مطالعه گروهی ارشد 94 بهداشت و ایمنی مواد غذایی

zeitoni

New member
سلام
دستت درد نکنه.اما این فایل رو هم توی سایت های ایرانی آپلود کنید بهتره ،آخه نتونستم دانلودش کنم

- - - Updated - - -

بچه ها اگه کسی کتاب سردخانه رو نداره من آپلود کردم تو این سایت میتونید دانلود کنید

Download imeni rar

سلام
دستت درد نکنه.اما این فایل رو هم توی سایت های ایرانی آپلود کنید بهتره ،آخه نتونستم دانلودش کنم

سرزنده

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

بیا عزیزم اینجا گذاشتم راحت دانلود کنی

http://cld.persiangig.com/download/v8Q3mB4ONO/imeni.rar/dl

آخرین ویرایش:

moj

New member
سلام! من رشته ليسانسم بهداشت محيط بود اما براي ارشد ميخوام ايمني و بهداشت بخونم! واسه همين مباحثي كه ميخونم كاملا متفاوته! مجبورم همه ي كتاب هارو يه بار بخونم تا تازه باهاش آشنا شم! هيچ ذهنيتي هم از نحوه ي سوالات ندارم:smilies-azardl (181
ميشه يكم تو نحوه ي خوندن و نكته برداري كمكم كنين؟:sadsmiley:
درباره ي اهميت سم شناسي چراغعلي با اصول و روش هاي توليد سوسيس كالباس هم ميخواستم بدونم! چون نتونستم اين 2 تا رو تهيه كنم! چون تغيير رشته دارم ميدم همش استرس دارم كه قبول نشم:sad:
براي خوندن هم كتابو فصل فصل ميخونم! البته هر فصلو به پارت هاي 10-20 صفحه اي بخش بندي كردمو ميخونم! ولي كلا فصل ها رو تموم ميكنم! مثلا تا پايان فصل 3 همه ي كتاب ها رو ميخونم بعد ميرم فصل 4!
بعد اينكه آيا كتاب تستي هست كه بشه همزمان با خوندن كاركرد باهاش؟ تا اونجايي كه اطلاع دارم اين رشته, رشته ي جديديه و چند ساله اومده (فك كنم از 88) و جز سولات خود كنكورش من نتونستم هيچ كتاب تستي براي تمرين پيدا كنم!:smiliess (12):
ممنون ميشم كمكم كنين!
سلام
راجع به منابعی گفتین
سم شناسی مواد غذایی دکتر چراغعلی که سخت گیر میادش ولی اصلا دلیل بر استرس نمیشه چون همون منبع دوم یعنی صول بهداشت مواد غذايي دكتر نوردهر ركني جاشو پر میکنه...

درباره کتاب روش هاي توليد سوسيس كالباس بگم که این کتاب هم قدیمی و البته بازهم نادره ....
من پارسال از همون انتشارات بهشتی پیداش کردم ولی اصلا کتاب پرمحتوایی نیست...
اگه مباحث این رشته براتون تازگی زیادی دارن سعی کنین درس شیمی مواد شروع کنین...که مباحثش پایه ای ترن
اگه وقت خودتونو خیلی کم میبینین روی مباحث پرسوال مانور بدین...شیمی مواد(پروتین-کربو-....
میکروب...فساد و معرفی میکروارگانیسم ها....)

كتايون

New member
سلام! ممنون از اطلاعاتتون! خيلي مفيد بود! متشكر:rose:

کتایون جان استرس نداشته باش کافیه فقط خوب و با مرور بخونی
برای آشنا شدن با نمونه سوال ها ، تست های سال پیش رو بزن .. ازینجا میتونی دانلود کنی :
http://www.oloompezeshki.com/health-food-safety/questions-test-health-food-safety.html

برای کتاب هم این چندتا تالینک رو بررسی کن من خودم نخریدم خودت بررسی کن :

درسنامه کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی - فروشگاه علوم پزشکی: CD | کتاب | | آزمون

گنجینه جامع بهداشت و ایمنی مواد غذایی - فروشگاه علوم پزشکی: CD | کتاب | | آزمون

‫درسنامه کارشناسي ارشد بهداشت و ايمني مواد غذايي‬

كتايون

New member
سلام! مرسي از پاسختون! خيلي ممنونم!:rose:

سلام
راجع به منابعی گفتین
سم شناسی مواد غذایی دکتر چراغعلی که سخت گیر میادش ولی اصلا دلیل بر استرس نمیشه چون همون منبع دوم یعنی صول بهداشت مواد غذايي دكتر نوردهر ركني جاشو پر میکنه...

درباره کتاب روش هاي توليد سوسيس كالباس بگم که این کتاب هم قدیمی و البته بازهم نادره ....
اگه مباحث این رشته براتون تازگی زیادی دارن سعی کنین درس شیمی مواد شروع کنین...که مباحثش پایه ای ترن
اگه وقت خودتونو خیلی کم میبینین روی مباحث پرسوال مانور بدین...شیمی مواد(پروتین-کربو-....

- - - Updated - - -

سلام! مرسي از پاسختون! خيلي ممنونم!:rose:

سلام
راجع به منابعی گفتین

فاطیما94

New member
سلام
من نتونستم این فایل رو دانلود کنم. بچه های سایت فایلی را برامون ایمیل کردند که یکسری از صفحات رو نداشت من این کتاب(سردخانه ایماندل) را تهیه کردم اگه بخواهید این صفحات رو اسکن میکنم ودر اختیارتون قرار میدم.

