قبل هم همه مطالبم خلاصه نویسی کرده بودم. البته من چون زود برا خوندن شروع کردم وقت داشتم که این مدلی بخونم، ولی به شما هم پیشنهاد میدم تا جایی که امکان داره کتابا رو به ترتیب بخونید و تا یه فصل از کتاب رو خوب خوب نخوندید سراغ فصل بعدی نرید، چون فصول کتاب به هم مرتبطن و اگه فصلای قبل رو خوب نفهمید در بقیه فصول هم مشکل پیدا میکنید.
البته این نظر منه، بقیه دوستان هم که تجربه دارن میتونن نظر بدن.
موفق باشید.

فاطیما94

New member
باسلام
دوستانی که کتاب سردخانه ایماندل را دارند یا این کتاب برایشان ارسال شده میشه لطف کنید واین کتاب را برای من هم بفرستند ممنون میشم کمکم کنید
nkiani277@gmail.com

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
بچه ها چک کردم-پرینت گرفتم- دیدم ناقص فرستادم ؛الان کاملش می کنم.شمام لطفا زودتر دانلود کنین و چکش کنین که کامل داشته باشینش .
فاطیما و miran برای شما هم خودم میفرستم.

پيام

New member
سلام به همه.بچه ها کسی فایل ترجمه کتاب لزگی رو نداره.ترجمه این کتاب تو بازار هست؟

Sun flower

New member
سلام دوستان به اميد قبولى همگى شما,من امسال قبول شدم اگه راهنمايى خواستيد خوشحالم ميشم بتونم کمکتون کنم.

sara25

New member
سلام به همه دوستان ..خواستن توانستن است .. اگر بخوایید قبولید شک نکنید:painting:

بالا