آخرین ویرایش:

masy

New member
مرسي لطف مي كني، ميشه بگي از كجا اين كتاب رو خريدي؟
در ضمن اينجا خيلي خيلي ساكته، آدم دچار افسردگي ميشه...??????

ray

New member
سلام من رشته صناىع غذاىى بودم ومىخوام رشته شمارو امتحان بدم وکتاب و اى ندارم هرجاى شىراز گشتم کتابى پىدا نکردم مىشه کمکم کنىد

فاطیما94

New member
کتاب رو نخریدم یکی از دوستام از کنابخونه دانشگاه برام تهیه کرده ایمیلتون را بدید تا براتون بفرستم

فاطیما94

New member
سلام من رشته صناىع غذاىى بودم ومىخوام رشته شمارو امتحان بدم وکتاب و اى ندارم هرجاى شىراز گشتم کتابى پىدا نکردم مىشه کمکم کنىد
من به صورت اینترنتی تهیه کردم دو هفته هم طول کشید که به دستم رسید البته هنوز چند تا از کتابها رو مثل سم شناسی پیدا نکردم می تونید از بچه های این سایت هم راهنمایی بگیرید

آخرین ویرایش:

پيام

New member
سلاممم همگی خسته نباشید حالتون چطوره دوستان؟
من دارم کتاب شیمی و میکروب و نگه داری رو خلاصه برداری میکنم،نظر شما راجب خلاصه چیه؟
کتاب شیر رو هنوز پیدا نکردم با اینکه کتاب جدید بهداشت و فن آوری رو خوندم ولی مطمىن نیستم شبیه اونه یا نه شما چیکار کردین؟
راستی کتاب سوسیس حسینی هم فک کنم گیر نمیاد شما دارین؟
من کتاب سردخانه رو از کتابخونه دانشگامون پیدا کردم .راستی کتاب درسنامه بهداشت و ایمنی رو هم گرفتم کتاب خوبیه.
کلا دارم خوب پیش میرم ولی این نبود کتابا اعصابمو خورد کرده.
باسپاس

سرزنده

New member
من به صورت اینترنتی تهیه کردم دو هفته هم طول کشید که به دستم رسید البته هنوز چند تا از کتابها رو مثل سم شناسی پیدا نکردم می تونید از بچه های این سایت هم راهنمایی بگیرید

عزیزم سلام اگه امکان داشت و اسکن کردی یا عکس گرفتی حتی فصل اول رو لطفا تو پیکو فایل یا پرشین گیگ آپلود کن تا فقط یه بار فرستاده باشی و ما دانلود کنیمش

سرزنده

New member
بچه ها افسرده چرا باشین
از همین امشب فضای افسردگی رو دور می ریزیم و هیجان و انرژی میاریم اینجا خوبه ؟

یه قول میدیم به هم ... هروز به این تاپیک سر میزنیم و هرچی خوندیم رو می نویسیم حداقل از هم انرژی که میگیریم :riz481:

2. بچه ها اگه امکانش هست با سایز شماره 2 یا 3 بنویسید خیلی ریزه نوشته هاتون :riz513:

خوب هرکسی پایه هست تو این تاپیک اعلام کنه

سرزنده

New member
من دارم کتاب شیمی و میکروب و نگه داری رو خلاصه برداری میکنم،نظر شما راجب خلاصه چیه؟
کتاب شیر رو هنوز پیدا نکردم با اینکه کتاب جدید بهداشت و فن آوری رو خوندم ولی مطمىن نیستم شبیه اونه یا نه شما چیکار کردین؟
من کتاب سردخانه رو از کتابخونه دانشگامون پیدا کردم .راستی کتاب درسنامه بهداشت و ایمنی رو هم گرفتم کتاب خوبیه.
باسپاس

آفرین پیام .... خیلی خوبه

منم اگه تا آخر بهمن هر کتابی رو گیر آوردم اسکن میکنم

امکانش هست از سردخانه فصل اولش رو عکس بگیرید و تو پیکو فایل یا پرشین گیگ بذارید

فاطیما94

New member
عزیزم سلام اگه امکان داشت و اسکن کردی یا عکس گرفتی حتی فصل اول رو لطفا تو پیکو فایل یا پرشین گیگ آپلود کن تا فقط یه بار فرستاده باشی و ما دانلود کنیمش
من فایل را آپلود کردم.
برای شما و کتایون ودوستان دیگه هم ایمیل کردم.

پيام

New member
سرزنده حتما تا دو سه روز دیگه یا فایلشو میزارم یا براتون ایمیل میزنم.

كتايون

New member
باسپاس

به نظر من خلاصه خيلي چيز خوبيه! چون هم باعث مرور راحت تر ميشه، هم زماني كه نوشته ميشه باعث ميشه مطالب تو ذهن جاي بگيرند!
والا تو انجمن بچه هاي پارسال فك كنم خوندم كه بهداشت و فناوري شير همون كتاب قبليه است با يكم اصلاحات!
كتاب سوسيس هم من تو نت سرچ كردم يه سايتي (فك كنم سايت مركز تحقيقات دانشگاه تهران بود! دقيقا يادم نيس) اونجا زده بود براي فروش! من نتونستم پيدا كنم اينجا! سم شناسي هم پيدا نكردم! خيلي قديمي ان!
اميدوارم منم وقت كنم برسم به خلاصه نويسي! موفق باشيد!

بالا